Likér Soplica Kaktus Arbuzy, 500 ml
363,68 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
265,72 Kč-97,96Kč
379,60 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 70,00 Kč za dopravu
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Finlandia Vodka 40% 1000ml787,11 Kč/1l
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Gorbatschow vodka 37,5 % 1000ml466,77 Kč/1l
466,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Puschkin Vodka 37,5% 1000ml413,00 Kč/1l
413,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Gorbatschow vodka 37,5% 700ml494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Soplica Kaktus Arbuz, 90 ml
137,81 Kč/1l
121,06 Kč
-24,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,47 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Soplica Nalewka, ovocný likér, 500 ml
1 118,00 Kč/1l
559,00 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Finlandia Limetková vodka, 500 ml
976,98 Kč/1l
488,49 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Krupnik Śliwkowy, 500 ml
419,07 Kč/1l
293,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Żubrówka ŻU Wiśnia Limonka, 200 ml
224,17 Kč/1l
218,11 Kč
-61,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
156,92 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Lubelska Cytrynówka s malinami, 200 ml
862,40 Kč/1l
172,48 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Soplica Szlachetna, 1000 ml
678,60 Kč/1l
678,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Pieprzono Kurnwica 500 ml | likér
1 480,58 Kč/1l
740,29 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Finlandia Redberry, vodka, 500 ml
976,98 Kč/1l
488,49 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Żubrówka, příchuť kyselé jablko, 90 ml
509,90 Kč/1l
101,98 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Finlandia Malina 700 ml | vodka
964,03 Kč/1l
674,82 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Lubelska Wiśniówka, objem 90 ml
144,58 Kč/1l
86,87 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,29 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Malinový likér Soplica Malinowa 200 ml
805,75 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Expressowa Kurnwica 500 ml | likér
1 183,46 Kč/1l
591,73 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jahodový likér Soplica Truskawkowa 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Malinový likér Soplica Malinowa 100 ml
1 007,20 Kč/1l
100,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zažijte jedinečnou kombinaci exotické kaktusové vůně a šťavnaté, sladké chuti melounu v osvěžujícím likéru. S objemem 500 ml a obsahem alkoholu 21 % se skvěle hodí vychlazený samotný nebo jako kreativní základ pro ovocné koktejly. Je ideální pro všechny, kteří hledají neobvyklé chuťové zážitky a chtějí svým nápojům dodat letní atmosféru.
- Objem
- 0.7 l
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 21 % vol.
- Potravinářský podnik
- UNITED BEVERAGES S.A. ul. Przelot 66 87-100 Toruń
- Prodejní název
- likér
- Výrobce
- Soplica
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900471017710
- Objem
- 0.7 l
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 21 % vol.
- Potravinářský podnik
- UNITED BEVERAGES S.A. ul. Przelot 66 87-100 Toruń
- Prodejní název
- likér
- Výrobce
- Soplica
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900471017710
K tomu se hodí také

Krupnik Vodka 40 % obj. alkoholu 200 ml
956,85 Kč/1l
191,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Oøíškový likér Soplica Orzech Laskowy 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Nuts & Nougat
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vodka s příchutí Absolut WILD BERRY 38 % obj. 0,7l
1 003,60 Kč/1l
702,52 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Rushkinoff karamelový likér Jemná a hladká na jazyku 1000ml
375,00 Kč/1l
375,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
430,56 Kč/1l
430,56 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mamont Vodka 40% obj.
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 587,20 Kč/1l
79,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Smirnoff Mango Passionfruit Twist Vodka 25 % obj. láhev 700 ml
581,90 Kč/1l
407,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cuba Caramel Vodka Lihový nápoj Denmark 30 % 700 ml
654,31 Kč/1l
458,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Danzka Vodka Red | 40% obj. | 0,7 l
772,17 Kč/1l
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5 % 1000ml
466,77 Kč/1l
466,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Citronový likér s malinami Soplica Cytryna Malina 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Zubrowka Biala 1000 ml
686,16 Kč/1l
686,16 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Obilná vodka Stumbras Centenary 700 ml
899,29 Kč/1l
629,50 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Puschkin Black Sun 16,6 %
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Passionfruit Yuzu 15% Vol.
380,24 Kč/1l
266,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff Vodka Raspberry Crush 25 % obj. láhev 700 ml
489,66 Kč/1l
342,76 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Likér Pircher Bombardino 700 ml
1 199,64 Kč/1l
839,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Oøíškový likér Soplica Orzech Laskowy 100 ml
1 007,20 Kč/1l
100,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jahodový likér Soplica Truskawkowa 100 ml
843,50 Kč/1l
84,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Grey Goose Wodka Original 40% 700ml 2er Pack
2 728,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 948,94 Kč/1l

Grey Goose Vodka 40% obj. 1500ml
2 677,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 784,70 Kč/1l

Finlandia Vodka 40% 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
787,11 Kč/1l

Cuba Caramel Vodka Lihový nápoj Denmark 30 % 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
458,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,31 Kč/1l

9 Mile Vodka 37,5% obj. 1000ml
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
647,68 Kč/1l

42 Below Vodka 40%Vol.
590,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,86 Kč/1l

Rushkinoff Vodka Strawberry s ovocnou příchutí jahodové vodky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
435,14 Kč/1l

Three Sixty Vodka 100 Proof



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
957,47 Kč/1l

Zubrowka Rose 32 % obj.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
368,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
525,80 Kč/1l

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
670,30 Kč/1l

Puschkin Wassermelone 17,5% vol



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
380,36 Kč/1l

Puschkin Vodka 37,5% 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
413,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
413,00 Kč/1l

Stolitchnaya vodka 40
526,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,34 Kč/1l

Danzka Vodka Red | 40% obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,17 Kč/1l

Three Sixty Vodka 37,5 % vol. 1 Liter
652,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,29 Kč/1l

Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
381,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,71 Kč/1l

Smirnoff Ice
92,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
369,56 Kč/1l

Gorbačov Lemon vodka s ovocným čerstvým citronem 330ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
99,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
301,27 Kč/1l

SeaWolf Wodka 37,5 % obj.
551,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 103,92 Kč/1l