5,0



Na základě 2 hodnocení
Rummo Semi di Orzo n 27 500 g italská drobná těstovina
43,37 Kč
85,04 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
43m 41s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Těstoviny (rýže) bez lepku250 g - BARTOLINI1 458,24 Kč/1kg
364,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g96,22 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G607,96 Kč/1kg
151,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Barilla Risoni n.26 italské drobné těstoviny 500 g
74,82 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Macaroni Risoni 500 g
141,50 Kč/1kg
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Makbea Orzo hrubé 500 g – Těstoviny se semolinou z hrubé pšenice z tvrdé pšenice na slaná jídla
116,28 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balení 500 g (vlnitý těstoviny)
240,43 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,91 Kč
Prodejce: Katomix

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Penne Rigate n.66 italské trubičkové těstoviny 500 g
63,85 Kč/1kg
34,63 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
35,09 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,85 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Pappardelle All'Uovo n. 101 250 g italské vaječné těstoviny ve tvaru hnízda
209,32 Kč/1kg
64,89 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
82,30 Kč/1kg
43,62 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco Conchiglioni Rigati n.126 500 g italské těstoviny velké mušle
128,10 Kč/1kg
64,05 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Capellini n.17 italské těstoviny 500 g
72,71 Kč/1kg
38,91 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rummo Semi di Orzo drobné těstoviny 500 g
Semi di Orzo jsou jemné těstoviny, díky kterým můžeme připravit širokou škálu receptů. Tvarem připomínají zrnka rýže.
Tvar a tloušťka Rummo Semi di Orzo byly navrženy tak, aby se hodily k nejrůznějším pokrmům, včetně těch určených pro nejmenší. Tato velká univerzálnost je patrná nejen v polévkách, ale také v hlavních chodech a studených pokrmech.
Ideální pro obohacení zeleninových polévek, hlavních chodů nebo salátů.
Složení: semolina z tvrdé pšenice . Může obsahovat stopové množství sóji ahořčice. Alergeny jsou uvedeny tučným písmem. Původ pšenice: EU a mimo EU (Itálie, Austrálie). Skladujte v suchu a chladu. Datum spotřeby: viz zadní strana obalu.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energetická hodnota 1510 kJ/ 356 kcal
- Tuky 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
- Sacharidy 69,5 g, z toho cukry 3,1 g
- Vláknina 2,9 g
- Bílkoviny 14,5 g
- Sůl 0,005 g
Výrobce: Rummo S.p.A., Via Del Grandi Maestri Pastai, 82100 Benevento, Itálie.
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ / 356 kcal, tuk: 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, sacharidy: 69,5 g, z toho cukry: 3,1 g, vláknina: 2,9 g, bílkoviny: 14,5 g, Sůl: 0,005 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.P.A. – Via dei grandi maestri pastai, I- 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Semi di Orzo n 27 500 g italská drobná těstovina
- Výrobce
- Rummo
- Kód EAN
- 8008343200271
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ / 356 kcal, tuk: 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, sacharidy: 69,5 g, z toho cukry: 3,1 g, vláknina: 2,9 g, bílkoviny: 14,5 g, Sůl: 0,005 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.P.A. – Via dei grandi maestri pastai, I- 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Semi di Orzo n 27 500 g italská drobná těstovina
- Výrobce
- Rummo
- Kód EAN
- 8008343200271
K tomu se hodí také

Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
35,09 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,85 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

APS-Germany 40511, 70 mm, 70 mm, 220 mm
751,14 Kč
Prodejce: Green_Country

Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
82,30 Kč/1kg
43,62 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Pappardelle All'Uovo n. 101 250 g italské vaječné těstoviny ve tvaru hnízda
209,32 Kč/1kg
64,89 Kč
Prodejce: foodperium

Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
96,22 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Risoni n.26 italské drobné těstoviny 500 g
74,82 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Macaroni Risoni 500 g
141,50 Kč/1kg
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Makbea Orzo hrubé 500 g – Těstoviny se semolinou z hrubé pšenice z tvrdé pšenice na slaná jídla
116,28 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balení 500 g (vlnitý těstoviny)
240,43 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,91 Kč
Prodejce: Katomix

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Bucatini n.6 italské dlouhé těstoviny s otvorem 500 g
67,60 Kč/1kg
33,80 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Penne Rigate n.66 italské trubičkové těstoviny 500 g
63,85 Kč/1kg
34,63 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Tagliatelle Collection se špenátem Těstoviny aus Hartweizen 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690110003, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 14 min
71,31 Kč/1kg
38,55 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
125,57 Kč/1kg
627,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 100 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
2 222,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Dálkové ovládání PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
334,48 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
211,69 Kč/1kg
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Divella 6 - Bucatini, Bucatini, Dlouhé těstoviny, 500 g, 7 min, 9 min, 355 kcal
49,04 Kč/1kg
24,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Fettucce n.15 italské dlouhé těstoviny 500 g
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Těstoviny Elicoidali n49 500 g – Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Molisana 8004690612002, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
96,50 Kč/1kg
48,25 Kč
Prodejce: foodperium

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší těstoviny
Doporučuji, nejlepší těstoviny, dokonalá kvalita.
Ohodnoceno dne 10. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
424,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 069,16 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg