Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Proudový chránič HAGER (RCD) typu A je vysoce výkonný ochranný prvek pro realizaci rozšířené ochrany proti úrazu elektrickým proudem v nízkonapěťových zařízeních. Tato čtyřpólová součástka má jmenovitý proud 40 ampérů a jmenovitý vypínací výkon 6 kiloampérů. S jmenovitým proudem 100 miliampérů zajišťuje tento proudový chránič rychlé odpojení obvodu při střídavých a pulzujících stejnosměrných poruchových proudech v souladu s platnými instalačními normami.
- Funkce: proudový chránič
- Počet pólů: 4 póly
- Jmenovitý proud (In): 40 A
- Jmenovitý proud (IΔn): 100 mA
- Schopnost vypnutí při zkratu (Icn): 6 kA
- Typ proudu zemního spojení: typ A
Hager RCD CEA440DVýrobce:HagerOznačení:RCD 4P 40A 100mATyp:CEA440DPočet pólů:4Jmenovité napětí:400 VJmenovitý proud:
jmenovitýreziduální proud: 40 AJmenovitý reziduální proud: 0,1 AJmenovité izolační napětí Ui: 500 VJmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: 4 kVZtrátový výkon: 8,1 WTyp montáže: DIN lištaTyp reziduálního proudu:
Typ selektivního proudu: ASelektivní typ: neTyp s krátkodobým zpožděním: nePevnost při zkratu (Icw): 6 kAOdolnost proti přepětí: 0,25 kATyp napětí: ACS blokovacím zařízením:
anoFrekvence:50 HzMožnost přídavných zařízení:anoStupeň krytí (IP):IP20Šířka v roztečových jednotkách:4Montážní hloubka:70 mmTeplota okolí během provozu:-25.
.40 °CStupeň znečištění:2Připojitelný průřez vodičů vícedrátový:1..16 mm²Připojitelný průřez vodičů jednodrátový:1..25 mm²Číslo RAL (podobné):7005Nevýbušný:ne Hager RCD CEA440D: další podrobnosti Proudový chránič 4pólový 6kA 40A 100mA Typ A. Proudový chránič (RCCB) podle DIN EN 61008-1 (VDE 0664-10), DIN EN 61008-2-1 (VDE 0664-11) s bi-konektorovými svorkami ve spodní části, externím modrým testovacím tlačítkem a indikátorem zbytkového proudu. Vhodné pro dodatečnou montáž dalších zařízení. Připojovací svorky s ochranou proti zasunutí vodiče, možnost označení přímo na přístroji.
Dodává se s: Hager RCD 4P 40A 100mA CEA440D, jednotka balení: 1 ks, EAN: 3250611610137
Proudový chránič (RCD) podle EN 61008-1, DIN EN 61008-2-1, VDE 0664 část 10 + 11, ochrana proti dotyku IP2x podle DIN VDE 0106 část 100. Vhodný pro dodatečnou montáž dalšího vybavení (instalace bez použití nářadí). Připojovací svorky s ochranou proti zasunutí vodiče, bi-konektorové svorky ve spodní části, externí modré testovací tlačítko. Všechny výrobky s označením VDE. Možnost označení přímo na přístroji.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Typ | CEA440D |
| Číslo výrobku výrobce | CEA440D |
| Počet pólů | 4 |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | 40 A |
| Jmenovitý reziduální proud | 100 mA |
| Typ montáže | Lišta DIN (REG) |
| Typ zbytkového proudu | A |
| Selektivní typ | ne |
| Typ s krátkodobým zpožděním | ne |
| Zkratová pevnost (Icw) | 1,5 kA |
| Odolnost proti přepěťovému proudu | 0,25 kA |
| Frekvence | 50 Hz |
| Možnost dalšího vybavení | ano |
| Třída ochrany (IP) | IP2X |
| Šířka v jednotkách rozteče | 4 |
| Instalační hloubka | 70 mm |
- Stanovený proud:
- 40 A
- Typ jističe:
- Zařízení pro zbytkový proud
- Počet pólů:
- 4
- Množství modulů (max):
- 4 modul/moduly
- Provozní rozsah teplot (T-T):
- -25 - 40 °C
- Rozsah teplot při skladování (T-T):
- -55 - 70 °C
- Šířka:
- 70 mm
- Hloubka:
- 70 mm
- Výška:
- 83 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet pólů 4, Jmenovité napětí 400 V, Jmenovitý proud 40 A, Jmenovitý chybový proud 0,1 A, Jmenovité izolační napětí Ui 500 V, Jmenovité impulsní odolné napětí Uimp 4 kV, Druh montáže Lišta DIN, Typ chybového proudu A, Selektivní typ ne, Typ s krátkodobým zpožděním ne, Odolnost vůči zkratu (Icw) 6 kA, Odolnost proti rázovému proudu 0,25 kA, Druh napětí AC, S blokovacím zařízením ano, Frekvence 50 Hz, Možná doplňková zařízení ano, Krytí (IP) IP20, Šířka v jednotkách dělení 4, Vestavná hloubka 70 mm, Stupeň znečištění 2, Chráněno proti výbuchu ne
Hager RCD 4P 40A 100mA CEA440D (CEA440D)
- Hmotnost
- 0.32 kg
- Model
- CEA440D
- Obsah balení
- HAGER CEA440D RCD
- Kód EAN
- 3250611610137
- Číslo produktu
- CEA440D
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.32 kg
- Model
- CEA440D
- Obsah balení
- HAGER CEA440D RCD
- Kód EAN
- 3250611610137
- Číslo produktu
- CEA440D
- Výrobce
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.