Dr. Oetker Mousse a la vanilkový krém v prášku jemná příchuť 60g
74,19 Kč
1 236,50 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.200,76 Kč/1kg
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mousse Lebkuchen 1 kg778,20 Kč/1kg
778,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr.Oetker Borůvkový tvarohový krém751,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)755,59 Kč/1kg
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Creme Brulee
163,67 Kč/1l
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
139,03 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jablečná směs Püfferchen recept na lahodný dezert 152g
346,63 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker pudink na zahřátí duše 0,059
805,59 Kč/1kg
47,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ochucovací pasta Creme Brulee 100g
1 460,00 Kč/1kg
146,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Těsto a krém na Karpatku 380 g
219,00 Kč/1kg
94,17 Kč
Prodejce: Katomix

Honig Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Mousse a la vanilkový krém v prášku jemná příchuť 60g
Vychutnejte si mousse à la vanilka s mimořádně jemnou chutí. Tato dezertní specialita se velmi snadno připravuje a nejlepší suroviny zaručují nejvyšší kvalitu. Pěnu lze obměňovat a podávat na mnoho různých způsobů, například s kousky ovocného ovoce. Dopřejte sobě, svérodině i hostůmtoto dezertní potěšení!
- s bourbonskou vanilkou
- rychlá příprava se studeným mlékem
- vystačí asi na 4 porce
- Poznámka: Výrobce nedávno změnil design obalu
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14 33617 Bielefeld
| Název | Dr.Oetker Mousse a la Vanilla Bourbon-Vanilla -Smetanový prášek pro vanilkovou pěnu |
| Hmotnost | 60g |
| Návod k použití | Smetanový prášek na 250 ml (1/4 l) mléka nebo na 200 ml mléka a 100 g šlehačky (vystačí asi na 4 porce) 1. Do mísy vypláchnuté horkou vodou nalijte 250 ml (1/4 l) studeného mléka nebo 200 ml studeného mléka a 100 g studené šlehačky. 2. Smetanový prášek rozdělte na dvě části. 2. Přidejte smetanový prášek a krátce promíchejte ručním mixérem (šlehačem) na nejnižším stupni. Poté šlehejte 3 minuty při nejvyšší rychlosti. 3. Nalijte pěnu á la vanilka do dezertních skleniček nebo misky a dejte do chladničky alespoň na 1 hodinu. Chcete-li vytvořit knedlíčky, zchlaďte pěnu v mělké misce alespoň na 1 hodinu. Pomocí polévkové lžíce vytvarujte knedlíčky. |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na suchém místě, ne v lednici a ne při vyšší než pokojové teplotě! |
| Upozornění | Syrové mléko předem převařte a zchlaďte. |
| Složení | Cukr, želatina, glukózový sirup, palmový tuk, maltodextrin, modifikovaný škrob, emulgátor E472b, přírodní vanilkové aroma Boubon, MLÉČNÝ BÍLEK, želírující látka (karagenan), sůl, karotenové barvivo, mleté extrahované vanilkové lusky, přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÉ ČÁSTI) |
| Potravinářské přídatné látky | S barvivem |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj |
| Odpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 516kj/122kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 3,0g |
| Tuk | 2,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19g |
| Sacharidy | 16g |
| z toho cukr | 4,4g |
| Bílkoviny | 0,21g |
Dr. Oetker Vanilková pěna (60g balení)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Cukr, želatina, glukózový sirup, palmový tuk, maltodextrin, modifikovaný škrob, emulgátor E 472b, přírodní bourbonské vanilkové aroma, MLÉČNÝ BÍLEK, želírující látka karagenan, sůl, barvivo karoten, mleté extrahované vanilkové lusky, přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÉ SUROVINY)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 516 kj Energie kcal 122 kcal Tuky 2,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,7GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 3,4GRM Sůl 0,16GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Dr.Oetker Mousse a la Vanilla Cream v prášku 60g
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34306-2
- Kód EAN
- 4000521476007
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Cukr, želatina, glukózový sirup, palmový tuk, maltodextrin, modifikovaný škrob, emulgátor E 472b, přírodní bourbonské vanilkové aroma, MLÉČNÝ BÍLEK, želírující látka karagenan, sůl, barvivo karoten, mleté extrahované vanilkové lusky, přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÉ SUROVINY)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 516 kj Energie kcal 122 kcal Tuky 2,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,7GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 3,4GRM Sůl 0,16GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Dr.Oetker Mousse a la Vanilla Cream v prášku 60g
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34306-2
- Kód EAN
- 4000521476007
K tomu se hodí také

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
703,98 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Mousse au Chocolat jemně hořká s vysokým obsahem kakaa 86g
761,28 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream v prášku 70g
935,29 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Creme Brulee
163,67 Kč/1l
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
139,03 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Ruf Mousse au Chocolat Fine-savoury
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pickerd oblíbené posypky Pink Love 110g
4 163,45 Kč/1kg
457,98 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
4 710,27 Kč/1kg
348,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pickerd vanilková poleva krémová dortová poleva na zdobení 150g
427,87 Kč/1kg
64,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Duo Mousse 0,087 Kg
1 045,67 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mini Marshmallows Dr. Oetker
1 593,87 Kč/1kg
239,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,95 Kč/1kg
183,95 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - mandlová 200g
2 022,11 Kč/1kg
412,51 Kč
Prodejce: taleoo

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Faber-Castell 4005401112600, Papírová krabice
563,69 Kč
Prodejce: somnia24

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
200,76 Kč/1kg
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Dr. Oetker Sladké mléčné nudle vanilka 116g
422,24 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
118,70 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Vánoční kuličky Mini Alpská mléčná čokoláda 100g
1 096,70 Kč/1kg
109,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,36 Kč
Prodejce: PolleoSport
732,72 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg