Milka Tuc Cracker čokoláda z lahodného alpského mléka 87g

52,35 Kč

601,72 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Milka Oreo sušenky Čokoláda z mléčného krému a sušenek Oreo 300g 12-balení
Milka Oreo sušenky Čokoláda z mléčného krému a sušenek Oreo 300g 12-balení
722,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 602,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
9 818,25 Kč/1kg
392,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Milka Oreo čokoláda MMMAX (300g velká tabulka) + usy blok
Milka Oreo čokoláda MMMAX (300g velká tabulka) + usy blok
970,89 Kč/1kg
339,81 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Milka Oreo 100g 10er Pack
Milka Oreo 100g 10er Pack
657,97 Kč/1kg
657,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Milka & Lu čokoláda
Milka & Lu čokoláda
912,53 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
79,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
1 612,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
189,61 Kč
-28,39 Kč
161,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Milka celé lískové oříšky
Milka celé lískové oříšky
1 479,70 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 13
174,14 Kč
-26,17 Kč
147,97 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Milka Oreo sendvič s čokoládovým mléčným krémem a kakaovými sušenkami 92g
Milka Oreo sendvič s čokoládovým mléčným krémem a kakaovými sušenkami 92g
565,22 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Milka Křupavá mléčná čokoláda s jogurtovou náplní velké balení 300g
Milka Křupavá mléčná čokoláda s jogurtovou náplní velké balení 300g
723,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
217,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka Czekolada Peanut Caramel 90 g
Milka Czekolada Peanut Caramel 90 g
715,22 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoláda - plnotučné mléko 100g
Čokoláda - plnotučné mléko 100g
485,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
48,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
1 943,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
85,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Milka Tuc Cracker čokoláda z lahodného alpského mléka 87g

Milka Tuc Lahodná alpská mléčná čokoláda s křupavým Tuc Crackerem na povrchu i na dně. Kombinace sladkosti čokolády a slanosti Tuc Crackerů vede k senzační chuti. Musí se ochutnat!

Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Brémy



Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen

Název potraviny
Alpská mléčná čokoláda se slanými sušenkami (15 %).

Seznam složek
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ olej, slunečnicový olej, palmový olej, glukózový sirup, výtažek z ječného sladu, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), jedlá sůl, PŠENIČNÝ škrob, prášek do pečiva (z MLÉKA), kypřící látky (SÓJOVÝ lecitin, E476).Škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), aromata, látka na úpravu mouky (NATRIUMMETABISULFIT), MÁSLO, kvasničný extrakt, MLÉČNÝ PRÁŠEK. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE.

Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2185,00
Kalorická hodnota v kcal 522,00
Tuk v g 28,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 16,00 v g 16,00
Sacharidy v g 60,00
Sacharidy, z toho cukr v g 50,00
Vláknina v g 1,90
Bílkoviny v g 6,40
Sůl v g 0,68

Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
Kakao: minimálně 30 % v alpské mléčné čokoládě.

Obsahuje alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); oxid siřičitý a siřičitany, označené jako SO2; pšenice a výrobky z ní; ječmen a výrobky z něj

Může obsahovat stopy ... obsahuje
Vejce a výrobky z nich



Složení
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, slunečnicový olej, palmový olej, glukózový sirup, výtažek z ječného sladu, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), jedlá sůl, PŠENIČNÝ škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), aromata, látka na úpravu mouky (NATRIUM METABISULFIT), MÁSLO, kvasničný extrakt, sušené plnotučné MLÉKO. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 522,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 185,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 28,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 16,00 Sacharidy: 60,00 Vláknina: 1,90 Sacharidy, z toho cukr: 50,00 Bílkoviny: 6,40 Sůl: 0,68

Popis prodeje:
Alpská mléčná čokoláda se slanými sušenkami (15 %).

Pokyny pro skladování a použití:
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.

Informace pro alergiky:
Obsahuje: Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, Ostatní obiloviny obsahující lepek nebo jejich hybridní kmeny, Pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek), Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), Sója a výrobky ze sóji, Vejce a výrobky z vajec

Odmítnutí odpovědnosti
Obaly výrobků a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale abyste si před použitím zboží vždy pečlivě přečetli etikety, varování a pokyny dodávané se zbožím.



Milka Alpská mléčná čokoláda a krekry TUC 18 x 87g

Skladování a použití
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Seznam přísad
Cukr, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, slunečnicový olej, palmový olej, glukózový sirup, výtažek z ječného sladu, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), jedlá sůl, PŠENIČNÝ škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), aromata, látka na úpravu mouky (NATRIUM METABISULFIT), MÁSLO, kvasničný extrakt, sušené plnotučné MLÉKO. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 2185 kj Energie kcal 522 kcal Tuky 4,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 11GRM Sacharidy, z toho cukr 8,8GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 0,12GRM
Alergeny
Lepek
Vejce a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Skořápkové plody
Oxid siřičitý a siřičitany
Hmotnost
87 g
Potravinářský podnik
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
Prodejní název
Milka Tuc čokoláda
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
30602040
Kód EAN
7622210007476

Skladování a použití
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Seznam přísad
Cukr, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, slunečnicový olej, palmový olej, glukózový sirup, výtažek z ječného sladu, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), jedlá sůl, PŠENIČNÝ škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), aromata, látka na úpravu mouky (NATRIUM METABISULFIT), MÁSLO, kvasničný extrakt, sušené plnotučné MLÉKO. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 2185 kj Energie kcal 522 kcal Tuky 4,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 11GRM Sacharidy, z toho cukr 8,8GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 0,12GRM
Alergeny
Lepek
Vejce a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Skořápkové plody
Oxid siřičitý a siřičitany
Hmotnost
87 g
Potravinářský podnik
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
Prodejní název
Milka Tuc čokoláda
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
30602040
Kód EAN
7622210007476
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka & Lu čokoláda
Milka & Lu čokoláda
912,53 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
79,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Choco&Cake 175 g, 14 ks
Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Milka Oreo sendvič s čokoládovým mléčným krémem a kakaovými sušenkami 92g
Milka Oreo sendvič s čokoládovým mléčným krémem a kakaovými sušenkami 92g
565,22 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Choco Brookie 119g
Choco Brookie 119g
18 415,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
614,63 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 125
910,99 Kč
8% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro Elektrická koloběžka 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Electric Scooter with Smartphone Holder
Elektrická koloběžka 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Electric Scooter with Smartphone Holder
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 457
11 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Sensations Kakaové sušenky s čokoládovými kousky a vanilkovou náplní 156 G
Milka Sensations Kakaové sušenky s čokoládovými kousky a vanilkovou náplní 156 G
833,50 Kč/1kg
133,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
803,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Storck 0.1833.2
Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
248,00 Kč
-49,77 Kč
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
887,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
91,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
315,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. května 2022 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg