5,0



Na základě 2 hodnocení
Absolut Vodka Raspberri, vodka s příchutí malin, pálenka, destilát, alkohol, láhev, 40 %, 1 l, 70351200
588,66 Kč
588,66 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 249,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Three Sixty Vodka 100 Proof957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Finlandia Vodka 40% 1000ml787,11 Kč/1l
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml579,20 Kč/1l
405,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal
2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Watermelon
704,06 Kč/1l
544,37 Kč
-51,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vodka s příchutí Absolut WILD BERRY 38 % obj. 0,7l
1 001,80 Kč/1l
701,26 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 577,20 Kč/1l
78,86 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka 100, vodka, likér, lihovina, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 50%, 1 L, 70352300
850,49 Kč/1l
850,49 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Mango Vodka 40% 1 ltr.
803,25 Kč/1l
888,85 Kč
-85,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
803,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut 70073220, 0,7 l, 42,3%, Švédsko, 70 kcal, 82 kcal, 35 ml
2 501,81 Kč/1l
1 751,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Absolut 70070220, 0,7 l, 40%, Švédsko, Citrón, 70 kcal, 78 kcal
1 063,14 Kč/1l
823,52 Kč
-79,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
744,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Citron, vodka, likér, lihovina, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40 %, 1 L, 70350600
584,89 Kč/1l
584,89 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Skyy American Premium Vodka čtyřikrát destilovaná 700ml
709,57 Kč/1l
549,63 Kč
-52,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
430,56 Kč/1l
430,56 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
6 479,76 Kč/1l
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Original, 0,5 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
964,40 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Finlandia Vodka 40% 700ml
960,44 Kč/1l
672,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pokud jste opravdu vybíraví, pak maliny patří mezi peckoviny, nikoliv mezi bobulovité ovoce. Ale ať už je to jakkoli, hodí se prostě ke všemu. Absolut Raspberri si v průběhu let získal vážné příznivce, a to i díky své univerzálnosti. Snadno se míchá a má úžasnou chuť! Dopřejte svým přátelům za horkých letních večerů dokonalé osvěžení s Raspiroskou nebo přiveďte svou drahou polovičku či milovanou polovičku na Valentýna do té správné nálady s čokoládovým Martini Raspberri.
Absolut se vyrábí výhradně z přírodních surovin a na rozdíl od jiných vodek neobsahuje žádný přidaný cukr. Absolut Vodka má výrazně kořeněnou chuť v kombinaci se svůdnou jemností. Nejdůležitějšími složkami Absolut Vodky jsou voda a ozimá pšenice. Voda se čerpá z hlubokého vrtu ve švédském Åhusu, kde je chráněna před kontaminací. Ozimá pšenice se od ostatních obilovin liší: seje se na podzim a sklízí se až na podzim následujícího roku. Roste pod sněhovou pokrývkou ve Švédsku, kde se tvoří její obzvláště odolná zrna. Zemědělci ze švédské sýpky dodávají svou ozimou pšenici výhradně společnosti Absolut a jsou na ni velmi hrdí. Každý, kdo měl to potěšení setkat se se švédskými zemědělci, kteří sklízejí ozimou pšenici, pochopí jejich hrdost na tento produkt. Jejich pracovní oděv je také známkou jejich identifikace se značkou. Modrá kombinéza s nápisem Absolut Farmer na zádech. Každá kapka Absolut Vodky se vyrábí výhradně v tradičním lihovaru v Åhusu. Každý den se zde drtí ozimá pšenice a zahřívá v horké vodě. Během zahřívání se uvolňuje důležitý škrob v zrnu, který se pomocí přidaných enzymů štěpí na cukr. Aby se cukr přeměnil na etanol, obohacuje se pšeničná směs kvasinkami, čímž se obsah alkoholu zvýší na 8 % obj. Přeměna na mnohem vyšší alkohol s 85-90 % alkoholu probíhá první destilací. V dalším výrobním kroku se zcela odstraní cizí látky a látky, které zkreslují chuť. Pálenka se nedestiluje pouze třikrát nebo čtyřikrát, ale prochází také více než stokrát kontinuálním destilačním procesem. Výsledkem je čistý destilát s 96 % objemovými alkoholu, který se poté smíchá s vodou z hlubokého vrtu v Åhusu. Tímto procesem vzniká jedinečná čistota a průzračnost a dokonalá chuť vodky Absolut s konečným obsahem alkoholu 40 % obj.
Výroba na jednom místě, při níž se používají pouze místní suroviny, umožňuje úplnou kontrolu celého výrobního procesu a zaručuje nejvyšší standardy kvality.
Absolut Raspberri, Absolut Vodka s příchutí malin, švédská klasika - ideální pro koktejly a long drinky (1 x 1 l)
o 25 let později: Inspirován švédskými kopci pokrytými malinami byl Absolut Raspberri - přesně s touto divokou a ovocnou malinovou příchutí - uveden na trh v roce 2004.
Ovocná exploze: Absolut Raspberri je vyroben z přírodních ingrediencí a bez přidaného cukru - má intenzivní a bohatý charakter a ovocný závěr.
Long nights: Díky lehké malinové příchuti chutná Absolut Raspberri výborně v kombinaci s dalšími příchutěmi - je hitem na každé koktejlové party a v každém long drinku.
Jeden zdroj: Nejčistší vodka, vyráběná podle staré receptury v hus: Švédsku, je destilována z tvrdé zimní pšenice a čisté pramenité vody - to je zárukou nejvyšší kvality již více než 30 let.
Absolut Raspberri zaujme explozí chuti připomínající zralé maliny. Její složení a lehká chuť jsou sladké, ale jemné.
- e Švédsku
Objem láhve: 1 l
Obsah alkoholu: 40
Dimensions:
Šířka: 8,96 cm
Délka: 8,96 cm
Výška: 27,59 cm
Zodpovědný přístup k alkoholu je důležitý.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
Pernod Ricard Deutschland GmbH, Habsburgerring 2, 50674 Kolín nad Rýnem, Německo
Číslo výrobku výrobce: 70351200
Absolut Vodka Raspberry 1,0l ze země původu Švédsko
% alkoholu: 40Země: ŠvédskoOblast: b.d.Věk : neuvedenoTyp: neuvedenoVýrobce/značka: AbsolutBarva : neuvedenoChuť : neuvedenoOdkaz na: siřičitanyBarvivo: nePo otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
Není určeno k prodeji osobám mladším 18 let, není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Objednávkou potvrzujete, že jste plnoletí.
Kromě Absolutu čeká na vaše objevení, objednání a ochutnání mnoho dalších lihovin, jako je rum, whisky, gin, tequila a další. Prohlédněte si nyní, objevte skvělé nabídky a okamžitě nakupte.
Další informace o produktech získáte telefonicky zde prostřednictvím naší stránky MeinSpirituosenversand nebo přímo u výrobce.
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 1620 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- The Absolut Company AB117 97 Stockholm
- Prodejní název
- Raspberri 1L
- Výrobce
- The Absolut Company AB117 97 Stockholm
- Země původu
- Švédsko
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 7312040040100
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 1620 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- The Absolut Company AB117 97 Stockholm
- Prodejní název
- Raspberri 1L
- Výrobce
- The Absolut Company AB117 97 Stockholm
- Země původu
- Švédsko
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 7312040040100
K tomu se hodí také

Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml
579,20 Kč/1l
405,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal
2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Watermelon
704,06 Kč/1l
544,37 Kč
-51,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodka s příchutí Absolut WILD BERRY 38 % obj. 0,7l
1 001,80 Kč/1l
701,26 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 577,20 Kč/1l
78,86 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5 %, 1 l
574,40 Kč/1l
574,40 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut 70073220, 0,7 l, 42,3%, Švédsko, 70 kcal, 82 kcal, 35 ml
2 501,81 Kč/1l
1 751,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Skyy American Premium Vodka čtyřikrát destilovaná 700ml
709,57 Kč/1l
549,63 Kč
-52,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka 100, vodka, likér, lihovina, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 50%, 1 L, 70352300
850,49 Kč/1l
850,49 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
1 333,86 Kč/1l
933,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

THREE Sixty Vodka Black 42 % obj.
761,40 Kč/1l
532,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little coward the original fíkový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
957,22 Kč/1l
574,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 025,19 Kč/1l
717,63 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut 70071220, 0,7 l, 35%, Švédsko, 77 kcal, 74 kcal, 35 ml
653,44 Kč/1l
457,41 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut 70070220, 0,7 l, 40%, Švédsko, Citrón, 70 kcal, 78 kcal
1 063,14 Kč/1l
823,52 Kč
-79,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
744,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml
905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml
670,30 Kč/1l
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka
Jako vždy vše v pořádku Objednejte si vše od společnosti Kaufland online Jsem velmi spokojen Nikdy jsem neměl žádné problémy Díky týmu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grey Goose + GB
23 676,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 261,51 Kč/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s příchutí vanilky 40,0 % 0,70 l.
6 412,41 Kč
-960,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 451,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 788,09 Kč/1l

Grey Goose Vodka Night Vision 4 Limited Edition + LED osvětlení 40,0 % 1,50 l
12 206,12 Kč
-1 828,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 377,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 918,47 Kč/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litru
9 829,43 Kč
-1 472,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 356,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 571,27 Kč/1l

EIKO Vodka 40 % 0,70 l.
5 757,17 Kč
-862,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 894,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 992,44 Kč/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 479,76 Kč/1l

David Vodka 40 % 0,70 l
5 185,93 Kč
-776,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 409,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 298,70 Kč/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edice 40,00 % 1,00 litr
6 268,40 Kč
-938,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 329,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 329,47 Kč/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litru
8 844,84 Kč
-5 514,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 330,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 903,27 Kč/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s příchutí hrušky 40 % 1,00 l.
6 287,34 Kč
-941,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 345,38 Kč/1l

Vodka Tom of Finland 40 % 0,50 litru
3 678,37 Kč
-551,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 127,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 254,42 Kč/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
4 526,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 466,03 Kč/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
5 236,07 Kč
-784,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 451,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 359,30 Kč/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s příchutí citronu 40,00 % 0,70 l.
4 930,72 Kč
-738,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 191,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 988,50 Kč/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 597,83 Kč
-539,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 058,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 058,77 Kč/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 litr
3 396,48 Kč
-508,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 887,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 887,66 Kč/1l

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Absolut Mango Flavored Vodka 40 % 0,70 litru



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 023,12 Kč
-452,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 570,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 671,80 Kč/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
3 005,52 Kč
-450,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 555,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 110,64 Kč/1l

Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 501,73 Kč/1l