Těstoviny
1 654 výsledků
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Další informace o reklamě

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,78 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
190,15 Kč/1kg

Choi's Ramyeon – instantní pšeničné nudle s příchutí kuřete, 113 g
46,25 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
409,29 Kč/1kg

Rummo Gnocchi Gluten Free 500 g italské bramborové noky bez lepku
143,42 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
143 419,99 Kč/1kg

BESSER ALS LEBENSMITTEL Konjakové nudle bez lepku385g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
332,27 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: superbrandshop
863,04 Kč/1kg

De Cecco Tagliatelle con Spinaci n.107 250 g těstoviny se špenátem zelené



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
41,23 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
133,00 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Těstoviny a mnoho dalšího
Začít šetřit
Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
37,56 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
75,12 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Další informace o reklamě

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

Rýžové nudle - thajská rýže 250g
91,03 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: taleoo
364,12 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Polenta Taragna, mouka, 1 kg - Molino Filippini
146,21 Kč
plus 239,26 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: italia-genuss
146,21 Kč/1kg

Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
79,42 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
567,29 Kč/1kg

Culinaria Tortellini žluté těstoviny s hovězí náplní 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
249,26 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
249,26 Kč/1kg

Barilla Pipe Rigate n.91 italské trubičky 500 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
37,60 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
68,36 Kč/1kg

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
72,21 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
131,29 Kč/1kg

KETO-PASTA (KONJAC-NUDELLASAGNE) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ JÍDLO (KETO CHEF)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
55,13 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
204,19 Kč/1kg

Těstoviny (rýže) bez lepku250 g - BARTOLINI
364,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: superbrandshop
1 458,24 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

KETO PASTA (CONJAC PASTA PASTA) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
310,41 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: superbrandshop
1 149,67 Kč/1kg

Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
142,78 Kč
plus 239,63 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: artbook-service
285,56 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
464,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Pasta Stelline Senza Glutine 400g - Rummo
122,10 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
122 099,99 Kč/1kg

GymBeam – proteinové těstoviny, 300 g
65,92 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LAVONIO
219,73 Kč/1kg

GymBeam – Zelené hrachové těstoviny, 300 g
57,21 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: LAVONIO
190,70 Kč/1kg

Garofalo Ditaloni n.53 500 g italské těstoviny malé trubičky



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
39,58 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
77,61 Kč/1kg

GymBeam |Zero Rice
82,10 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
213,25 Kč/1kg

Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Pici - 6 x 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 373,87 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – st 14. října
Prodejce: YESEATIS
457,96 Kč/1kg

Spaghetti aus Vollkornmehl 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
29,03 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
58,06 Kč/1kg

Barilla Mini Fusilli italské těstoviny malé šneky 500 g



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,15 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
85,73 Kč/1kg

Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
37,41 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
73,35 Kč/1kg

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
36,13 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,52 Kč/1kg

Garofalo IntegralePappardelle n5-13 500 g italské celozrnné těstoviny
57,25 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
114,50 Kč/1kg

La Molisana Capellini n.17 italské těstoviny 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
38,91 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
72,71 Kč/1kg

Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,78 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
190,15 Kč/1kg
Další informace o reklamě

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
424,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
193,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
718,48 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 150 Kč
- 150 – 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- Více než 400 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Rummo
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- LA MOLISANA
- Barilla
- Mancini Pastificio Agricolo
- Acecook
- Alb Gold
- ALB-GOLD Teigwaren GmbH
- Alb-Natur
- Antico Pastificio Morelli
- arche
- Bamboo Tree
- Bartolini
- Beltane
- bez marki
- Biogo
- BIOPLANET
- Brezzo
- Byodo
- Chilly
- Chunsi
- Coccolino
- Culinaria Delikatessen Service AG
- CZANIECKI
- De Cecco
- DEC
- Delverde
- DIET-FOOD
- Divella
- EDE
- Explore Cuisine
- FARMER
- Felicia
- GAROFALO
- GI Pasta
- Giuliano Tartufi
- Govinda Natur
- Granoro
- GREEN ORGANIC
- Guttiau Srl, Z.I. Tossilo - 08015 Macomer (NU), Italien
- GymBeam
- Helcom
- Heuschen & Schrouff
- Heuschen Schrouff
- Hiep Long
- ITA-SAN
- Jeremias
- Just Taste
- KETO CHEF
- KetoDiet
- KKP
- KNORR
- Kraft Foods
- Kreyenhop & Kluge
- l'Antica Madia
- La Motticella - Petrini Paolo
- Labeta
- Le Veneziane
- LIMA FOOD
- Low carb market
- Lubella
- Mac Heaven
- Mamma Lucia
- Martelli
- MIPAMA
- Molino Filippini
- Molino Grassi
- Naturata
- naturkorn mühle Werz
- Newlat
- NONGSHIM
- NOVELLE
- Nuh'un Ankara
- OBENTO
- Pasta Natura S.r.l.
- Pastificio Benedetto
- Polmak Pasta Company
- Portofino Fine Food
- PPURA
- Pural
- RAPUNZEL
- Rila
- Riso Scotti
- Samyang
- Samyang Buldak ramen
- Schär
- Schmids No.1
- Seitz
- Seitz glutenfrei GmbH
- Selgros
- Sempio
- Sonstige Verlage
- Spielberger Mühle
- Spinosi
- Tanda&Spada
- Terra Di Grano
- Terrasana
- TIGULLIO
- TSI Consumer Goods
Kategorie
- Těstoviny
- Přísady na pečení
- Pomazánky na chléb
- Polotovary
- Rýže
- Ovocné a zeleninové konzervy
- Masové, klobásové a rybí konzervy
- Obiloviny
- Müsli
- Sušené ovoce
- Dárkové koše
- Luštěniny
- Předkrmy
- Müsli tyčinky
- Cornflaky
- Tvrdý chléb
- Slad
- Bábovky
Zákaznické recenze
a další