5,0



Na základě 1 hodnocení
Hmotnost:
17100 g- 900 gZobrazit dostupné možnosti
- 17100 g
Model:
husí maso, krůtí maso, kachní maso, vepřové maso, hovězí maso, drůbeží maso- DrůbežZobrazit dostupné možnosti
- Vepřové masoZobrazit dostupné možnosti
- hovězí masoZobrazit dostupné možnosti
- husí maso, krůtí maso, kachní maso, vepřové maso, hovězí maso, drůbeží maso
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy1 453,20 Kč/1l
1 162,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Směs příchutí mokrého krmiva pro psy – sada masových konzerv pro psy, 24 x 415 g – směs mokrého krmiva pro psy1 239,88 Kč/1l
514,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – mokré krmivo pro psy1 453,20 Kč/1l
1 162,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Mokré krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 40 sáčků po 100 g – krmivo pro psy
7 035,20 Kč/1l
703,52 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Mokré krmivo pro psy – směs příchutí – sada krmiva pro psy 10 x 900 g tyčinek – směs mokrého krmiva pro psy
435,90 Kč/1l
392,31 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 10 sáčků po 500 g – mokré krmivo pro psy
1 104,60 Kč/1l
552,30 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Psí krmivo – směs příchutí – sada mokrého krmiva 20 x 900 g tyčinek – mokré krmivo pro psy
756,26 Kč/1l
680,63 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Mokré krmivo pro psy, směs příchutí – sada mokrého krmiva pro psy, 12 plechovek po 800 g – plechovky s krmivem pro psy
1 021,56 Kč/1l
817,25 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Mokré krmivo pro psy, směs příchutí – sada mokrého krmiva pro psy, 30 sáčků po 500 g – mokré krmivo pro psy, 500 g
1 699,28 Kč/1l
849,64 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Mokré krmivo pro psy, směs příchutí – sada konzerv pro psy, 12 x 400 g – směs mokrého krmiva pro psy
1 368,57 Kč/1l
547,43 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Směs příchutí mokrého krmiva pro psy – sada mokrého krmiva pro psy, 60 sáčků po 100 g – směs mokrého krmiva pro psy
11 922,70 Kč/1l
1 192,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Psí krmivo – směs příchutí – sada vlhkého krmiva 20 x 900 g tyčinek – vlhké krmivo pro psy
819,58 Kč/1l
737,62 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Směs příchutí mokrého krmiva – sada psího krmiva 10 x 900 g tyčinek – mokré krmivo pro psy
435,90 Kč/1l
392,31 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – sada 40 × 100 g – směs různých příchutí – 400 g – mokré krmivo
1 290,02 Kč/1l
516,01 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada 30 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy
3 395,27 Kč/1l
1 358,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

BULT | Mokré krmivo pro psy, směs příchutí – sada mokrého krmiva pro psy, 10 sáčků po 500 g – krmivo pro psy
1 050,04 Kč/1l
525,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

BULT | Psí krmivo – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy
2 032,77 Kč/1l
813,11 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Mokré krmivo pro psy, směs příchutí – sada mokrého krmiva pro psy, 60 sáčků po 100 g – sáčky s krmivem pro psy
2 603,20 Kč/1l
260,32 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pro psy s vepřovým masem – sada mokrého krmiva, 12 x 900 g tyčinek – mokré krmivo pro psy
498,13 Kč/1l
448,32 Kč
Prodejce: Bult-Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
TufTuf | Psí krmivo – směs příchutí – sada mokrého krmiva 19 x 900 g tyčinek – krmivo pro psy
Objevte s krmivem pro psy TufTuf „Chutě v mixu“ sadu mokrého krmiva, která vašemu psovi nabídne pestrou stravu. Tato praktická sada obsahující 19 tyčinek po 900 g zajistí každodenní vyváženou výživu. Je ideální pro každodenní krmení všech plemen a představuje perfektní řešení pro zdravou a chutnou stravu pro psy.
Přehled produktu:
Sada psího krmiva TufTuf „Geschmacksmix“ obsahuje 19 tyčinek po 900 g ve formě psích klobás. Díky vysokému podílu masa (70 %) a široké škále druhů masa umožňuje zdravou výživu pro vašeho psa každý den. Kombinace různých druhů masa, jako je husa, krůta, kachna, vepřové, hovězí a drůbež, zajišťuje pestrou stravu a zabraňuje monotónnosti ve krmení.
Hlavní vlastnosti a specifikace:
Díky následujícím vlastnostem a specifikacím je krmivo TufTuf vynikající volbou pro výživu psů:
- Všestranná forma krmiva: 19 tyčinek po 900 g, které se snadno porcují.
- Vysoký podíl masa: 70 % masa a živočišných produktů, z toho 20 % konkrétního druhu masa v závislosti na variantě.
- Praktické balení: Tvar psího salámu umožňuje rychlé a snadné krmení.
- Vhodné pro všechny plemena: Ideální pro dospělé psy všech plemen, ať už jsou aktivní nebo klidní.
- Hmotnost: 19 × 900 g
- Objem obsahu: 900 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registrační číslo: -
- Přísady: -
- Obsah vlhkosti: 79 %
- Model: Směs příchutí
- Verze produktu: Sada 19 tyčinek po 900 g
- Obsah balení: Sada 19 tyčinek po 900 g
- Schválené druhy: pes
- Složení krmiva: 70 % masa a živočišných produktů (z toho 20 % masa: husa / krůta / kachna / vepřové / hovězí / drůbež – podle varianty), rostlinné produkty
Tyčinky pro psy jsou u psů velmi oblíbené a jsou ideální pro každodenní krmení. Díky obsahu vlhkosti 79 % zůstává krmivo čerstvé a chutné. Snadná manipulace a vysoká kvalita prémiových surovin činí z tohoto produktu vynikající volbu pro každého majitele psa.
Výhody a použití:Sada TufTuf s různými příchutěmi nabízí mnoho praktických výhod: díky vysokému podílu masa zajišťuje zdravou stravu pro psy, podporuje pestrou výživu a snadno se podává. Váš pes si zamiluje objevování nových chutí každý den!
Výhody produktu:
- Vysoký podíl masa: Zajišťuje stravu bohatou na bílkoviny a podporuje zdraví vašeho psa.
- Rozmanité příchutě: Udržují zájem vašeho psa o krmení.
- Praktické podávání: Tyčinky se snadno porcují a jsou ideální na cesty.
- Vhodné pro všechna plemena: Ideální pro dospělé psy všech velikostí a věkových kategorií.
- Bez umělých přísad: Vysoce kvalitní přírodní suroviny pro pohodu vašeho psa.
Proč si vybrat tento produkt:Vyberte si sadu TufTuf s různými příchutěmi pro pestrou a zdravou výživu vašeho psa. Díky vysoce kvalitním surovinám a praktické formě krmiva je to ideální řešení pro každodenní krmení vašeho psa a zaručuje, že každé sousto bude požitkem.
- Hmotnost
- 17100 g
- Objem
- 0.9 l
- Model
- husí maso, krůtí maso, kachní maso, vepřové maso, hovězí maso, drůbeží maso
- Verze
- Sada 19 tyčinek po 900 g
- Obsah vlhkosti
- 79%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- -
- Počet kusů
- 19
- Kód EAN
- 5908089424333
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
- Hmotnost
- 17100 g
- Objem
- 0.9 l
- Model
- husí maso, krůtí maso, kachní maso, vepřové maso, hovězí maso, drůbeží maso
- Verze
- Sada 19 tyčinek po 900 g
- Obsah vlhkosti
- 79%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- -
- Počet kusů
- 19
- Kód EAN
- 5908089424333
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
K tomu se hodí také

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Tyčinky s hovězím masem – 900 g hovězího masa
40,66 Kč/1l
36,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Tyčinky s drůbežím masem – 900 g TufTuf
40,66 Kč/1l
36,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo
38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Psí krmivo – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 16 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy
1 585,90 Kč/1l
634,36 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT | Psí pamlsky s příchutí kachny – sada psích pamlsků 14 x 60 g proužky – péče o psy
524,50 Kč/1l
31,47 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo s kachnou – 900 g – Plnohodnotné hlavní jídlo – Mokré krmivo pro psy – Masová rolka
43,10 Kč/1l
38,79 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy, směs různých příchutí – 40 × 500 g – 20 kg, kompletní krmivo – vysoký podíl masa – mokré krmivo
4 129,60 Kč/1l
2 064,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pro kočky – kuřecí srdíčka – sada vlhkého krmiva pro kočky, 10 sáčků po 300 g – krmivo pro kočky ve tvaru srdíček
137,99 Kč/1kg
413,98 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro kočky TufTuf – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s telecím masem – 400 g telecího masa
66,47 Kč/1kg
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

animonda GranCarno Original, Dospělý jedinec, Hovězí, Jehněcí, 800 g, Bez cukru, Bez sóji
160,70 Kč/1kg
128,56 Kč
Prodejce: VISO

Bult | Mokré krmivo pro psy s kachnou – 6 × 800 g – 75 % masa – přírodní složení – krmivo pro psy
514,12 Kč/1l
411,30 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti
38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva 12 x 900 g tyčinek – směs krmiva pro psy
498,13 Kč/1l
448,32 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULTI | Krmivo pro kočky – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 400 g – směs krmiva pro kočky
87,36 Kč/1kg
419,34 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULTI | Krmivo pro kočky – směs příchutí – sada 36 plechovek po 400 g – směs mokrého krmiva pro kočky
87,09 Kč/1kg
1 254,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Dehner Premium krmivo pro psy, vlhké krmivo bez obilovin, pro starší psy, hovězí / jehněčí / brambory, 6 x 800 g konzervy (4,8 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
127,45 Kč/1kg
56,62 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,98 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy
66,47 Kč/1l
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy s příchutí zvěřiny – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti – mokré krmivo
38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Psí krmivo – směs příchutí – sada vlhkého krmiva 20 x 900 g tyčinek – vlhké krmivo pro psy
819,58 Kč/1l
737,62 Kč
Prodejce: Bult-Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Psí klobása
Hmotnost 17,1 kgModel husí maso, krůtí maso, kachní maso, vepřové maso, hovězí maso, drůbeží maso
Psovi velmi chutná. Dobře se krájí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 162,56 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 453,20 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo s jehněčím masem – krmivo pro psy v konzervách



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 6 × 800 g – zvěřina – 77 % vlhkosti – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
294,41 Kč
Prodejce: Bult-Store
61,34 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
328,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
68,44 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 800 g – krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
583,23 Kč
Prodejce: Bult-Store
729,04 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – drůbež – 1250 g – kousky masa v omáčce – krmivo pro psy



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l