Hmotnost:

756 g
  • 200 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 300 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 178 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 756 g

Počet kusů:

36
  • 1
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 20
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 36

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g

495,64 Kč

655,61 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Storz Glückswürfel jemné nugátové kostky 5 různých 75s 750g
Storz Glückswürfel jemné nugátové kostky 5 různých 75s 750g
914,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack
Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack
3 356,02 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 391,82 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
835,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
828,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
1 315,55 Kč
-197,07 Kč
1 118,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
486,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
486,85 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 892,90 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 711,18 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 070,47 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
254,68 Kč
-24,53 Kč
230,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Složení
Složení: (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, sušené odstředěné mléko (18 %), palmový olej, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 33 %. Kakaové složky ve výrobku celkem 13 %.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 566,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 360,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 35,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 22,60 Sacharidy: 53,50 Sacharidy, z toho cukr: 53,30 Bílkoviny: 8,70 Sůl: 0,31

Popis prodeje:
Mléčná čokoláda plněná mléčnou náplní (60 %).

Pokyny pro skladování a použití:
Skladujte na chladném a suchém místě.

Informace pro alergiky:
Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), sója a sójové výrobky

Odmítnutí odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale abyste si před použitím zboží vždy pečlivě přečetli štítky, varování a pokyny dodávané se zbožím.



Obsah:756g



Kinder Schokoriegel 36 x 21 g/Pack.

Pole

kinder Maxi / Riegel je jedinečnou kombinací mléka a čokolády. Protože pouze kombinace jemné mléčné smetany pokryté mléčnou čokoládou, která se rozplývá v ústech, dělá kinder Maxi / Riegel tak výraznou chutí.
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 40 % (cukr, SUŠENÉ PLNOHUSTOTNÉ MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOJA), vanilin), cukr, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO (18 %), palmový olej, máselný tuk, emulgátor lecitin (SOJA), vanilin. Celkový obsah mléčných složek v produktu 3
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 566,00 kcal, 2 360,00 kJ; tuky: 35,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 22,60 g; sacharidy: 53,50 g; z toho cukry: 53,30 g; bílkoviny: 8,70 g; sůl: 0,31 g;
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
756 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
Prodejní název
Plněná mléčná čokoláda s mléčnou náplní (60 %).
Výrobce
Počet kusů
36
Číslo produktu
2236
Kód EAN
4008400223612

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 40 % (cukr, SUŠENÉ PLNOHUSTOTNÉ MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOJA), vanilin), cukr, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO (18 %), palmový olej, máselný tuk, emulgátor lecitin (SOJA), vanilin. Celkový obsah mléčných složek v produktu 3
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 566,00 kcal, 2 360,00 kJ; tuky: 35,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 22,60 g; sacharidy: 53,50 g; z toho cukry: 53,30 g; bílkoviny: 8,70 g; sůl: 0,31 g;
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
756 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
Prodejní název
Plněná mléčná čokoláda s mléčnou náplní (60 %).
Výrobce
Počet kusů
36
Číslo produktu
2236
Kód EAN
4008400223612
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
614,63 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
539,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
69 226,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
595,56 Kč/1kg
714,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
418,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
331,76 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 232
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 8
113,57 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 154,53 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
346,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
470,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 35
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hodnocení zákazníků

Na základě 36 hodnocení
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dětská tyčinka
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dětské tyčinky
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Ohodnoceno dne 15. června 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Bezmezné potěšení
Hmotnost 0,178 kgPočet kusů 20
Ohodnoceno dne 3. května 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Ohodnoceno dne 15. září 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Schokobons
Hmotnost 0,3 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super Super
Hmotnost 0,178 kgPočet kusů 20
Ohodnoceno dne 5. července 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jsem velmi spokojen
Hmotnost 0,3 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 20. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
velmi dobré
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg