5,0



Na základě 1 hodnocení
Absolut Vodka 100, vodka, likér, lihovina, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 50%, 1 L, 70352300
850,49 Kč
850,49 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 249,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Danzka Vodka Red | 40% obj. | 0,7 l772,17 Kč/1l
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Three Sixty Vodka 100 Proof957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Finlandia Vodka 40% 1000ml787,11 Kč/1l
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal
2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Watermelon
704,06 Kč/1l
544,37 Kč
-51,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut 70071220, 0,7 l, 35%, Švédsko, 77 kcal, 74 kcal, 35 ml
653,44 Kč/1l
457,41 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 577,20 Kč/1l
78,86 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut 70073220, 0,7 l, 42,3%, Švédsko, 70 kcal, 82 kcal, 35 ml
2 501,81 Kč/1l
1 751,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka "Military" Premium, 500 ml
2 379,50 Kč/1l
1 189,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Mamont Vodka 40% obj.
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Absolut 70070220, 0,7 l, 40%, Švédsko, Citrón, 70 kcal, 78 kcal
1 063,14 Kč/1l
823,52 Kč
-79,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
744,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Raspberri, vodka s příchutí malin, pálenka, destilát, alkohol, láhev, 40 %, 1 l, 70351200
588,66 Kč/1l
588,66 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Mango Vodka 40% 1 ltr.
803,25 Kč/1l
888,85 Kč
-85,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
803,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
2 089,94 Kč/1l
1 462,96 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 1,75 l, 70405900
524,97 Kč/1l
918,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Skyy American Premium Vodka čtyřikrát destilovaná 700ml
709,57 Kč/1l
549,63 Kč
-52,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Finlandia Vodka 40% 700ml
960,44 Kč/1l
672,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Absolut 100 - 50% obj. jemná vodka v elegantní černé lahvi - zážitek - 1 l
Maximální požitek: Absolut 100 je intenzivní a hladká vodka / 50% vodka se vychutnává v malém množství & přesvědčí svým kořeněným nádechem a sametovou strukturou.
Absolutní elegance: Absolut 100, vyrobený výhradně z přírodních ingrediencí & bez přidaného cukru, je prezentován v elegantní černé láhvi o objemu 1 l - absolutní klenot domácího baru.
Ušlechtilost: Díky své chuti a příjemnému závěru je ideální čistý na ledu - pro plný zážitek / V kombinaci s dalšími příchutěmi přináší Absolut 100 okouzlující koktejly.
One Source: Nejčistší vodka, vyráběná podle staré hus/švédské receptury, je destilována z tvrdé zimní pšenice & čisté pramenité vody - což zaručuje nejvyšší kvalitu již více než 30 let
- e Švédsku
Objem láhve: 1 l
Obsah alkoholu: 50
Rozměry:
Šířka: 8,96 cm
Délka: 8,96 cm
Výška: 27,9 cm
Zodpovědný přístup k alkoholu je důležitý.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
Pernod Ricard Deutschland GmbH, Habsburgerring 2, 50674 Kolín nad Rýnem, Německo
Číslo výrobku výrobce: 70352300
Máte-li jakékoli ohledně lihoviny Absolut Vodka 100 Proof 1,0l, švédského výrobce vodky Absolut nebo dotaz týkající se objednání, nákupu či zpracování obecně, napište nám. Pokud nám to čas dovolí, odpovíme vám ještě týž den. Váš specializovaný prodejce pro přepravu lihovin.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 1 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1580 g
- Obsah alkoholu
- 50 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH Habsburgerring 2 50674 Köln
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Absolut Vodka
- Země původu
- Švédsko
- Číslo produktu
- 70352300
- Kód EAN
- 7312040014040
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 1 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1580 g
- Obsah alkoholu
- 50 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH Habsburgerring 2 50674 Köln
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Absolut Vodka
- Země původu
- Švédsko
- Číslo produktu
- 70352300
- Kód EAN
- 7312040014040
K tomu se hodí také

Cîroc MANGO – vodka s příchutí manga 37,5 % obj. 0,7 l
2 268,00 Kč/1l
1 587,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal
2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Watermelon
704,06 Kč/1l
544,37 Kč
-51,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut 70073220, 0,7 l, 42,3%, Švédsko, 70 kcal, 82 kcal, 35 ml
2 501,81 Kč/1l
1 751,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Absolut Vodka Raspberri, vodka s příchutí malin, pálenka, destilát, alkohol, láhev, 40 %, 1 l, 70351200
588,66 Kč/1l
588,66 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

THREE Sixty Vodka Black 42 % obj.
761,40 Kč/1l
532,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Absolut 70070220, 0,7 l, 40%, Švédsko, Citrón, 70 kcal, 78 kcal
1 063,14 Kč/1l
823,52 Kč
-79,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
744,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
1 262,31 Kč/1l
883,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absint Tabu 55% 700ml
1 245,76 Kč/1l
872,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 % obj. 1000ml
905,15 Kč/1l
905,15 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 577,20 Kč/1l
78,86 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mamont Vodka 40% obj.
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal XV 15 Years Old Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l v krabici Geschenkbox
3 402,90 Kč/1l
2 382,03 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grey Goose + GB
23 676,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 261,51 Kč/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s příchutí vanilky 40,0 % 0,70 l.
6 412,41 Kč
-960,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 451,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 788,09 Kč/1l

Grey Goose Vodka Night Vision 4 Limited Edition + LED osvětlení 40,0 % 1,50 l
12 206,12 Kč
-1 828,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 377,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 918,47 Kč/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litru
9 829,43 Kč
-1 472,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 356,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 571,27 Kč/1l

EIKO Vodka 40 % 0,70 l.
5 757,17 Kč
-862,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 894,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 992,44 Kč/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 479,76 Kč/1l

David Vodka 40 % 0,70 l
5 185,93 Kč
-776,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 409,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 298,70 Kč/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edice 40,00 % 1,00 litr
6 268,40 Kč
-938,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 329,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 329,47 Kč/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litru
8 844,84 Kč
-5 514,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 330,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 903,27 Kč/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s příchutí hrušky 40 % 1,00 l.
6 287,34 Kč
-941,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 345,38 Kč/1l

Vodka Tom of Finland 40 % 0,50 litru
3 678,37 Kč
-551,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 127,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 254,42 Kč/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
4 526,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 466,03 Kč/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
5 236,07 Kč
-784,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 451,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 359,30 Kč/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s příchutí citronu 40,00 % 0,70 l.
4 930,72 Kč
-738,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 191,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 988,50 Kč/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 597,83 Kč
-539,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 058,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 058,77 Kč/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 litr
3 396,48 Kč
-508,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 887,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 887,66 Kč/1l

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Absolut Mango Flavored Vodka 40 % 0,70 litru



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 023,12 Kč
-452,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 570,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 671,80 Kč/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
3 005,52 Kč
-450,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 555,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 110,64 Kč/1l

Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 501,73 Kč/1l