GORILLA SPORTS SADA KŘÍDKOVÝCH ZATÍŽENÍ 30 KG – Skládá se z chromovaných plastových kotoučů a tyčí, plus železných závitových uzávěrů.
POUŽITÍ / TRÉNINK – Tato víceúčelová sada o hmotnosti 30 kg umožňuje individuální kombinace a je tak ideální pro posilování celého horního těla – efektivní budování svalů na pažích, ramenou a zádech.
VÝHODY – Kotouče lze volně kombinovat, takže jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, a to jak pro muže, tak pro ženy.
ROZMĚRY – Tyče mají délku 35 cm s vroubkovanou rukojetí, přihrádka pro kotouče na každé tyči a straně má šířku 10,5 cm.
OBSAH BALENÍ – 4 kotouče o hmotnosti 1,25 kg, 4 kotouče o hmotnosti 2,5 kg, 2 kotouče o hmotnosti 5 kg, 2 tyče, 4 hvězdicové uzávěry.
Sada křídkových zatížení 30 kg
Tato sada je rozšířená verze naší sady křídkových zatížení 20 kg, doplněná o 2 kotouče o hmotnosti 5 kg. Skládá se ze dvou tyčí a 10 praktických kotoučů s drážkami a celkovou hmotností 30 kg. Je praktická a bezpečná při používání: tyče mají vroubkovanou rukojeti, pla...
Činky GORILLA SPORTS® 30 kg – sada 2 ks, Ø 30 mm, 4 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg závaží, 2 činkové tyče, 4 hvězdicové spojky, rýhované, plast – sada činek, závaží, fitness
Gorilla Sports – kompletní sada plastových činek, 100 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 156,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Sada činek GYRONETICS® 30 kg – sada 2 ks, závaží 8×2,5 kg / 4×1,25 kg / 4×0,75 kg, se 4 hvězdicovými uzávěry, 25 mm, rukojeť s vroubkovaným povrchem, protiskluzová, plast – činky, sada činek, sada jednoručních činek
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
949,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(28)Počet hodnocení: 28
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
ScSPORTS® Nastavitelná sada činek 10 kg s kufrem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(22)Počet hodnocení: 22
2 455,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Gorilla Sports 100696-00003-0030, Nastavitelná činka, litinová, 29,9 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 266,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska
GORILLA SPORTS® Sada činek - 30 kg, sada 2, 12 zátěžových kotoučů, 2 činkové tyče se 4 hvězdicovými uzávěry, 30 mm, litina, protiskluzová, s vroubkováním, černá - Činky, sada činek
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 361,00 Kč
Prodejce: Kokiska
sada činek vidaXL 30 kg
1 649,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
GORILLA SPORTS® Sada činek - 70kg, tyč 170cm, závaží 4x1,25kg / 4x2,5kg / 4x5kg / 2x10kg, 2x činky 30mm, s 6 hvězdičkami, plastová sada činek, sada činek, činky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 145,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Gorilla Sports Sada činek se hvězdicovým zámkem, 30 kg
2 832,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GORILLA SPORTS SADA KŘÍDKOVÝCH ZATÍŽENÍ 30 KG – Skládá se z chromovaných plastových kotoučů a tyčí, plus železných závitových uzávěrů.
POUŽITÍ / TRÉNINK – Tato víceúčelová sada o hmotnosti 30 kg umožňuje individuální kombinace a je tak ideální pro posilování celého horního těla – efektivní budování svalů na pažích, ramenou a zádech.
VÝHODY – Kotouče lze volně kombinovat, takže jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, a to jak pro muže, tak pro ženy.
ROZMĚRY – Tyče mají délku 35 cm s vroubkovanou rukojetí, přihrádka pro kotouče na každé tyči a straně má šířku 10,5 cm.
OBSAH BALENÍ – 4 kotouče o hmotnosti 1,25 kg, 4 kotouče o hmotnosti 2,5 kg, 2 kotouče o hmotnosti 5 kg, 2 tyče, 4 hvězdicové uzávěry.
Sada křídkových zatížení 30 kg
Tato sada je rozšířená verze naší sady křídkových zatížení 20 kg, doplněná o 2 kotouče o hmotnosti 5 kg. Skládá se ze dvou tyčí a 10 praktických kotoučů s drážkami a celkovou hmotností 30 kg. Je praktická a bezpečná při používání: tyče mají vroubkovanou rukojeti, plastový povrch kotoučů zabraňuje poškrábání podlahy a pomocí přiložených hvězdicových uzávěrů lze kotouče bezpečně zajistit – ideální pro trénink bez partnera! Kromě toho tato sada nabízí širokou škálu možných cviků, zejména pro svaly na pažích, ramenou, hrudníku, ale také pro horní část zad a břicho.
Sada křídkových zatížení 20 kg + 2x5 kg
4 kotouče o hmotnosti 1,25 kg (Průměr 18,5 cm | Výška 19,1 cm | Tloušťka 3,1 cm)
4 kotouče o hmotnosti 2,5 kg (Průměr 22,5 cm | Výška 23 cm | Tloušťka 4 cm)
2 kotouče o hmotnosti 5 kg (Průměr 28,2 cm | Výška 27 cm | Tloušťka 4,7 cm)
Vhodné pro tyče o průměru 3 cm
2 tyče o délce 35 cm Přihrádka pro kotouče na každé tyči a straně: 10,5 cm
4 hvězdicové uzávěry pro zajištění kotoučů
Extrémně robustní kotouče, kvalitně zpracované a s praktickými úchytnými prvky
ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(43)Počet hodnocení: 43
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
SONGMICS činky, sada litinových činek, 2 x 15 kg, nastavitelné, pro muže a ženy, cvičení, fitness trénink, posilování doma
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 704,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
GORILLA SPORTS® Sada dvou krátkých činek, 20/30 kg, nastavitelné, z plastu, s 30mm kotouči (standardní provedení) nebo s úchyty a aretačními šrouby
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 099,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Nejprodávanější
RE:SPORT® Sada činek 30 kg Činky Sada činek Kotouče na činky
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(139)Počet hodnocení: 139
1 146,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska
GORILLA SPORTS® Sada dvou krátkých činek, 20/30 kg, nastavitelné, z plastu, s 30mm kotouči (standardní provedení) nebo s úchyty a aretačními šrouby
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 395,00 Kč
Prodejce: Kokiska
ScSPORTS® Nastavitelná sada činek 10 kg s kufrem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(22)Počet hodnocení: 22
2 455,00 Kč
Prodejce: Kokiska
ScSPORTS Činková sada 10 kg, litina, hvězdicové uzávěry
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
956,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(70)Počet hodnocení: 70
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(28)Počet hodnocení: 28
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Sada činek GYRONETICS® 30 kg – sada 2 ks, závaží 8×2,5 kg / 4×1,25 kg / 4×0,75 kg, se 4 hvězdicovými uzávěry, 25 mm, rukojeť s vroubkovaným povrchem, protiskluzová, plast – činky, sada činek, sada jednoručních činek
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
949,00 Kč
Prodejce: Kokiska
GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(34)Počet hodnocení: 34
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska
SONGMICS Sada činek 2 v 1, 2x10 kg, pro domácnost, 1 pár
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(698)Počet hodnocení: 698
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Gorilla Sports – kompletní sada plastových činek, 100 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 156,00 Kč
Prodejce: Kokiska
GORILLA SPORTS® Sada činek 20kg - sada 2, závaží 4x1,25kg / 4x2,5kg, 2x činka, 30mm, se 4 hvězdičkami, vroubkovaná rukojeť, plast - sada činek, činky, sada činek
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 082,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
LUXTRI sada činek 20 kg 2v1 sada činky a činky s 12 zátěžovými deskami, činka s prodlužovací tyčí činky činky závaží pro silový trénink činky tréninková sada činek
104,07 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(42)Počet hodnocení: 42
2 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(153)Počet hodnocení: 153
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
GORILLA SPORTS® Sada činek 20 kg - 130 cm aerobní činka s 30 mm závažím a 2 pružinovými zámky - fitness a silový trénink
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 028,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(204)Počet hodnocení: 204
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
ScSPORTS Činkový set 20 kg, litinové závaží, 30/31 mm osa
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 688,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
5 220,00 Kč
29% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(82)Počet hodnocení: 82
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 1 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.