5,0



Na základě 6 hodnocení
Zobrazit rozměry
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček1 505,04 Kč/1kg
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení894,49 Kč/1kg
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lindt LES GRANDES, Mléčná čokoláda, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g1 332,67 Kč/1kg
199,90 Kč
Prodejce: Lindt

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Mléčná čokoláda Lindt Cognac s jemnou cukrovou krustou 100g
1 531,30 Kč/1kg
153,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
2 885,70 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Lindt & Sprüngli tenké oplatky, hořká čokoláda, 125 g
1 679,20 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt CREATION Hořká čokoláda plněná višňovou a chilli náplní 70%, 150g
1 199,47 Kč/1kg
179,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt EXCELLENCE 99 % kakaa 50 g
3 828,00 Kč/1kg
191,40 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Cocos bílá čokoláda s kokosovou náplní 100g
1 197,00 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 3046920028721, Tmavá čokoláda, 50 g, 2433 kJ, 590 kcal, 51 g, 31 g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Lindt Swiss Premium Čokoláda, mléčná čokoláda s hrozinkami a ořechy, 300g
1 515,27 Kč/1kg
589,72 Kč
-135,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,58 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lindt Thins Dark hořká čokoláda 125g
1 576,00 Kč/1kg
197,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire Cinnamon Spice Chocolate 100 g
2 961,80 Kč/1kg
296,18 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Mléčná tabulková čokoláda Lindt Swiss Classic s rozinkami, lískovými ořechy a mandlemi - dokonalá kombinace. Zažijte typicky lahodnou švýcarskou mléčnou čokoládu Lindt v kombinaci s delikátními rozinkami a jemně praženými lískovými ořechy a mandlemi. Skvělá pro sváteční příležitosti, jako dárek nebo sladká odměna. Neváhejte vyzkoušet tuto explozi mísících se lahodných chutí. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Nutriční hodnoty:
Výživové údaje na 100g
Energy (kJ) 2169
Energy (Kcal) 520
Bílkoviny (g) 6.9
Tuky (g) 30
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 15
Sacharidy (g) 54
z toho cukry (g) 40
Sůl (g) 0.15
Ingredience:
cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rozinky (12%), lískové ořechy (10%), kakaová hmota, laktóza, mandle (2%), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma.
Alergeny:
Může obsahovat stopy dalších skořápkových plodů.
Cocoa Solids %:
Obsah kakaové sušiny nejméně 30%.
Objevte v tomto sofistikovaném díle veškerou jemnost a zkušenosti mistrů čokoládovny Lindt: nechte se zlákat kombinací ručně sbíraných hroznů a křupavých lískových oříšků v jemné švýcarské mléčné čokoládě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rozinky (12%), lískové ořechy (10%), kakaová hmota, laktóza, mandle (2%), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 2169
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Lindt
- Prodejní název
- Čokoládová tabulka
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 7610400013802
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rozinky (12%), lískové ořechy (10%), kakaová hmota, laktóza, mandle (2%), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 2169
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Lindt
- Prodejní název
- Čokoládová tabulka
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 7610400013802
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

Marabou Roll Mjölk Choklad pralinky z mléčné čokolády 74g
5 294,32 Kč/1kg
391,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt LES GRANDES, Tmavá čokoláda, 150 g, 2382 kJ, 573 kcal, 40 g, 13 g
1 332,67 Kč/1kg
199,90 Kč
Prodejce: Lindt

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mléčná čokoláda Lindt Cognac s jemnou cukrovou krustou 100g
1 531,30 Kč/1kg
153,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
2 885,70 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt & Sprüngli tenké oplatky, hořká čokoláda, 125 g
1 679,20 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lindt lískooříškový krém s lahodnou krémovou příchutí lískových oříšků 220g
939,59 Kč/1kg
206,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure Bar (50g)
1 398,00 Kč/1kg
69,90 Kč
Prodejce: Lindt

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
1 142,06 Kč/1kg
904,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
946,77 Kč/1kg
208,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marabu Suede Bites 145g
2 685,93 Kč/1kg
389,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čokoládový oříšek
Čokoláda se spoustou oříšků a s 300 gramy máte něco v ruce.
Ohodnoceno dne 13. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg