Křupky
2 796 výsledků
Další informace o reklamě

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Kukuřičné křupky Cheetos s příchutí sýra 85 G
47,81 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
531,22 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
87,05 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
580,33 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
87,05 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
580,33 Kč/1kg

Alka Slon mačkané preclíky Rajčata bylinky preclík 70g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
43,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: CORWELL
614,29 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Sladké pečivo a snacky a mnoho dalšího
Začít šetřit
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,17 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
370,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. října
Prodejce: VaVaDo
2 472,80 Kč/1kg

Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
38,06 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
507,47 Kč/1kg

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
94,08 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,00 Kč/1kg

Doritos Flamin' Hot Chips 160 g - Křupavé, kořeněné kukuřičné lupínky s ohnivou chutí
132,76 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
829,75 Kč/1kg

Lay's Flat Pickles Chips 200 g - Křupavé bramborové lupínky s nálevem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
106,11 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
530,55 Kč/1kg

Lahůdkové droždí se sladem 150 g PROVITA
79,00 Kč
plus 95,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: Covitar
526,67 Kč/1kg

Pringles, ostrý cheddar, 158 g (USA)
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
754,81 Kč/1kg

Kochbananen Chips - slané 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,31 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
991,38 Kč/1kg

Sušenky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
146,57 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
488,57 Kč/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
94,16 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
209,24 Kč/1kg

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
32,19 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
402,38 Kč/1kg

Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí habanero a limetky, 50g
14,23 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
284,60 Kč/1kg

ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,42 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
490,71 Kč/1kg

Chips Tortilla s chilli Habanero "Pepper Devil", extra pikantní a křupavé, 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
71,61 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
409,20 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Tarallini, středomořské sušenky, 200 g - Gilli
95,70 Kč
plus 239,26 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: italia-genuss
478,50 Kč/1kg

Felix Crispers, arašídy v křupavém obalu s příchutí papriky, 125 g
113,64 Kč
-12,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
775 000,00 Kč/1kg

Felix Orz Crispers przekąska o smaku paprykowo-serowym 125 g
113,64 Kč
-12,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
775 000,00 Kč/1kg

Dr. Quendt oplatkové plátky z lískových oříšků s náplní 6 kusů 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
72,09 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
480,60 Kč/1kg

Lay's Mega Box Pack 20 534 g - Křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky
425,91 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
797,58 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Chrupki o smaku sera i pomidora Star 125g
52,69 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
405,31 Kč/1kg

Pringles Burger King Chicken Royale, edice s omezeným množstvím, 165g (Velká Británie)
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
596,30 Kč/1kg

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Křupavé rýžové koláčky
138,09 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 340,68 Kč/1kg

Konečky prstů, jedlé papírky, dočasné tetování na jazyk, Halloween, balení 25 kusů
43,67 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
3 970,00 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Öz Yufka e. K.
- Kamelur
- 4FLY
- Bahlsen
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Biogo
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr Doods
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- Georg Lemke
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jorda
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krajci
- Krambals
- Labeta
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Nordthy
- Paaschburg&Wunderlich
- Plasmon
- Popworks
- POV
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PRODUCTOS CHURRUCA
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Smoke2u
- Snack a Jacks
- Stenger
- Sunfood
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX Gebäck