Těsnění spár
2 507 výsledků
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg
Další informace o reklamě

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

Butylové těsnicí těsnění, šedé, 600 ml, Soudal BUTYRUB



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
205,40 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
342,33 Kč/1l

20 kusů plochých těsnění Klingersil C-4400, 2 mm, 1 1/2 palce
673,45 Kč
-360,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,31 Kč
plus 280,00 Kč za dopravuDoručení st 18. – čt 19. listopadu
Prodejce: ManufakturMartinshof

Fischer 562064, 1 kusů
273,61 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SABTRADE
912,03 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Neutral 25kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 579,99 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Těsnění spár a mnoho dalšího
Začít šetřit
100 ks gumových těsnicích podložek z NBR, M12 | 35 x 14 x 3 mm gumové podložky | Ploché těsnění odolné proti oleji | Robustní těsnění skříně



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 250,33 Kč
-380,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
869,77 Kč
plus 280,00 Kč za dopravuDoručení st 18. – čt 19. listopadu
Prodejce: ManufakturMartinshof
8 697,70 Kč/1kg

KNAUF Rotkalk Fein Kalkoberputz 0,6mm 30kg innen und außen
828,77 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
27,63 Kč/1kg
Další informace o reklamě

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg
Další informace o reklamě

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

BOLL Tmel na karoserie 0070031
158,00 Kč
plus 95,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: AP_AUTODILY
509,68 Kč/1l

Sanitární Silikon Mapei Ac 138



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

Korkový Uzávěr 3070 Bostik 500Ml
366,41 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 17. – st 21. října
Prodejce: Dragtek-com
732,82 Kč/1l

Sopro Dichtacryl weiss 310ml
145,16 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
468,26 Kč/1l

Sikaflex® Tank N 1-komponentiges Fugenabdichtungssystem betongrau 600ml
364,65 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
607,75 Kč/1l

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 12,5kg Natur



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(84)Počet hodnocení: 84
1 096,05 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
87,68 Kč/1kg

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Basalt



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
584,09 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
116,82 Kč/1kg

Ruhhy 26267 Samolepicí těsnění na okna a dveře 400 x 2,1 cm, černá
438,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
6 257,14 Kč/1kg

Sada Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekční krém proti vlhkým stěnám a vzlínající vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pro zdivo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
11 022,30 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení so 10. – po 12. října
Prodejce: NetworkTechnologies
612,35 Kč/1m

PCI STL 39 Standfeste Spachtelmasse leicht 20 kg Sack
1 169,05 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
58,45 Kč/1kg

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET308
827,00 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Izosklep
118,14 Kč/1l

Prima Fugensplitt anthrazit 1-3mm 25kg
169,19 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
6,77 Kč/1kg

3x voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní prostory, odolný vůči vysokým teplotám



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(37)Počet hodnocení: 37
660,00 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: GrowExpert
2 200,00 Kč/1l

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 385,00 Kč
plus 391,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Izosklep
69,25 Kč/1l

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Steingrau 22 5kg Eimer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
754,70 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
150,94 Kč/1kg

Sopro KeramikSilicon 310ml Grau 15



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
242,18 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
781,23 Kč/1l

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Bahamabeige 34 5kg Eimer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
753,52 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
150,70 Kč/1kg

CREARTEC Gipsdicht – pro vodotěsné utěsnění a ochranu předmětů vyrobených ze sádry nebo obsahujících sádru – 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 324,31 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: Arboremedia
5 297,24 Kč/1l

Akrylový tmel pro vnitřní i venkovní použití, extra pružný, bílý, přetírací, kartuše 280 ml
119,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: DomoDomo
2 380,00 Kč/1m

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
291,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SABTRADE
938,71 Kč/1l

Sopro KeramikSilicon 310ml Bahamabeige 34



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
242,19 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
781,26 Kč/1l

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 113 cementově šedá, 2 kg
235,84 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: DomoDomo
117,92 Kč/1kg

KNAUF Spezialhaftklebeband LDS Solitop 60mm 40m Rolle
1 245,36 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
31,13 Kč/1m

Bigstren 27855 Sada modelovacího náčiní - spárovací tyčinky 4 ks
64,07 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: SLEVIR
320,35 Kč/1m

Pevný jemnozrnný beton B-30 25 kg
489,00 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
463,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: DomoDomo
25,72 Kč/1l

Spárovací hmota CERESIT CE 40 Carrara 2 kg
333,15 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení út 13. – čt 15. října
Prodejce: Eoshop
166,58 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Další informace o reklamě

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 700 Kč
- 700 – 2 000 Kč
- 2 000 – 3 000 Kč
- Více než 3 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- sg-weber
- Dural
- Schlüter-Systems KG
- PCI Augsburg
- Schomburg
- All Curmp
- Altax
- Ardex
- Atlas
- Austria Email
- baufan
- Baumit
- beko
- beko Gmbh
- Big Buy Cooking
- BIGSTREN
- BINDULIN H.L. Schönleber GmbH
- Bona
- Bostik
- BULDOK
- Camatta Kunststofferzeugnisse
- Cekol
- Ceresit
- Creartec
- decotric
- Den Braven
- DEWEPRO
- DL Chemicals
- Eurobaustoff
- Feilicious
- Fermit
- FISCHER
- Geberit
- Gebo
- Gftk - Gesellschaft für technische Kunststoffe mbH
- Hangato GmbH
- Henkel - Ceresit
- Hotrega
- hydroland
- Illbruck
- INF
- Inna
- Izolbet
- Keenwo
- Knauf
- Krumad
- Kutlu
- Loctite
- LOXEAL
- MA PROFESSIONAL
- Maneks
- Manufaktur Martinshof
- Mapei
- MEM
- Meoiruery
- MeraDog
- Merkloos
- Mormark
- Must Best
- Netscroll
- NoBrand
- OEM
- PARKSIDE®
- PCI
- PentaUSA
- Pipelife
- presto
- PROFI-PARTNER
- Remmers
- ROMEX
- Safeguard
- Saint-Gobain Rigips
- SAKRET
- Sanpro
- Sievert Baustoffe
- Sika
- Sika Deutschland GmbH
- Sikaflex
- Sista
- SOPREMA Mannheim
- SOPRO
- Soudal
- Spenner
- StarTech
- STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
- SunSun
- TP Electric
- Tytan
- Tytan Professional
- Ultrament
- URSON
- varivendo
- Verk
- VEVOR
- VITCAS
- WALRAVEN
- Westfalia
- Wolfpack
- Würth
Kategorie
Zákaznické recenze
a další
Často vyhledávané