Těsnění spár
2 529 výsledků
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg
Další informace o reklamě

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

Sanitární Silikon Mapei Ac 112



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

Brusný blok PCI Elofix na čištění spár



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
856,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: TalkPointGmbH
8 569,90 Kč/1l

BOLL Polyuretanový tmel GREY 310ML kartuše
158,00 Kč
plus 95,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: AP_AUTODILY
509,68 Kč/1l

2x voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní prostory, odolný vůči vysokým teplotám



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(37)Počet hodnocení: 37
463,00 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: GrowExpert
1 543,33 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Těsnění spár a mnoho dalšího
Začít šetřit
Silikon Mapei Mapesil AC 188 sušenková 310 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
305,22 Kč
plus 121,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: HARKO
984,58 Kč/1l

Sanitární Silikon Mapei Ac 133



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l
Další informace o reklamě

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg
Další informace o reklamě

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Ceresit Speciální penetrační nátěr CN 94, 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
391,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení út 13. – čt 15. října
Prodejce: Eoshop
391,00 Kč/1kg

Sanitární Silikon Mapei Ac 100



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

CERESIT CL51 Izolační fólie 1K 5 kg Vodotěsná pružná izolace 1K
1 074,83 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
214,97 Kč/1l

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET71
1 854,00 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Izosklep
927,00 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sopro KeramikSilicon 310ml Balibraun 59



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
242,13 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
781,06 Kč/1l

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 14 kg Level+08



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
686,00 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Izosklep
68,60 Kč/1l

Rakousko, těsnění z gumy pro přírubu, typ A00903, 1 kus.
350,60 Kč
plus 269,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: muxx-io
7 012,00 Kč/1kg

Spárovací hmota Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg univerzální, 114 antracitová
650,00 Kč
plus 169,23 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: BrickBloom
130,00 Kč/1l

Univerzální silikonový tmel, hnědý, 280 ml, trvale elastický, odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům, v kartuši
145,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: DomoDomo
145,00 Kč/1kg

Henkel Sista akrylátový tmel na spáry F130, 300ml kartuše bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
111,50 Kč
plus 311,77 Kč za dopravuDoručení st 25. – po 30. listopadu
Prodejce: haustechnikpartner24
371,67 Kč/1l

Polyuretanový tmel Den BravenPolyuretan50 FC kartuše 300 ml, bílá
180,29 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: MCProfi
600,97 Kč/1l

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 145 hnědá siena 310 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 463,28 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
138,53 Kč/1kg

Fugovací směs ULTRACOLOR PLUS MAPEI BÍLÁ 100
268,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: DomoDomo
134,00 Kč/1l

Silikon Mapei Mapesil AC 123 antická bílá 310 ml
302,17 Kč
plus 121,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: HARKO
974,74 Kč/1l

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 8 kg Level+08



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
456,00 Kč
plus 330,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Izosklep
76,00 Kč/1l

Sanitární Silikon Mapei Ac 132



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

Keramická spárovací hmota 1-20 mm 020 béžová 2 kg
303,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: DomoDomo
151,50 Kč/1kg

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Koupelnová sprcha Level+ SET64
840,00 Kč
plus 330,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Izosklep
840,00 Kč/1l

Fermit tmel na spáry Fermitopp N na silikonové bázi, 100 ml tuba, bílá 16060



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
705,85 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení pá 9. října
Prodejce: NetworkTechnologies
705,85 Kč/1kg

Dewepro 00057871



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
422,88 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
8,46 Kč/1m

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 112 středně šedá 160g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
1 306,25 Kč/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 713,68 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: bauschnell
154,74 Kč/1kg

MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 172 sky blue 160 g Barva na renovaci spár pro osvěžení barvy spár



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení so 24. – út 27. října
Prodejce: Hornbach
1 306,25 Kč/1kg

Spárovací hmota Ceresit 43 voděodolná Grand´Elit 5 kg odstín bahama
689,54 Kč
plus 149,99 Kč za dopravuDoručení út 3. – čt 5. listopadu
Prodejce: Eoshop
137,91 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Další informace o reklamě

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 700 Kč
- 700 – 2 000 Kč
- 2 000 – 3 000 Kč
- Více než 3 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- sg-weber
- Dural
- Schlüter-Systems KG
- PCI Augsburg
- Schomburg
- All Curmp
- Altax
- Ardex
- Atlas
- Austria Email
- baufan
- Baumit
- beko
- beko Gmbh
- Big Buy Cooking
- BIGSTREN
- BINDULIN H.L. Schönleber GmbH
- Bona
- Bostik
- BULDOK
- Camatta Kunststofferzeugnisse
- Cekol
- Ceresit
- Creartec
- decotric
- Den Braven
- DEWEPRO
- DL Chemicals
- Eurobaustoff
- Feilicious
- Fermit
- FISCHER
- Geberit
- Gebo
- Gftk - Gesellschaft für technische Kunststoffe mbH
- Hangato GmbH
- Henkel - Ceresit
- Hotrega
- hydroland
- Illbruck
- INF
- Inna
- Izolbet
- Keenwo
- Knauf
- Krumad
- Kutlu
- Loctite
- LOXEAL
- MA PROFESSIONAL
- Maneks
- Manufaktur Martinshof
- Mapei
- MEM
- Meoiruery
- MeraDog
- Merkloos
- Mormark
- Must Best
- Netscroll
- NoBrand
- OEM
- PARKSIDE®
- PCI
- PentaUSA
- Pipelife
- presto
- PROFI-PARTNER
- Remmers
- ROMEX
- Safeguard
- Saint-Gobain Rigips
- SAKRET
- Sanpro
- Sievert Baustoffe
- Sika
- Sika Deutschland GmbH
- Sikaflex
- Sista
- SOPREMA Mannheim
- SOPRO
- Soudal
- Spenner
- StarTech
- STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
- SunSun
- TP Electric
- Tytan
- Tytan Professional
- Ultrament
- URSON
- varivendo
- Verk
- VEVOR
- VITCAS
- WALRAVEN
- Westfalia
- Wolfpack
- Würth
Kategorie
Zákaznické recenze
a další
Často vyhledávané