4,7



Na základě 84 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml1 135,33 Kč/1l
3 406,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l3 822,27 Kč/1l
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Auchentoshan 12letá jednosladová skotská whisky láhev 700ml1 701,80 Kč/1l
1 191,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Tennessee Honey | 35 % obj. | 0,7 l
907,79 Kč/1l
635,45 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Miniatura Jack Daniel's 5 cl, balení 120 ks. Whisky cl %
3 223,00 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
1 262,31 Kč/1l
883,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Jack Daniel's Tennessee Fire Cinnamon Spice 700 ml
937,84 Kč/1l
656,49 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
860,36 Kč/1l
602,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ballantine’s Finest, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
884,90 Kč/1l
619,43 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 let 700ml
1 360,44 Kč/1l
952,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 18, 0,7 l, Single malt, 18 rok/roky, 40%
4 821,97 Kč/1l
3 375,38 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 1000ml
803,84 Kč/1l
803,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Tennessee Whiskey 40% obj. 1l
1 739,94 Kč/1l
1 739,94 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jameson Irish Whiskey, 1 l, Míchaná, Irsko, 40%
1 465,48 Kč/1l
1 465,48 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Tullamore D.E.W. Original, 0,7 l, Míchaná, Irsko, 40%
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey 40 % obj. 1000ml
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey je sladká a energická whiskey s mírně ohnivou a výraznou chutí. V její jemné chuti se mísí vanilka, karamel a dřevěné tóny. Tato whiskey se vyrábí podle původní receptury již od roku 1866.
Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Brown-Forman Germany GmbHDammtorwall 720354 HamburkJack Daniels Tennessee Whiskey Old No. 7: filtrováno přes dřevěné uhlí. Kapku po kapce. Zrání v ručně vyrobených sudech Jack Daniels.
- Vyvážená chuť sladkosti a dubového aroma
- Obsah: 1 l
- Obsah alkoholu: 40 % obj.
Pokyny pro skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před slunečním zářením.
Důležité je zodpovědné zacházení s alkoholem.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
CAMPARI DEUTSCHLAND GMBH, Adelgundenstraße 7, 80538 Mnichov, Německo
Lynchburg ve státě Tennessee má jen něco málo přes 5 000 obyvatel, ale je světoznámý díky palírně Jack Daniel's. S produkcí přibližně 90 milionů litrů ročně je Jack Daniel's nejprodávanější značkou americké whisky na světě. Na rozdíl od amerických palíren a značek whisky, které od 19. století mnohokrát změnily majitele, byla Jack Daniel's prodána pouze jednou. Bratři Motlowové, pravnuci Jacka Daniela, prodali společnost v roce 1956 skupině Brown-Forman.
Jack Daniel's Old No. 7 zrála po blíže neurčenou dobu v čerstvých sudech z amerického bílého dubu (Virgin Oak). Stáčí se do lahví s mírnou koncentrací 40 % obj. Alkoholu, bez barviv.
Vůně: Sladká a kořeněná ve směsi se svěžími dubovými tóny a náznaky ovoce.
Chuť: Sladká s trochou karamelu, jemně kořeněná s hřebíčkem, suchým dřevem a jemným ovocem.
Tato whiskey se vyrábí v palírně Jack Daniels Distillery v Lynchburgu v Tennessee za použití čisté jeskynní vody a jedinečného procesu rmutování, který zdokonalil Jack Daniel v roce 1866. Tennessee whiskey je podobná bourbonu, ale liší se tím, že se před zráním filtruje přes javorové uhlí ve velkých dřevěných kádích.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky vyžadující prohlášení
- Alergeny
- BarvivaOxid siřičitý a siřičitanyE150a - Jednoduchý karamel (kulér)Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Brown-Forman Deutschland GmbH Dammtorwall 7 20354 Hamburg
- Prodejní název
- Tennessee whiskey
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 5099873045367
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky vyžadující prohlášení
- Alergeny
- BarvivaOxid siřičitý a siřičitanyE150a - Jednoduchý karamel (kulér)Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Brown-Forman Deutschland GmbH Dammtorwall 7 20354 Hamburg
- Prodejní název
- Tennessee whiskey
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 5099873045367
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 40% obj. 0,7l
826,23 Kč/1l
578,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Whisiskey - Karafa na whisky - Dárky pro muže - Kompletní sada na whisky - Globe - 900ML - 4 kamenů na whisky, 2 sklenic na whisky a nálevky
2 266,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
1 645,70 Kč/1l
1 151,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi PYV4007GL household fan White
6 513,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

PlayStation 5 Digital Edition Sony PS5 Gaming Console
14 151,38 Kč
Prodejce: DL_Ventures

SHARP YC-MG02ES Mikrovlnná trouba s grilem (mikrovlnná trouba: 800 W, gril: 1000 W)
6 173,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 852,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tullamore D.E.W. Original, 0,7 l, Míchaná, Irsko, 40%
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

MFH Baseballová pálka dřevo 18" přírodní American Baseball
1 163,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Famous Grouse Scotch Whisky 40% 700ml
726,07 Kč/1l
508,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gimi Aliante, Stojací sušák na prádlo, Hliník, Ocel, Modrá, Bílá, 20 m, CE, 1860 mm
1 675,92 Kč/1m
1 013,93 Kč
Prodejce: Di-Life
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Král mezi whisky.
Už 30 let mě každý den doprovází na mých cestách, ať už jde o svatby, narozeniny nebo rodinné oslavy – Jack Daniels v mém životě nesmí chybět...
Ohodnoceno dne 6. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jack daniels
Když mám chuť na něco opravdu dobrého, přichází v úvahu pouze Jack Daniels. Ta kouřová chuť je to, co ho dělá výjimečným, a nikde jinde ji nenajdete. Všem doporučuji Jack Daniels vyzkoušet.
Ohodnoceno dne 26. září 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Darováno k narozeninám
Jednoduše nahoře. Kamarádka z něj měla velkou radost. Já jsem se vším spokojená a z balíčku jsem také nadšená. Plně vyplněný, takže nic není rozbité. Takže TOP!
Ohodnoceno dne 15. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hodnocení
Tento výrobek jsem si objednala na výrobu dortu Jack Daniels. Tyto fluffles jsou na to báječné. Objednala bych si je znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jack Daniel's Old No. 7
Zboží dorazilo ve velmi dobrém stavu a bylo také velmi dobře zabaleno.
Ohodnoceno dne 29. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!!
Velmi dobré!!! Trochu drahé pro takové malé láhve, ale to se hodí na dort dokonale. Jack Daniel je také trochu drahý
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Zboží podle popisu. Rychlé dodání. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 18. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Doufejme, že láhev obsahuje to, co má! Zatím neotevřeno.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v dřevěné bedýnce 42,9 % 0,70 litru
221 874,15 Kč
-33 238,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188 636,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
269 480,00 Kč/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.
24 149,83 Kč
-3 617,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20 531,99 Kč
Prodejce: AllYouNeed
29 331,41 Kč/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
18 370,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
26 243,17 Kč/1l

Yamazaki 18 Year Old Suntory Single Malt Japanese Whisky 700ml
76 411,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
109 159,02 Kč/1l

Teeling Whiskey 12 Years Old REVIVAL Vol. V Irská whiskey 46,00 % 0,70 litru
13 075,24 Kč
-1 958,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
11 116,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
15 880,51 Kč/1l

Hakushu 18 Jahre Old Suntory Single Malt Whisky Edition 700ml
55 458,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79 226,50 Kč/1l

Suntory 12259, 0,7 l, Single malt, Japonsko, 12 rok/roky, Skleněná lahev
9 805,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
14 008,29 Kč/1l

Oban Bay Reserve GAME OF THRONES The Night's Watch Single Malt Collection 43 % 0,70 litru
6 215,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 879,81 Kč/1l

Glengoyne 18letá skotská whisky Highland Single Malt 43 % 0,70 l.
11 263,13 Kč
-5 064,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 198,17 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 854,53 Kč/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 862,30 Kč/1l

Oban Little Bay Single Malt Scotch Whisky Small Cask 43 % 0,70 litru
5 169,13 Kč
-774,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 394,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 278,04 Kč/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Irská whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litru
3 164,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 520,11 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 349,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 356,09 Kč/1l

The Dalmore 15, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 15 rok/roky, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 193,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 590,69 Kč/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
2 814,84 Kč
-421,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 393,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 786,26 Kč/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
3 406,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 135,33 Kč/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 l, Bourbon, USA, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 358,81 Kč
-353,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 005,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 864,80 Kč/1l

Glenmorangie 18 Years Old, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 18 rok/roky, Skleněná lahev



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(32)Počet hodnocení: 32
4 812,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 874,83 Kč/1l

Blantons Single Barrel Gold Edition Reserve Bourbon Whisky 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
4 324,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 177,51 Kč/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 822,27 Kč/1l