4,5



Na základě 28 hodnocení
Barva:
- Zobrazit dostupné možnosti
Hmotnost:
37 kg- 36 kgZobrazit dostupné možnosti
- 37 kg
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg2 850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Sada činek HOP-SPORT 38 kg činky činky činka tyč 30 mm zátěžové desky, 2x 5 kg, 4x 2,5 kg, 6x 1,25 kg2 250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Sada činek Hop-Sport 27 kg - tyč na činky, plastové zátěžové desky 4 x 5 kg, 2 x hvězdicové zapínání1 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada činek 24387, 3 v 1, s 60 kg pro efektivní silový trénink, pevné a účinné, kov
6 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Sada činek Hop-Sport 75 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 2x10kg / 4x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
3 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

ATHLER Lion 25 | Sada činek 20 kg | Nastavitelná sada činek | 16 zátěžových kotoučů 2 činkové tyče | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
57,35 Kč/1kg
1 147,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

ScSPORTS činkový set, plast, 20 kg
1 132,00 Kč
-339,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
792,40 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Sada činek 60 kg - 170 cm tyč, 2 činky a 30 mm zátěžové talíře s hvězdicovým zapínáním - Fitness a silový trénink
2 862,00 Kč
Prodejce: Kokiska

LUXTRI sada činek 20 kg 2v1 sada činky a činky s 12 zátěžovými deskami, činka s prodlužovací tyčí činky činky závaží pro silový trénink činky tréninková sada činek
104,07 Kč/1kg
2 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

SONGMICS činky, sada 2 kusů, nastavitelné závaží 30 kg
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Virtufit VirtuFit Aerobic Pump Set Vinyl - 20 kg
97,30 Kč/1kg
1 946,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací tyčí, Hexagon, sada činek, 10-40 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování
1 172,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Nastavitelná sada činek Gymtek 40kg - 2x úchyty na činky + připojení činky - závaží: 8x 3kg, 4x 2,5kg, 4x 1,25kg - sada činek
1 621,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Sada posilovacích činek o celkové hmotnosti 45 kg, obsahující dlouhou činku, činku na bicepsy a jednoručky
16 499,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyGetFit-Europe

Sada činek 30 kg Ergonomická činková tyč Sada činek Hmotnost činek
1 442,00 Kč
Prodejce: Kokiska

RE:SPORT® Sada činek 20 kg Činky Sada činek Kotouče na činky
1 070,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

RE:SPORT® Sada krátkých činek, 30 kg, sada činek, činky, posilovací cvičení, váhy
1 070,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SADA ČINKOVÝCH ČINKŮ 37 KG: 1x činka 120 cm/30 mm z oceli, 2x chromové hvězdicové uzávěry, sada plastových činkových kotoučů: 4 x 5 kg; 4 x 2,5 kg
KVALITA: Činka z masivní oceli je potažena chromem, takže je optimálně chráněna před poškrábáním a jiným poškozením a zachovává si svůj vzhled po dlouhá léta
ZÁVAŽÍ: Závaží mají na čince závit 30 mm. Závaží se na ni nasadí a pevně se přišroubují pomocí hvězdicových uzávěrů.
SLOŽENÍ: Vnitřek činek, který se skládá z písku a cementu, je navíc vyztužen několika příčkami. Vnější plášť tvoří několik vrstev plastu.
MOŽNOSTI POUŽITÍ: Sada závaží je univerzálně použitelná. Ať už používáte dlouhou, krátkou, SZ nebo Super-SZ tyč, vždy cvičíte se stejnými závažími. I bez tyčí lze provádět nejrůznější cviky.
Sada činek 37 kg:1x dlouhá činka (120 cm), 2x hvězdicové uzávěry, činkové kotouče (otvor 30 mm) v následující konfiguraci: 4 x 5 kg; 4 x 2,5 kg
Hledáte vhodnou a kvalitní činkovou sadu pro silový trénink doma? U nás najdete perfektní sadu pro profesionální trénink, se kterou můžete efektivně procvičit všechny svalové skupiny. Nabízené sady se skládají z vysoce kvalitních plastových činkových kotoučů a robustních činkových tyčí od Hop-Sport.
Zvláštnosti činek
Reliéfní logo společnosti a hmotnostAbyvám zajistily maximální pohodlí při tréninku, jsou na kotoučích vyraženy značka a hmotnost, což umožňuje rychlý výběr kotoučů.
Robustní zpracování Činky značky Hop-Sport jsou vyrobeny ze směsi písku a cementu, která je potažena vysoce kvalitním plastem. Tím se riziko poškrábání a poškození podlahy. Díky drsné povrchové úpravě jsou činky méně náchylné k poškrábání.
Výztuhy – trvanlivost a odolnost proti poškozeníDíkyvýztuhám umístěným uprostřed jsou činky dodatečně zpevněny. Díky tomu jsou extrémně trvanlivé a odolné proti poškození.
Technické údaje o činkových kotoučích
- Průměr otvoru: 30/31 mm
- Hmotnost 2,5 kg: Průměr: 21 cm, tloušťka: 40 mm
- Hmotnost 5 kg: průměr: 26 cm, tloušťka: 50 mm
- Údaje o hmotnosti jsou uvedeny na jednotlivých kotoučích
Činka
- Délka: 120 cm
- Hmotnost: cca 6,9 kg
- Průměr: 30 mm
- Vnitřní rozměr: 78,7 cm
- Materiál: masivní celokovová ocel, chromovaná
- Délka držáku kotouče: 2 x 19 cm
- Délka rýhování: 2 x 20 cm
- Maximální nosnost: 100 kg
- Včetně chromových hvězdicových uzávěrů
Činka slouží především k tlakům na ramena, bench pressu a mrtvému tahu. Činka je tedy univerzální zařízení pro budování svalové hmoty, bez kterého se neobejdeš, pokud chceš efektivně trénovat všechny svalové skupiny. S činkou je tedy možné trénovat celé tělo.
Zvláštnosti činky
Křížově rýhované úchopové plochy: Křížově rýhované úchopové plochy zabraňují nechtěnému sklouznutí rukou a zvyšují tak pohodlí při tréninku.
Závitové úchyty činek: Závitové úchyty činek umožňují snadné a rychlé nasazení činkových kotoučů na krátkou a dlouhou činku.
Šroubovací uzávěry s gumovými kroužky: Díky hvězdicovým uzávěrům s gumovými kroužky jsou závaží rovnoměrně a pevně utažena. Ergonomicky tvarované uzávěry perfektně pasují na činku, takže se dají rychle odšroubovat.
Tato sada činek je dodávána ve 2 balících.
Vezměte prosím na vědomí, že jednotlivé balíky mohou být doručeny v různých dnech.
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 1.2 m
- Hmotnost
- 37 kg
- Kód EAN
- 5902308230699
- Číslo produktu
- 37 kg
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 1.2 m
- Hmotnost
- 37 kg
- Kód EAN
- 5902308230699
- Číslo produktu
- 37 kg
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 59 KG činka činka činka činka kotouče závaží 4 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Physionics Činková chromovaná tyč 120 cm, hvězdicové zámky
139,00 Kč/1kg
973,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Yaheetech sada 2 činek 6 kg, šestihranné činky, PVC potah, odolné proti přetočení, pro silový trénink
Použité
598,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

SONGMICS Sada činek 2 v 1, 2x10 kg, pro domácnost, 1 pár
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada činek Hop-Sport 75 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 2x10kg / 4x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
3 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek 24387, 3 v 1, s 60 kg pro efektivní silový trénink, pevné a účinné, kov
6 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
2 850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport skládací posilovací lavice HS-1055 - s kulatým stolem, motýlkem a kleštěmi na nohy - včetně sady závaží 105 KG činka, tyč na kroucení a činky, závaží 4x10+6x5+4x2,5+6x1,25
7 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinový set činek sada činek činka 30mm, 1x činka 167cm, závaží: 4x5kg, 4x2,5kg
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® Sada činek 20 kg - 130 cm aerobní činka s 30 mm závažím a 2 pružinovými zámky - fitness a silový trénink
1 028,00 Kč
Prodejce: Kokiska

vidaXL Sada činek a činek 30 kg
1 975,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Hop-Sport 60kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg
28,17 Kč/1kg
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

ATHLER Lion 25 | Sada činek 20 kg | Nastavitelná sada činek | 16 zátěžových kotoučů 2 činkové tyče | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
57,35 Kč/1kg
1 147,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ScSPORTS činkový set, plast, 20 kg
1 132,00 Kč
-339,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
792,40 Kč
Prodejce: Kokiska

LUXTRI sada činek 20 kg 2v1 sada činky a činky s 12 zátěžovými deskami, činka s prodlužovací tyčí činky činky závaží pro silový trénink činky tréninková sada činek
104,07 Kč/1kg
2 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Sada činek Hop-Sport 58 kg, 1x činka, 2x činky, zátěžové desky 2x10 kg + 2x5 kg + 4x2,5 kg + 6x1,25 kg
2 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 105 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 4x10 kg / 6x5 kg / 4x2,5 kg / 6x1,25 kg
4 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 56 kg, 1x SZ tyč, 2x činky, zátěžové desky 2x10kg/2x5kg/4x2,5kg/6x1,25kg
2 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport CAST 66 kg, 1x činka, 1x SZ tyč a 2x činka včetně 12 zátěžových desek 2x10kg/2x5kg/4x2,5kg/4x1,25kg
6 126,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 57 KG SZ bar curl bar weight plates weights 4 x 10 kg + 2 x 5 kg
2 390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojenost
Hmotnost 36 kg
Zboží jsem obdržel do 2 dnů. Super! A velmi spokojen s ním. Je to naprosto v pořádku vzhledem k tomu, že je tam na trénink a ne na ozdobu. Cement a písek přírodní a neutrální, pro začátek stačí. Takže si nestěžujte a buďte spokojeni s materiálem. Pokud se chcete ponořit hlouběji, můžete přejít na litinu, až budete umět vše nadýchaně zvednout.
Ohodnoceno dne 10. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková sada činek za dobrou cenu
Hmotnost 36 kg
Sada činek nemá chybu. Činky byly tu a tam kritizovány jinými zákazníky, protože prý ztrácejí náplň. Toto nemohu potvrdit. Pro domácí použití se mi velmi líbí závaží s plastovým povrchem, zejména proto, že proces odkládání činek je tišší/měkčí. Sadu bych si koupil znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sada činek
Hmotnost 36 kg
Dobrá kvalita, rychlé dodání, dobrý poměr ceny a výkonu
Ohodnoceno dne 4. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý poměr ceny a výkonu
Hmotnost 36 kg
Naprosto dostačující pro domácí trénink. Na veškeré dotazy jsme reagovali okamžitě. Proto žádné stížnosti.
Ohodnoceno dne 23. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a dobré zpracování. Školení s ním jde opravdu dobře.
Hmotnost 36 kg
Jedná se o druhé doobjednání skvělého výrobku. Nyní mám doma asi 100 kg, se kterými mohu trénovat.
Ohodnoceno dne 2. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Hmotnost 36 kg
Jsme super spokojeni...vše drží dobrou kvalitu za cenu, pokud jde o domácí tělocvičnu.....
Ohodnoceno dne 8. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Súper
Hmotnost 36 kg
Lepší už to být nemůže, super produkt rychlé dodání mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré pro vlastní použití
Hmotnost 36 kg
Jsou spokojeni. Všechno top!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hop-Sport 2v1 sada činky a činky - sada litinové činky 20 kg se spojovací trubkou - včetně tréninkových rukavic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 060,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

KM-Fit Sada činek 18 kg se stojanem Neoprenové činky 1–5 kg Litinové, ergonomická rukojeť, odolné proti rolování | Fitness a silový trénink pro domácí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 382,33 Kč
Prodejce: AREBOS

Sada činek Hop-Sport 58 kg, 1x činka, 2x činky, zátěžové desky 2x10 kg + 2x5 kg + 4x2,5 kg + 6x1,25 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 590,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport - Sada činek 20 kg - činka 30 mm s vroubkovanými hvězdicovými uzávěry



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(111)Počet hodnocení: 111
936,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 30kg včetně tréninkových rukavic



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(38)Počet hodnocení: 38
2 500,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litinových činek Hop-Sport 57kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení 120cm, závaží 2x10kg, 4x5kg, 4x2,5kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 290,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 105 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 4x10 kg / 6x5 kg / 4x2,5 kg / 6x1,25 kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
4 690,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 56 kg, 1x SZ tyč, 2x činky, zátěžové desky 2x10kg/2x5kg/4x2,5kg/6x1,25kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
2 590,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 790,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 57 KG SZ bar curl bar weight plates weights 4 x 10 kg + 2 x 5 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 390,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 850,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 69 kg kotouče s činkou 2x10 kg + 6x5 kg + 4x2,5 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 650,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 125 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 6x10kg / 6x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
5 190,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 27 kg - tyč na činky, plastové zátěžové desky 4 x 5 kg, 2 x hvězdicové zapínání
1 200,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 75 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 2x10kg / 4x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
3 690,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 089,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litinových činek Hop-Sport 37 kg včetně 120cm tyče na kroucení, závaží: 4x5 kg, 4x2,5 kg 30mm zátěžové desky



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 489,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport sada litinových činek 2 - Sada činek 40kg včetně tréninkových rukavic



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(38)Počet hodnocení: 38
3 790,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport CAST 116 kg, 1x činka, 1x SZ tyč a 2x činka včetně 16 zátěžových desek 2x20kg, 2x10kg, 4x5kg, 4x2,5kg, 4x1,25kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
11 090,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gymtek® nastavitelná sada činek 30kg - sada činek - 2x rukojeti činek + připojení činky - 4x 2,5kg, 4x 2kg, 4x 1,5kg, 4x 1,25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 099,00 Kč
Prodejce: Nodium-Group