Těsnění spár
2 516 výsledků
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg
Další informace o reklamě

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Gisogrund Grundierung 10 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 237,31 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
223,73 Kč/1l

Sopro DFX epoxidová spárovací hmota, černá, 3 kg
1 971,62 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
657,21 Kč/1kg

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Sahara 40 5kg Eimer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
704,85 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
140,97 Kč/1kg

MAPEI Topcem Pronto Grau 25 KG
337,36 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
13,49 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Těsnění spár a mnoho dalšího
Začít šetřit
Sikaflex 291i Black 300 ml Lodní tmel
335,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SABTRADE
1 116,67 Kč/1l

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 15mb Základní nátěr 5L Rohož 1mb Level+ SET39



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 034,00 Kč
plus 391,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Izosklep
406,80 Kč/1l
Další informace o reklamě

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg
Další informace o reklamě

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Brillantweiß



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SABTRADE
938,71 Kč/1l

Hydroizolační stěrka Mapei Mapegum WPS, 5 kg
805,43 Kč
plus 169,23 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: BrickBloom
161,09 Kč/1kg

GEBO Armaturen Opravná objímka, DN20, typ DS, 1 ks.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
827,31 Kč
plus 269,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: muxx-io
537,21 Kč/1kg

Silikon Mapei Mapesil AC 169 ocelově modrá 310 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
302,17 Kč
plus 121,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: HARKO
974,74 Kč/1l

Sikafloor-200 Level Bodenausgleichsmasse 3-40mm 25kg
681,97 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
27,28 Kč/1kg

KNAUF Těsnicí páska 12 cm x 10 m
724,70 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
72,47 Kč/1m

Rychleschnoucí malta na opravu dlaždic | 380 ml, béžová



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,41 Kč
plus 116,41 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: IM-Trading_GmbH
958,97 Kč/1kg

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Basalt



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(84)Počet hodnocení: 84
1 828,38 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: bauschnell
73,14 Kč/1kg

KNAUF Fließestrich FE50 Largo 40kg
1 388,69 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
34,72 Kč/1kg

Silikonový tmel Parasilico Ral 6005 DL CHEMICALS Prestige Colour - Vert mousse - 0100091T068871
1 128,37 Kč
-237,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
890,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: Arboremedia
2 474,06 Kč/1kg

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 1L Rohož 2m² - LEVEL+ SET40



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 230,00 Kč
plus 330,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Izosklep
1 230,00 Kč/1l

Kutlu 10442250



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 571,58 Kč
plus 195,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: Kutlu24
392 894,98 Kč/1kg

Impregnace jednovrstvá na dřevo a beton ořech 0,75 l
164,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: DomoDomo
218,67 Kč/1l

Hamann Basalt Edelbrechsand 0-2mm 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
169,19 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
6,77 Kč/1kg

Tekutá fólie pro exteriéry a interiéry, hydroizolace balkonů a koupelen 20 kg Level+09
1 299,00 Kč
plus 391,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Izosklep
92,79 Kč/1l

Silikonové Těsnění Mapei Mapesil Ac 111



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

Sopro FlächenDicht flexibel FDF Grau 3 KG Eimer
558,84 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
186,28 Kč/1kg

vdw VarioSand basaltgrau 25kg Fugensand für enge Fugen von 2-4mm
1 194,10 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
47,76 Kč/1kg

Pipelife těsnicí pěna WATERFIX, 320 ml, 1,0 bar, vodotěsná/olejotěsná/plynotěsná, pro utěsnění otvorů, 1 kus.



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 941,99 Kč
plus 269,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: muxx-io
3 963,24 Kč/1kg

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 131 vanilková 160g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
213,26 Kč
plus 121,00 Kč za dopravuDoručení st 14. – čt 15. října
Prodejce: HARKO

Spárovací hmota Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 2 kg univerzální, 111 stříbrně šedá
270,00 Kč
plus 169,23 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: BrickBloom
135,00 Kč/1l

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 144 čokoládová 160g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hornbach
1 306,25 Kč/1kg

Vysokoteplotní tmel 200ml ČERNÝ FORCH K164
924,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
4 624,10 Kč/1l

PCI Repament Fein grau 25kg Reparaturmörtel
627,80 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: bauschnell
25,11 Kč/1kg

Sista 303680, 80 ml, Silikonový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Bílá, 1 kusů
302,80 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: M_plus_L
3 785,00 Kč/1l

Tvrdý olej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
699,67 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: ManufakturMartinshof
2 798,68 Kč/1l
Další informace o reklamě

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Další informace o reklamě

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 700 Kč
- 700 – 2 000 Kč
- 2 000 – 3 000 Kč
- Více než 3 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- sg-weber
- Dural
- Schlüter-Systems KG
- PCI Augsburg
- Schomburg
- All Curmp
- Altax
- Ardex
- Atlas
- Austria Email
- baufan
- Baumit
- beko
- beko Gmbh
- Big Buy Cooking
- BIGSTREN
- BINDULIN H.L. Schönleber GmbH
- Bona
- Bostik
- BULDOK
- Camatta Kunststofferzeugnisse
- Cekol
- Ceresit
- Creartec
- decotric
- Den Braven
- DEWEPRO
- DL Chemicals
- Eurobaustoff
- Feilicious
- Fermit
- FISCHER
- Geberit
- Gebo
- Gftk - Gesellschaft für technische Kunststoffe mbH
- Hangato GmbH
- Henkel - Ceresit
- Hotrega
- hydroland
- Illbruck
- INF
- Inna
- Izolbet
- Keenwo
- Knauf
- Krumad
- Kutlu
- Loctite
- LOXEAL
- MA PROFESSIONAL
- Maneks
- Manufaktur Martinshof
- Mapei
- MEM
- Meoiruery
- MeraDog
- Merkloos
- Mormark
- Must Best
- Netscroll
- NoBrand
- OEM
- PARKSIDE®
- PCI
- PentaUSA
- Pipelife
- presto
- PROFI-PARTNER
- Remmers
- ROMEX
- Safeguard
- Saint-Gobain Rigips
- SAKRET
- Sanpro
- Sievert Baustoffe
- Sika
- Sika Deutschland GmbH
- Sikaflex
- Sista
- SOPREMA Mannheim
- SOPRO
- Soudal
- Spenner
- StarTech
- STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
- SunSun
- TP Electric
- Tytan
- Tytan Professional
- Ultrament
- URSON
- varivendo
- Verk
- VEVOR
- VITCAS
- WALRAVEN
- Westfalia
- Wolfpack
- Würth
Kategorie
Zákaznické recenze
a další
Často vyhledávané