Krüger kakaový prášek 250 g – jemně mletý, intenzivní čokoládová chuť

239,84 Kč

959,36 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
1 641,18 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 250g | AGAVA
Kakaový prášek 250g | AGAVA
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
483,98 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bananen Kakao 200g
Bananen Kakao 200g
1 566,70 Kč/1l
313,34 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Sahne Kakao 200g
Sahne Kakao 200g
1 568,40 Kč/1l
313,68 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Wedel Kakao tmavé 180 g
Wedel Kakao tmavé 180 g
724,48 Kč/1kg
152,14 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
1 929,90 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Kakaový prášek na pití 300g
Kakaový prášek na pití 300g
607,47 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kakaový prášek– 200 g – se sníženým obsahem tuku
Kakaový prášek– 200 g – se sníženým obsahem tuku
694,81 Kč/1kg
147,30 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Ananas Kakao 500g
Ananas Kakao 500g
965,44 Kč/1l
482,72 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik Cereální kuličky s čokoládovou příchutí 250 G
Nestlé Nesquik Cereální kuličky s čokoládovou příchutí 250 G
388,16 Kč/1kg
97,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Amaretto kakaová pitná čokoláda kakaový prášek 200 g
Amaretto kakaová pitná čokoláda kakaový prášek 200 g
313,68 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Napój instant czekolada mleczna Lafesta 150 g
Napój instant czekolada mleczna Lafesta 150 g
599,80 Kč/1kg
89,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakaový prášek nepražený500 g LES FRUITS DU PARADIS
Kakaový prášek nepražený500 g LES FRUITS DU PARADIS
788,00 Kč/1kg
394,00 Kč
Prodejce: Covitar

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Krüger kakaový prášek 250 g - Vysoce kvalitní, jemně mletý kakaový prášek s intenzivní čokoládovou chutí. Ideální na pečení, vaření a horkou čokoládu. Všestranné pro dorty, zákusky a nápoje. Praktické 250g balení pro dlouhotrvající požitek. Složení: Kakaový prášek, regulátory kyselosti (hydroxid draselný, uhličitan draselný). Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1516 kJ / 366 kcal, tuky 21 g (z toho nasycené mastné kyseliny 13 g), sacharidy 8,8 g (z toho cukry 0,5 g), vláknina 28 g, bílkoviny 20 g, sůl 0,08 g.
Seznam přísad
Složení: Kakaový prášek, regulátory kyselosti (hydroxid draselný, uhličitan draselný).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1516 kJ / 366 kcal Tuk: 21,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 13,00 g Sacharidy: 8,80 g z toho cukry: 0,50 g Vláknina: 28,00 g Bílkoviny: 20,00 g Sůl: 0,08 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Kruger GmbH & Co. KG, Senefelderstraße 44, 51465 Bergisch Gladbach, DE
Prodejní název
Kakaopoed Krüger
Výrobce
Kód EAN
4052700241722

Seznam přísad
Složení: Kakaový prášek, regulátory kyselosti (hydroxid draselný, uhličitan draselný).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1516 kJ / 366 kcal Tuk: 21,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 13,00 g Sacharidy: 8,80 g z toho cukry: 0,50 g Vláknina: 28,00 g Bílkoviny: 20,00 g Sůl: 0,08 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Kruger GmbH & Co. KG, Senefelderstraße 44, 51465 Bergisch Gladbach, DE
Prodejní název
Kakaopoed Krüger
Výrobce
Kód EAN
4052700241722
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
639,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 198,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
772,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
386,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakaový prášek - silně odmaštěné volně ložené balení 1kg
Kakaový prášek - silně odmaštěné volně ložené balení 1kg
543,61 Kč/1kg
543,61 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Milram Moin míchaný mléčný nápoj s lahodnou kakaovou příchutí 500ml
Milram Moin míchaný mléčný nápoj s lahodnou kakaovou příchutí 500ml
53,39 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4036300044792, 500 ml, e160a, e407, 57 kcal, 10,6 g, 0,04 g, 0,1 g
Open Food 4036300044792, 500 ml, e160a, e407, 57 kcal, 10,6 g, 0,04 g, 0,1 g
44,69 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nesquik nápojový prášek s banánovou příchutí 350g
Nesquik nápojový prášek s banánovou příchutí 350g
305,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
106,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
1 040,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
353,32 Kč/1kg
353,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
411,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
411,50 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
353,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
353,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
604,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapunzel 1420210, 250 g, 300 kcal, 1258 kJ, 5,3 g, 0,3 g, 37,3 g
Rapunzel 1420210, 250 g, 300 kcal, 1258 kJ, 5,3 g, 0,3 g, 37,3 g
1 500,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
375,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
1 192,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Paladin Chocolate Original Trinkschokolade Tüte 340g
Paladin Chocolate Original Trinkschokolade Tüte 340g
323,53 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pití 400,0 g
kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pití 400,0 g
1 192,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Cocoba - Snídaňové kakao s medem 400g
Cocoba - Snídaňové kakao s medem 400g
323,95 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
1 641,18 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
Obrázek produktu pro Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
950,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
427,88 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg