Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Trojitý krycí rám Berker Q.1 v barvě polární bílá samet slouží k uchycení tří spínacích vložek nebo funkčních modulů řady Q.1. Saténový povrch zajišťuje vysoce kvalitní, odolný povrch a snížené odrazy. Tento rám umožňuje flexibilní horizontální nebo vertikální montáž a je primárně určen pro integraci do podomítkových instalací. Přesné provedení zajišťuje kompatibilitu se specifickým systémovým příslušenstvím a při správné instalaci komponentů zaručuje dodržení stupně krytí.
- Provedení: trojitý rám
- Řada: Q.1
- Povrchová úprava: samet (matný)
- Barva: polární bílá
- Způsob montáže: vhodný pro zapuštěnou montáž (UP)
- Orientace montáže: horizontální a vertikální
Rámeček Berker polárně bílý, sametový 10136089Výrobce: BerkerOznačení: Rámeček polárně bílý, sametový 3gangTyp: 10136089Počet jednotek: 3Směr montáže: horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontálně: 3Počet jednotek vertikálně:
vhodnépro instalaci podomítku:ne Vhodné proinstalaci do přístrojovékrabice:neVhodné pro instalaci do přístrojové krabice:anoVhodné pro instalaci pod omítku:anoTextové pole/nápisová plocha:neMateriál: PlastKvalita materiálu: Plast:
Materiál: termosetBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:bez úpravyPovrchová úprava:matnáBarva:polární bíláČíslo RAL (podobné):9010Průhledný:neS odklopným krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:
IK02Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:222,5 mmVýška:80,5 mmHloubka:9,9 mmInstalační šířka:59,3 mmInstalační výška:59,3 mmPrůměr otvoru (otvoru):0 mm Rám Berker polární bílá, sametový 10136089: další informace Rám 3gang Q.1 polární bílá, sametová. Krycí rámeček pro svislou a vodorovnou montáž pro použití s kryty a zápustnými vložkami. Materiál: Plast, bezhalogenový.
Dodává se s: - rámečkem, - rámečkem, - rámečkem, - rámečkem: Berker rám polar white, velvety 3-gang 10136089, Balení: 1 ks, EAN: 4011334312284
Rámeček 3gang Q.1 polar white, velvet, pro svislou a vodorovnou montáž Třída krytí IP44 při použití těsnicí sady obj. č. 1010 7...
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | Q.1 |
| Typ | 10136089 PW Q.1 |
| Číslo výrobku výrobce | 10136089 |
| Počet kusů | 3 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 3 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 3 |
| Počet spínacích vložek | 3 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | ano |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž do krabice | ne |
| Vhodné pro instalaci zařízení do přípojnicové skříně | ano |
| Vhodné pro vestavbu do zdi | ano |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Třída materiálu | Termoset |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 222,5 mm |
| Výška | 80,5 mm |
| Hloubka | 9,9 mm |
| Instalační šířka | 59,3 mm |
| Instalační výška | 59,3 mm |
| Barva výrobce | polární bílá |
- Barva:
- Bílá
- Design výrobků:
- Bezšroubový
- Kompatibilita značky:
- Berker
- Počet vývodů:
- 3
- LED indikátory:
- Ne
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Tento třídílný krycí rámeček z řady Q.1 od společnosti Hager Berker je ideální pro ukrytí tří mechanismů. Krycí rám Hager Berker Q.1 je navíc vyroben z termosetového plastu, má alpskou bílou barvu a měkký povrch
Krycí rámeček Berker se 3 kontakty pro svislou a vodorovnou montáž. Vhodný pro spínače řady Q.1
n.a.
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 3, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 3, Počet jednotek vertikální 3, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ano, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Duroplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana neupravené, Provedení povrchu matné, Barva polární bílá, Číslo RAL (podobné) 9010, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK02, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 222,5 mm, Výška 80,5 mm, Hloubka 9,9 mm, Vestavná šířka 59,3 mm, Vestavná výška 59,3 mm, Průměr vrtání (otvor) 0 mm
Rámeček 3gang Berker Q.1 polar white, velvety - pro svislou a vodorovnou montáž Třída krytí IP44 při použití sady těsnění
Rámeček 3gang Q.1 polární bílá, sametová. Krycí rámeček pro svislou a vodorovnou montáž. Pro použití se středovými deskami v polární bílé barvě. Montáž pod omítku, povrchový rozsah, 3gang. Materiál: Plast, termoset, bezhalogenový.
- Délka
- 0.001 m
- Hmotnost
- 0.065 kg
- Přepěťová ochrana
- Ne
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 10136089 Rám 3násobný polární bílý sametový
- Počet zásuvek
- 3
- Kód EAN
- 4011334312284
- Číslo produktu
- 10136089
- Výrobce
- Berker
- Délka
- 0.001 m
- Hmotnost
- 0.065 kg
- Přepěťová ochrana
- Ne
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 10136089 Rám 3násobný polární bílý sametový
- Počet zásuvek
- 3
- Kód EAN
- 4011334312284
- Číslo produktu
- 10136089
- Výrobce
- Berker
Bezpečnostní pokyny
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.