Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g

135,18 Kč

675,90 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g
Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g
1 090 222,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack
Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack
3 356,02 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
828,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
1 315,55 Kč
-197,07 Kč
1 118,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 153,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
1 363,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
252,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Rondnoir 138g
Ferrero Rondnoir 138g
3 471,01 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
479,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kinder čokoládové bonbóny bílé s mléčnou smetanovou náplní jednotlivě balené 200g

Plněná vajíčka z bílé čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.

Ferrero Deutschland GmbH
Hainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem (D)


Složení
Složení: Bílá čokoláda 50,5 % (odstředěný mléčný prášek, kakaové máslo, cukr, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, odstředěný mléčný prášek (13,5 %), palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,8 %), MÁSELNÝ OLEJ, potahovací látky: arabská guma, šelak, glukózový sirup, emulgátor lecitiny (SOYA), aromata.Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 36 %, celkový obsah kakaových složek ve výrobku 16,5 %.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 577,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 404,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 38,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 22,50 Sacharidy: 47,30 Sacharidy, z toho cukr: 47,20 Bílkoviny: 10,30 Sůl: 0,38 100g

Popis prodeje:
Vajíčka z bílé čokolády plněná mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.

Pokyny pro skladování a použití:
Skladujte na chladném a suchém místě.

Informace pro alergiky:
Obsahuje: 1. Lískové ořechy, 2. Lískové ořechy, 3: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, sója a sójové výrobky

Odmítnutí odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale abyste si před použitím zboží vždy pečlivě přečetli štítky, varování a pokyny dodávané se zbožím.



Ferrero Kinder čokoládové bonbóny bílé (200g sáček)
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
SÓJOVÉ boby a výrobky z nich; MLÉKO a výrobky z něj (včetně LAKTÓZY); OŘECHY, tj. ALMONDY, různé OŘECHY, PISTRY a výrobky z nich; LÍSKOVÉ OŘECHY (Corylus avellana) a výrobky z nich
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 2404,000, kalorická hodnota v kcal 577,000, tuky v g 38,300, tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 22,500, sacharidy v g 47,300, sacharidy, z toho cukr v g 47,200, bílkoviny v g 10,300, sůl v g 0,38.g
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Lískové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: arašídy a výrobky z nich
Může obsahovat: vlašské ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: kešu ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: Pekanové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: paraořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: pistácie a výrobky z nich
Může obsahovat: makadamové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: queenslandské ořechy a výrobky z nich
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland GmbH 60624 Frankfurt am Main GERMANY
Prodejní název
Plněná vajíčka z bílé čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
6234
Kód EAN
8000500289877

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
SÓJOVÉ boby a výrobky z nich; MLÉKO a výrobky z něj (včetně LAKTÓZY); OŘECHY, tj. ALMONDY, různé OŘECHY, PISTRY a výrobky z nich; LÍSKOVÉ OŘECHY (Corylus avellana) a výrobky z nich
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 2404,000, kalorická hodnota v kcal 577,000, tuky v g 38,300, tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 22,500, sacharidy v g 47,300, sacharidy, z toho cukr v g 47,200, bílkoviny v g 10,300, sůl v g 0,38.g
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Lískové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: arašídy a výrobky z nich
Může obsahovat: vlašské ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: kešu ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: Pekanové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: paraořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: pistácie a výrobky z nich
Může obsahovat: makadamové ořechy a výrobky z nich
Může obsahovat: queenslandské ořechy a výrobky z nich
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland GmbH 60624 Frankfurt am Main GERMANY
Prodejní název
Plněná vajíčka z bílé čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
6234
Kód EAN
8000500289877
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g
Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g
1 090 222,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Riegelein Velikonoční směsný sáček s velikonočním zajíčkem a velikonočními vajíčky 100g
Riegelein Velikonoční směsný sáček s velikonočním zajíčkem a velikonočními vajíčky 100g
918,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
91,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
1 363,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
252,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
1 280,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
230,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 085,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
268,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Riegelein Velikonoční směsný sáček z nejjemnější mléčné čokolády 225g
Riegelein Velikonoční směsný sáček z nejjemnější mléčné čokolády 225g
636,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
146,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, Mléko, Cocoa, Mléko, CE
Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, Mléko, Cocoa, Mléko, CE
2 114,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
422,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
267,18 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
2 412,35 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
482,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 107
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 155
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Produktbild Lindt Natur Edition Mini Eier Mischung 100g
Lindt Nature Edition Mini směs na vajíčka Lindt Happy Easter 100g
1 443,90 Kč/1kg
144,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše skvělé
Ohodnoceno dne 31. října 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čokoládové poukázky
Ohodnoceno dne 22. prosince 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg