5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g1 004,79 Kč/1kg
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 797,56 Kč/1kg
431,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dětský krémový mléčný a křupavý 19g5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Milka 771906 Naps Mix 1,0 kg
1 009,91 Kč/1kg
1 009,91 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 892,90 Kč/1kg
1 711,18 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,89 Kč/1kg
496,61 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Naps jednotlivé čokoládové tyčinky 119g
1 107,06 Kč/1kg
131,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Vánoční kuličky Mini Alpská mléčná čokoláda 100g
1 096,70 Kč/1kg
109,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 390,10 Kč/1kg
834,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
1 612,20 Kč/1kg
189,61 Kč
-28,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
875,00 Kč/1kg
2 624,99 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
807,94 Kč/1kg
872,58 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Noisette 100g
523,50 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
310,95 Kč
-29,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
854,68 Kč/1kg
254,41 Kč
-24,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sarotti Napolitains jednotlivě balené švýcarské čokoládové tyčinky 1000g
819,46 Kč/1kg
819,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milka Naps Alpské mléko v plechovce 207 kusů "Ideální do kanceláře", 1 balení (1 x 1 kg)
Čokoláda Milka ze 100% alpského mléka je klasika pro všechny milovníky čokolády. Milka Naps Alpine Milk
jsou lahodné kousky měkké čokolády Milka Alpine Milk, jednotlivě balené. V praktické plechovce
jsou ideální pro vychutnávání mezi jídly, ke kávě, na schůzce, v kanceláři na konferenčním stole
nebo na cestách
- Čokoláda Milka Alpine Milk je klasika pro všechny milovníky čokolády. Lahodná, v ústech se rozplývající chuť čokolády ze 100% alpského mléka je prostě nezaměnitelná
- Lahodné čokoládové tyčinky jsou ideální pro vychutnávání mezi jídly, ke kávě, na schůzkách, v kanceláři na konferenčním stole nebo na cestách / Milka Naps jsou jednotlivě balené v praktické průhledné plechovce - pro porcování a skladování
- Čokoládové tyčinky s obsahem kakaa 30 % je třeba skladovat na suchém místě a chránit před teplem, aby si zachovaly plnou, v ústech se rozplývající chuť
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland
D-28078 Bremen
Název potraviny
Alpská mléčná čokoláda
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI.
Čisté množství v jednom balení
cca 207 kusů
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2220,00
Kalorická hodnota v kcal 530,00
Tuk v g 29,50
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 17,50ure v g 17,50
Sacharidy v g 58,50
Sacharidy, z toho cukr v g 58,00
Vláknina v g 1,80
Bílkoviny v g 6,40
Sůl v g 0,43
Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
Kakao: minimálně 30 %.
Obsahuje alergeny
Sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; ořechy, tj. mandle, různé ořechy, pistácie a výrobky z nich; pšenice a výrobky z ní
Milka Naps Alpine Milk jsou lahodné kousky jemné alpské mléčné čokolády. Mléčná čokoláda Milka je známá svou jemnou krémovou konzistencí a je tradičně oblíbená u malých i velkých.
Praktická 1kg plechovka s jednotlivě balenými malými čokoládovými tyčinkami je vhodná jako domácí zásoba pro všechny příležitosti, stejně jako na oslavy nebo jako zásoba na delší výlety.
Značku Milka původně založil švýcarský cukrář Philippe Suchard v roce 1825. Mlékoa kakaovšak bylo jako ochranná známka zaregistrováno až v roce 1901 a nyní je součástí společnosti Mondelz International, třetího největšího výrobce potravin na světě.
- 17,2 x 18,2
- Čistá hmotnost: 1000 g
Objevte lahodné čokoládové bonbony Milka, které díky své jemné rozplývající se struktuře a nezaměnitelné chuti alpské mléčné čokolády nabízejí skutečný chuťový zážitek. Tyto praktické Naps jsou dokonale porcované a jsou ideální jako malá svačinka mezi jídly nebo jako sladké pokušení při společenských příležitostech. Milka Chocolate Naps přesvědčí svou vysokou kvalitou a použitím těch nejlepších surovin. Krémová čokoládová chuť se rozvine s prvním soustem a poskytuje nesrovnatelný chuťový zážitek. Ať už jako odměna po dlouhém dni, jako sladký doplněk ke kávě nebo prostě ke sdílení s přáteli - tyto Naps jsou všestranné a přinášejí radost v každé situaci. Atraktivní balení dělá z Naps nejen ideální svačinku na cesty, ale také perfektní nápad na dárek pro milovníky čokolády. Dopřejte sobě nebo svým blízkým jemné pokušení Milka a vyzkoušejte, jak tyto malé kousky čokolády přinášejí velkou radost. Nechte se zlákat kvalitou a chutí čokoládových Naps Milka a užijte si každý okamžik!
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2220 kj Energie kcal 530 kcal Tuky 29,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 17,5GRM Sacharidy 58,5GRM Sacharidy, z toho cukr 58GRM Bílkoviny 6,4GRM Sůl 0,43GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Milka Naps Alpské mléko
- Výrobce
- Počet kusů
- 207
- Číslo produktu
- 0750197
- Kód EAN
- 7622300313999
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY A PŠENICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2220 kj Energie kcal 530 kcal Tuky 29,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 17,5GRM Sacharidy 58,5GRM Sacharidy, z toho cukr 58GRM Bílkoviny 6,4GRM Sůl 0,43GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Milka Naps Alpské mléko
- Výrobce
- Počet kusů
- 207
- Číslo produktu
- 0750197
- Kód EAN
- 7622300313999
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 771906 Naps Mix 1,0 kg
1 009,91 Kč/1kg
1 009,91 Kč
Prodejce: somnia24

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,89 Kč/1kg
496,61 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
745,13 Kč/1kg
1 069,26 Kč
Prodejce: somnia24

Absorpční hygienická vložka - 100 ks. + tašky
198,36 Kč
Prodejce: SLEVIR

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 892,90 Kč/1kg
1 711,18 Kč
Prodejce: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
506,69 Kč/1kg
405,35 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 156,80 Kč/1kg
347,04 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Sada dětského povlečení Mickey Mouse 140x200 cm 63x63cm
892,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,10 Kč/1kg
674,10 Kč
Prodejce: somnia24

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Epson Expression Home XP-2205, InkJet, Barevný tisk, 5760 x 1440 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
1 679,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
415,86 Kč/1kg
519,82 Kč
Prodejce: somnia24

To nejlepší z čokolády Ferrero 069667 26er 269g
1 093,72 Kč/1kg
294,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čokoláda
Super
Ohodnoceno dne 6. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg

Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg