5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý27 894,74 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.02 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 1226695005 Čokoládové tyčinky NAPS - Alpské mléko
1 035,49 Kč/1kg
1 035,49 Kč
Prodejce: somnia24

Dárková krabička Lindt Lindor jednotlivě balené kuličky 187g
1 603,53 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. originální dubajská umělecká čokoláda l náplň z pistácií a kadayifu l domácí l NABÍDKA!
2 659,40 Kč/1kg
531,88 Kč
Prodejce: AllYouNeed

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 391,82 Kč/1kg
835,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vánoční tyčinky Hachez z mléčné čokolády v sáčku 75g
2 211,50 Kč/1kg
176,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Čokoláda Milka ze 100% alpského mléka je klasika pro všechny milovníky čokolády. Milka Naps Mix jsou lahodné kousky jemné čokolády, které se v
Milka Alpine Milk Chocolate, jednotlivě balené ve čtyřech různých příchutích: Alpine Milk, Hazelnut, Strawberry a Crème Cacao.
Díky praktické plechovce je Milka Naps Mix ideální pro nabízení a sdílení s rodinou, přáteli a známými.
Jednotlivá balení jsou ideální pro porcování a skladování.
- Milka Naps Mix jsou malé, v ústech se rozplývající čokoládové tyčinky s příchutí Alpine Milk, Strawberry, Hazelnut a Crème au Cacao / Pro originální Milka požitek ze 100% alpské mléčné čokolády
- Lahodné čokoládové tyčinky jsou ideální pro vychutnávání mezi jídly, ke kávě, na schůzkách, v kanceláři na konferenčním stole nebo na cestách / ilka Naps jsou jednotlivě balené v praktické průhledné plechovce - pro porcování a skladování.
- Čokoládové tyčinky s obsahem kakaa 30 % je třeba skladovat na suchém místě a chránit před teplem, aby si zachovaly plnou, v ústech se rozplývající chuť
- Čokoládová tyčinka se skládá z cukru, kakaového másla, sušeného odstředěného mléka (jogurtu), kakaové hmoty, sušené sladké syrovátky (z mléka), přepuštěného másla, emulgátoru, lískových oříšků, jahod, okyselovadla, aroma.
Mondeléz Germany GmbH
P.O. Box 107840
28078 Brémy (D
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Brémy, Německo
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland
D-28078 Bremen
Název potraviny
Směs: Alpská mléčná čokoláda, Alpská mléčná čokoláda s kakaovou krémovou náplní, Alpská mléčná čokoláda s náplní s jahodovou příchutí, Alpská mléčná čokoláda s kousky lískových oříšků.
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, palmový olej, kousky lískových oříšků (2 %), emulgátory (sójový lecitin, slunečnicový lecitin), dužina z lískových oříšků, nízkotučný kakaový prášek (0.1 %), aromata, sušené jahody (0,02 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová). MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2268,00
Kalorická hodnota v kcal 543,00
Tuk v g 32,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 18,00 ure v g 18,00
Sacharidy v g 56,00
Sacharidy, z toho cukr v g 55,00
Vláknina v g 2,00
Bílkoviny v g 6,20
Sůl v g 0,38
Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
Kakao: minimálně 30 % v mléčné čokoládě Alpine.
Obsahuje alergeny
Sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; ořechy, tj. mandle, různé ořechy, pistácie a výrobky z nich; pšenice a výrobky z ní
Vychutnejte si lahodné chutě Milka v jednom balení. Tato dokonalá čokoláda je ideální k podávání s kávou nebo čajem. Toto balení jemné mléčné čokolády nabízí jednotlivě balené čokolády s příchutí mléka, lískových oříšků a jahod. Nechte se překvapit kombinací těchto chutí v každém soustu.
Specifikace: Vhodné pro děti od 3 let:
- V jednom balení najdete lahodné příchutě od Milky
- Ideální čokoláda k podávání s kávou nebo čajem
- Vyrobeno z jemné mléčné čokolády
- jednotlivě balené čokolády
- Příchuť: mléčná, lískooříšková a jahodová
S Milka Naps Mix jste na bezpečné straně, pokud jde o čokoládové požitky. Mini tyčinky z jemné mléčné čokolády Milka Alpine jsou k dispozici ve čtyřech různých příchutích a budou lákat vás i vaše hosty. Přibližně čtyřcentimetrové mini tyčinky se skvěle hodí jako doplněk k horkým nápojům, jako je káva, čaj nebo kakao, a skvěle poslouží i jako pochoutka před spaním, díky níž se vaši hosté mohou ponořit do sladkých snů.
Nejjemnější pokušení v malém formátu! Milka NAPS Mix vám dodá dobrou náladu v někdy stresujícím každodenním kancelářském životě. Lahodné kousky jemné mléčné čokolády Milka Alpine jsou ideální jako malá čokoládová svačinka mezi jídly, jako výživa na schůzkách a jako doplněk ke kávě pro vaše zákazníky, klienty, hosty a kolegy. A pokud jednotlivě balené kousky ležely vedle šálku kávy příliš dlouho, stále chutnají lehce rozpuštěně. v Milka NAPS Mix na vás čekají čtyři různé příchutě: originální, alpská mléčná, jemná lískooříšková, ovocná jahodová a plná crème au cacao. čokoládové pokušení vám dodáme ve velké dávkovací plechovce s 207 kousky a hmotností 1,0 kg. informace podle nařízení o potravinách najdete zde. výživové údaje na 100 genergie 2280/545 kJ/kkalcový tuk 32,5 gz toho nasycené mastné kyseliny 18 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 55,5 gz toho cukry 54,5 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina 1,9 gbílkoviny 6,4 gsůl 0,40 gvitamíny a minerální látky -
Pole
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, palmový olej, LÍSKOVÝ MÁSEL (2 %), emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, slunečnicový lecitin), LÍSKOVÝ KASK, nízkotučný kakaový prášek (0,1 %), aromata, sušené jahody (0,02 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová). MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2268 kj Energie kcal 543 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 56GRM Sacharidy, z toho cukr 55GRM Bílkoviny 6,2GRM Sůl 0,38GRM
- Alergeny
- Obsahuje: |mléko a mléčné výrobky|pšenici|Může obsahovat stopy lískových ořechů a arašídů, emulgátor sójový lecitinSkořápkové plody a ořechySójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
- Výrobce
- Počet kusů
- 112
- Číslo produktu
- 0962559
- Kód EAN
- 7622300730369
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, palmový olej, LÍSKOVÝ MÁSEL (2 %), emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, slunečnicový lecitin), LÍSKOVÝ KASK, nízkotučný kakaový prášek (0,1 %), aromata, sušené jahody (0,02 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová). MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2268 kj Energie kcal 543 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 56GRM Sacharidy, z toho cukr 55GRM Bílkoviny 6,2GRM Sůl 0,38GRM
- Alergeny
- Obsahuje: |mléko a mléčné výrobky|pšenici|Může obsahovat stopy lískových ořechů a arašídů, emulgátor sójový lecitinSkořápkové plody a ořechySójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
- Výrobce
- Počet kusů
- 112
- Číslo produktu
- 0962559
- Kód EAN
- 7622300730369
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dárková krabička Lindt Lindor jednotlivě balené kuličky 187g
1 603,53 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

M and M Crispy křupavé rýžové kuličky v mléčné čokoládě 340g
523,38 Kč/1kg
177,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 290,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,19 Kč/1kg
634,26 Kč
Prodejce: somnia24

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 1226695005 Čokoládové tyčinky NAPS - Alpské mléko
1 035,49 Kč/1kg
1 035,49 Kč
Prodejce: somnia24

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt.
Chutná nám všem.
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg