4,2



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)597,89 Kč/1kg
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý27 894,74 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.02 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack559,68 Kč/1kg
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder Joy mléko a kakaový krém křupavé kuličky a hračky 20g
2 077,00 Kč/1kg
41,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
828,50 Kč/1kg
1 315,55 Kč
-197,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 118,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
2 154,87 Kč/1kg
487,00 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kancelářské balení bílé čokolády Toffifee (5x125g balení) + blok s nápisem usy
1 182,70 Kč/1kg
946,16 Kč
Prodejce: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské vajíčko s překvapením 36 x 20 g - čokoládové vajíčko s hračkou, jednotlivě balené
2 924,06 Kč/1kg
2 105,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 436,60 Kč/1kg
308,87 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
2 422,50 Kč/1kg
503,88 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kinder Joy vajíčka s mléčným krémem a křupavými oříšky, sada 3 ks 60g
Se skvělým Kinder JOY, sada 3 ks, přichází oblíbené vajíčko s mléčným krémem a křupavými kuličkami s velkým překvapením v této speciální edici.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanemE-Mail:[email protected]Vajíčka Kinder Joy ve speciální edici Harry Potter s mléčným krémem a křupavou kuličkou z lískových oříšků 3er 60g
Ferrero Germany GmbH
Hainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem (D)
Limitovaná edice: 3 plastová vajíčka s mléčným a kakaovým krémem se 2 křupavými kuličkami. Včetně papírové lžičky a 1 stojící figurky nebo jiného překvapení.
Skladujte na chladném a suchém místě
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), MLÉČNÝ PRÁŠEK (19,5 %), PŠENIČNÁ mouka, nízkotučné kakao (3,5 %), PŠENIČNÉ klíčky, PŠENIČNÝ škrob, kakaová hmota, sušený extrakt z ječného sladu, emulgátor lecitin (SOYA), slunečnicový olej, MLÉČNÝ BÍLEK, kakaové máslo, aromata, kypřící látky: Hydrogenuhličitan amonný,hydrogenuhličitan sodný; sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 550,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 296,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 32,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,40 Sacharidy: 56,50 Sacharidy, z toho cukr: 51,00 Bílkoviny: 8,20 Sůl: 0,32
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Kombinace smetany z odtučněného mléka (36,5 %) a kakaového krému z odtučněného mléka (30,5 %) se dvěma křupavými cukrovinkami (32,5 %) potaženými jemnou kakaovou polevou (5,5 %).
- Výrobce
- Kinder
- Počet kusů
- 3
- Číslo produktu
- 833970
- Kód EAN
- 8000500028124
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), MLÉČNÝ PRÁŠEK (19,5 %), PŠENIČNÁ mouka, nízkotučné kakao (3,5 %), PŠENIČNÉ klíčky, PŠENIČNÝ škrob, kakaová hmota, sušený extrakt z ječného sladu, emulgátor lecitin (SOYA), slunečnicový olej, MLÉČNÝ BÍLEK, kakaové máslo, aromata, kypřící látky: Hydrogenuhličitan amonný,hydrogenuhličitan sodný; sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 550,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 296,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 32,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,40 Sacharidy: 56,50 Sacharidy, z toho cukr: 51,00 Bílkoviny: 8,20 Sůl: 0,32
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Kombinace smetany z odtučněného mléka (36,5 %) a kakaového krému z odtučněného mléka (30,5 %) se dvěma křupavými cukrovinkami (32,5 %) potaženými jemnou kakaovou polevou (5,5 %).
- Výrobce
- Kinder
- Počet kusů
- 3
- Číslo produktu
- 833970
- Kód EAN
- 8000500028124
Dodatečné informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(264)Počet hodnocení: 264




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(36)Počet hodnocení: 36




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(21)Počet hodnocení: 21




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(264)Počet hodnocení: 264




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(148)Počet hodnocení: 148




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(264)Počet hodnocení: 264




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(41)Počet hodnocení: 41




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(80)Počet hodnocení: 80




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(177)Počet hodnocení: 177




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(71)Počet hodnocení: 71




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(174)Počet hodnocení: 174




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(47)Počet hodnocení: 47




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(27)Počet hodnocení: 27




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(143)Počet hodnocení: 143




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(57)Počet hodnocení: 57

kinder Joy mléko a kakaový krém křupavé kuličky a hračky 20g
2 077,00 Kč/1kg
41,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 006,50 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
2 412,35 Kč/1kg
482,47 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Adventní kalendář 2024, Vánoční kalendář pro děti, Adventní kalendář se šperky DIY, - ADVENTBRACE
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

BOXILAND® Ostalgie NDR adventní kalendář 2026, 24 sladkostí z NDR, klasika
1 034,96 Kč/1kg
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
790,99 Kč
Prodejce: Easytoys

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 763,60 Kč/1kg
529,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prázdná složka - 24 stran (432 karet) - Ideální pro sbírání obrázků/karet - Neutrální barva
313,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
2 154,87 Kč/1kg
487,00 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář Harry Potter - ponožky 2021
1 183,00 Kč
Prodejce: Alky

Gönrgy Blueberry Coconut (24x500ml)Jednorázové
426,66 Kč/1l
5 119,95 Kč
Prodejce: Store-Germany

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 727,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
6 551,00 Kč
Prodejce: TCC-SHOP

Hra Wonder pro Nintendo Switch Super Mario Bros.
1 008,92 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Harry Potter Kids Joy
Hmotnost 0,24 kg
Super
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kg
Ohodnoceno dne 26. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,24 kg
Ohodnoceno dne 3. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,24 kg
Ohodnoceno dne 23. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,24 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg