Křupky
2 796 výsledků
Další informace o reklamě

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
783,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
156,79 Kč/1kg

Wilthagen Knabbelspel Paprika 150g – Křupavé paprikové svačiny ke sdílení
127,43 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
849,53 Kč/1kg

Pistácie 1 kg, pražené, solené, se slupkou, veganské, vhodné pro keto dietu, bohaté na bílkoviny, přírodní produkt, GiDeli
638,72 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
638,72 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Sladké pečivo a snacky a mnoho dalšího
Začít šetřit
ültje Swavy HotHoney Snackmix, pikantní a sladká směs, 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
84,01 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
700,08 Kč/1kg

Papriky plněné sýrem, 180 g - Gilli
271,43 Kč
plus 239,26 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: italia-genuss
1 507,94 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

7 Days Max Croissant s vanilkovou náplní 110 G
33,66 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
306,00 Kč/1kg

XOX Pommes Snack Currywurst křupavý pikantní s kari 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
56,13 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
449,04 Kč/1kg

E. Wedel Chalwa Krolewska sezamová halva s vanilkovou příchutí 250 g
160,04 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
549,97 Kč/1kg

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 273,59 Kč
plus 390,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Store-Germany
2 653,31 Kč/1kg

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
32,25 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,71 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
520,37 Kč/1kg

BAHLSEN 81700 Vánoční sušenky Mini Gingerbread Contessa - 100g
231,34 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
2 313,40 Kč/1kg

Pringles Hot Ones Los Calientes, příchuť barbecue, 158 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
754,81 Kč/1kg

Bio paranuty, 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 260,09 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: Kamelur
1 260,09 Kč/1kg

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,13 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,45 Kč/1kg

Pringles Sour Cream & Onion 40g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
37,61 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
482,18 Kč/1kg

Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
130,94 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
290,98 Kč/1kg

Lorenz arašídy s pikantní, kořeněnou chutí a pražené bez tuku 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
90,45 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
603,00 Kč/1kg

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,09 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,45 Kč/1kg

Doritos - Nacho - sýr - sáček 44gr | 20 kusů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
847,39 Kč/1kg

Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se solí 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
38,86 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
310,88 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Hellma 70102079 Arašídy - cca 100 jednotlivých porcí po 25 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,65 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
421,46 Kč/1kg

Crunchips Pečená žebírka Bramborové lupínky s masovou příchutí 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
623,82 Kč/1kg

Pringles 7-Layer Dip 158 g (USA)
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
754,81 Kč/1kg

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
732,86 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
916,07 Kč/1kg

XOX Asia Krupuk chipsy z kraba Asijské krabí chipsy snack 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
58,44 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,40 Kč/1kg

XOX křupavé vepřové kůžičky smažené a ochucené balení 50g
52,86 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 057,20 Kč/1kg

Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
14,23 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
284,60 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Öz Yufka e. K.
- Kamelur
- 4FLY
- Bahlsen
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Biogo
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr Doods
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- Georg Lemke
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jorda
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krajci
- Krambals
- Labeta
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Nordthy
- Paaschburg&Wunderlich
- Plasmon
- Popworks
- POV
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PRODUCTOS CHURRUCA
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Smoke2u
- Snack a Jacks
- Stenger
- Sunfood
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX Gebäck