5,0



Na základě 1 hodnocení
Hmotnost:
200 g- 100 g
- 200 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
cdVet Propolis Herbal 20 g194,92 Kč/1kg
389,84 Kč
Prodejce: apohealth

Canina Biotin Forte 30tbl
5 516,00 Kč/1kg
551,60 Kč
Prodejce: VISO

Canina Canhydrox GAG 60tbl. (100g)
5 532,00 Kč/1kg
719,16 Kč
Prodejce: VISO

Canina Petvital GAG 90tbl
4 281,80 Kč/1kg
428,18 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Canina Biotin Forte plv 200g
1 415,40 Kč/1kg
283,08 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Canina PETVITAL Vitamin Tabs 100g
4 632,10 Kč/1kg
463,21 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Canina Enzym Hefe 250g (310 tbl.)
1 746,92 Kč/1kg
436,73 Kč
Prodejce: VISO

Canina Calcium Carbonat plv 400g
321,67 Kč/1kg
128,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Canina Magen Balance 250g
1 168,28 Kč/1kg
292,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

VITAR Veterinae ArtiVit Forte prášek 70g
3 010,71 Kč/1l
272,35 Kč
-61,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
210,75 Kč
Prodejce: VISO

Canina Algenkalk plv 400g
1 312,35 Kč/1kg
524,94 Kč
Prodejce: VISO

Arthronis Acute 60tbl
21,24 Kč/1kg
531,12 Kč
Prodejce: VISO

Canina Welpenkalk plv 300g
1 441,73 Kč/1kg
432,52 Kč
Prodejce: VISO

Flexadin Advanced New 60tbl
2 661 699,87 Kč/1l
2 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Canina PETVITAL Biotin-Tabs 100g
4 278,70 Kč/1kg
427,87 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 200ml
1 796,90 Kč/1l
359,38 Kč
Prodejce: VISO

Movoflex Soft Chews M 30tbl
1 817 289,91 Kč/1l
1 817,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Alavis Triple Blend pro psy a kočky 200g
3 085,10 Kč/1kg
617,02 Kč
Prodejce: VISO

VITAR Veterinae Mineral Forte 500g
1 598,00 Kč/1l
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VITARVet

Canina Barfer's Best 180g
2 578,33 Kč/1kg
464,10 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
V25 vitamínové tablety
Nedostatek vitamínů vlivem stravy se projevuje zejména matnou srstí, nervozitou, poruchami růstu a ztrátou chuti k jídlu. Tablety Canina® V25 byly speciálně vyvinuty k kompenzaci takovýchto nutričních nedostatků.
Vitamínové tablety Canina® V25:
podporují tvorbu krve
podporují metabolismus bílkovin a tuků
komplex vitamínů skupiny B zajišťuje zdravý nervový systém
zvláště vhodné pro feny v těhotenství a během laktace
během fáze růstu a ve všech situacích stresu
k kompenzaci nutričních nedostatků způsobených stravou
vitamín D je nezbytný pro vstřebávání vápníku
Krátká lekce o vitamínech:
Vitamín A: podílí se na stavbě a regeneraci kůže a sliznic; zapojen do růstu a plodnosti, podporuje imunitu.
Vitamín D: reguluje ukládání vápníku a fosforu v kostech.
Vitamín E: reguluje metabolismus sacharidů a hormonů.
Vitamín C: podporuje tvorbu pojivové tkáně, kostí a chrupavek, nezbytný pro silnou imunitu.
Komplex vitamínů skupiny B: přenos nervových impulsů, metabolismus sacharidů a bílkovin, tvorba krve, růst, metabolismus tuků, ochrana kůže a sliznic.
Biotin: koenzym při tvorbě keratinu, proteinové složky vlasů.
Složení: 21 % hrubých bílkovin, 5,6 % hrubých popelovin, 1,5 % hrubých tuků, <0,3 % hrubých vláken
Složení: kvasnice, dextróza, škrob
Aditiva: nutriční aditiva na 1.000 g: 440.000 IU vitamínu A, 44 mg vitamínu B1, 110 mg vitamínu B2, 44 mg vitamínu B6, 220 mcg vitamínu B12, 1.100 mg vitamínu C, 440 mg vitamínu E, 10.000 IU vitamínu D3, 44 mg vitamínu K, 20.000 mcg biotinu, 220 mg pantothenátu vápenatého, 660 mg nikotinamidu, 10 mg kyseliny listové
Doporučení pro krmení a použití: Jedna tableta na 10 kg tělesné hmotnosti (max. 3 tablety).
Během těhotenství, v období laktace a v případě extrémního stresu by dávkování mělo být zdvojnásobeno.
Uvedené doporučení pro krmení by nemělo být překračováno.
Současná podávání vitamínu D je zakázáno.
V25 Tablety (Vitamintabletten) ,
&bull, , , ,obsahuje 12 životně důležitý,ch vitamí,nů
&bull, , , ,k posí,lení, jedinců stresovaný,ch, zeslá,blý,ch (po nemoci, po operaci, při mimořá,dné, pracovní, či zá,vodní, zá,těži), fen březí,ch a po porodu, zejmé,na pokud odchová,vají, početný, vrh
&bull, , , ,velké,, ochucené,, psy velmi ochotně přijí,mané, polyvitaminové, tablety s vysoký,m obsahem vitamí,nu H (biotinu)
&bull, , , ,podporuje tvorbu krve, metabolismus bí,lkovin a tuků a udržuje zdravý, nervový, systé,m
&bull, , , ,ke kompenzaci s potravou souvisejí,cí,ch nutriční,ch deficitů
&bull, , , ,vitamí,n D je nezbytný, k využití, vá,pní,ku v organismu psa
Složení,:
pivovarské, kvasnice, dextró,za, proteiny 21%, popel 5,6%, tuk 1,5%
V 1 kg pří,pravku je
440.000 m. j. vitamí,nu A, 10.000 m. j. vitamí,nu D3, 1.100 mg vitamí,nu C, 440 mg ,vitamí,nu E, 44 mg vitamí,nu B1, 110 mg vitamí,nu B2, 44 mg vitamí,nu B6, 660 mg nikotinamidu, 220 mg pantothená,tu vá,penaté,ho, 44 mg vitamí,nu K3, 20.000 mcg biotinu
Doporučená, denní, dá,vka:
 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Do 10 kg , , , , , , , , , , , , , , Do 20 kg , , , , , , , , , , , , , , Nad 20 kg
Instrukce v ,tabletá,ch , , , , , , , , , , , , , , , , 0,5 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 1 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 1,5-2
 ,
V 25 Vitamintabletten vet. 200 g - prezentace: tablety - předmět: veterinární potřeby
- Hmotnost
- 200 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Složení krmiva
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 040275651101174027565110117
- Číslo produktu
- 110117
- Výrobce
- PADU
- Schvalovací číslo
- 110117
- Hmotnost
- 200 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Složení krmiva
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 040275651101174027565110117
- Číslo produktu
- 110117
- Výrobce
- PADU
- Schvalovací číslo
- 110117
K tomu se hodí také

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 600 g
5 144,25 Kč/1kg
3 086,55 Kč
Prodejce: VISO

Pankreatin - Mp Labo
1 404,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aniforte jilmová kůra v prášku - 100 gramů
7 277,50 Kč/1kg
727,75 Kč
Prodejce: velmontask

Feligum Struvit žvýkací kapky pro kočky/malé psy 160 g
3 732,25 Kč/1kg
597,16 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Leimüller Premium krmivo pro slepice 25 kg s peletami Immun Plus – krmivo pro nosnice pro silný imunitní systém – účinná ochrana proti roztočům a kokcidiím
35,81 Kč/1kg
895,34 Kč
Prodejce: Agrarzone

Hyaloral Gel 50ml
21 906,00 Kč/1l
1 095,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

KalmVet 60 tablet
450 979,98 Kč/1kg
450,98 Kč
Prodejce: VISO

VIRBAC Pronefra Podpora pro ledviny - doplňky stravy pro psy a kočky - 180 ml
1 397 159,93 Kč/1l
1 397,16 Kč
Prodejce: velmontask

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE
180,60 Kč/1l
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - doplňky stravy pro psy a kočky - 60 ml
7 667,00 Kč/1l
460,02 Kč
Prodejce: velmontask

Enteropro ® 250 kapslí - Doplňkové krmivo pro psy + kočky
11 426,54 Kč/1kg
1 485,45 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
2 661 699,87 Kč/1l
2 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

naturetrend zeolitový prášek 1,3 kg - čistě přírodní v prémiové kvalitě - extra jemně mletá, čistá a přírodní vulkanická hornina
1 475,45 Kč/1kg
1 918,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Waldkraft PEA – Prášek pro psy a kočky, 36 g
20 558,06 Kč/1kg
740,09 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

PHA GastroPaste pro psy 100 ml
129,29 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

cdVet feliTATZ Bronchial 50 ml
5 221,20 Kč/1kg
261,06 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MERSJO lososový olej pro psy a kočky 1000ml
275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Trovet Renal & Oxalate RID 3kg Dietní Suché Krmivo Pro Dospělé Psy S Selháním Ledvin, Oxalátovými A Cystinovými Kameny
122,18 Kč/1kg
366,54 Kč
Prodejce: velmontask

Stomax Nutriceutical doplňkové krmivo pro psy při všech žaludečních a trávicích potížích 63 g
8 381,27 Kč/1kg
528,02 Kč
Prodejce: VISO

NEKTON Dog VM - Vitamíny a minerály pro psy 120g
474,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Cat Snack Urinary 50g
4 580,00 Kč/1kg
302,95 Kč
-73,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g prášek na klouby pro psy a kočky – chondroprotektivum s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kolagenem a boswellií
2 710,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
-115,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 084,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Arthridea - Pro psy a kočky 300 g
4 202,20 Kč/1kg
1 260,66 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lososový olej pro psy a kočky 1000ml
275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Dolmix NO-KANIBAL 2kg agrese kanibalismus drůbeže
32,50 Kč/1kg
79,98 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Balíček pamlsků pro psy na klouby, imunitu a kůži, 2×110 g, Mobility + Multi Chew, přírodní doplněk - mobility+multi
3 859,09 Kč/1l
1 099,00 Kč
-250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
849,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Netscroll

Zdravé dentální tyčinky Vital Puffed Sticks pro psy
189,00 Kč
Prodejce: Ghoda

DAX PES 1240g HOVĚZÍ konzerva kousky
190,32 Kč/1kg
236,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,2 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
3 641,38 Kč
-141,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 499,99 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
11,67 Kč/1kg

Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 133,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
10 774,04 Kč/1kg

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Tyčinky s drůbežím masem – 900 g TufTuf



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
40,66 Kč/1l

POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,72 Kč/1l

VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 338,52 Kč/1kg

Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 126,83 Kč/1kg

Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
773,11 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
11 044,43 Kč/1kg

Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
636,28 Kč
Prodejce: superbrandshop

ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita Italy
605,65 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
60,57 Kč/1kg

PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
603,46 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
8 381,39 Kč/1kg

Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
534,36 Kč
Prodejce: apohealth
5 624,84 Kč/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com
180,60 Kč/1l

Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
293,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
375,50 Kč
Prodejce: Animille_com
375,50 Kč/1l

Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
313,93 Kč
Prodejce: Animille_com
627,86 Kč/1l

Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
227,38 Kč
Prodejce: Animille_com
909,52 Kč/1l

Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
157,33 Kč
Prodejce: Animille_com
1 573,30 Kč/1l

HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
261,02 Kč
-32,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

Jilmová kůra (evropská) 200 g
416,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 082,25 Kč/1kg

HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
253,79 Kč
-34,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
219,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
4 380,00 Kč/1kg