Šířka:
0.05 m- 0.04 mZobrazit dostupné možnosti
- 0.05 m
- 0.13 mZobrazit dostupné možnosti
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Only Borders 9 - Dekorativní nástěnné šperky
Kolekce Only Borders 9 osloví svými rozmanitými vzory a barvami malé i velké. Výběr bordur pokrývá všechny motivy a barevné světy a zdobí stěny svěžími vzory - od květinových úponků a grafických motivů až po stylové ornamenty a živé přírodní motivy. Veselé a barevné bordury s hravými medvídky, roztomilými sovičkami a dobrodružnými astronauty vezmou nejmenší na vzrušující cestu. Kromě klasických bordur obsahuje kolekce A.S. Création také živé velkoměstské vzory a moderní motivy kamene a dřeva. Jako zvláštní pozornost je k dispozici výběr bordur se samolepicí fólií, díky níž je jejich aplikace ještě snazší.
Vlastnosti výrobku:
- Materiál: vinyl
- Podkladový materiál: samolepicí fólie
- Vlastnosti: odolný proti omytí, dobře odolný proti světlu
- Rozměry: 5,00 m (délka) x 0,05 m (šířka)
- Opakování: bezešvé
- Colour(s): Šedá, černá
- Kvalita:
Oblast použití:
- Svět barev: černá, šedobéžová
- Svět bydlení: ložnice, obývací pokoj, kuchyně, předsíň/chodba
- Svět stylu: květinový
- Materiál: samolepicí bordura
Vlastnosti:
- samolepicí bordury: 5,00 m x 0,05 m
- Rapport: bez příchytek
- Hmotnost: 145 g
- Doba trvání: 2016
- RAL (značka pro tapety s kontrolovanou kvalitou)
FSC ( trvale udržitelné lesní hospodářství)
A.S. Création Pouze hranice 10 259011
- Netkaná tapeta/vinyl na netkaném podkladu
- 5,00 m x 0,05 m
- odolné proti oděru
- dobrá odolnost vůči světlu
- lze odstranit zcela suché
- nehořlavost
- rozměrově stálý
- velmi snadná aplikace bez nutnosti namáčení
- Lze aplikovat technikou lepení na stěnu
- Opakovaný vzor: bezešvý< FSC-Mix: netkaná podložka použitá při výrobě této vinylové tapety FSC-Mix.
- RAL-GZ 479: kromě technických požadavků na kvalitu zahrnuje RAL další požadavky a testy týkající se zdravotní a nezávadnosti tapet.
Kolekce "Only Borders" od společnosti "A.S. Création" spojuje nejkrásnější bordury od společnosti "A.S. Création" do jedné kolekce a obsahuje tu správnou nástěnnou dekoraci pro každý styl. Květinové, grafické a mladé motivy v široké škále barev nenechají nic náhodě.
Rychle a snadno vytvoříte zvýraznění pomocí našich samolepicích papírových nebo netkaných rámečků. Borduru lze snadno aplikovat na stěny, tapety nebo malované stěny. Jednoduše vymezte plochu pomocí vodováhy a opatrně přiložte borduru.
| Upozornění | Povrch musí být suchý, odmaštěný, čistý a hladký. |
|---|---|
| Typ výrobku | Hranice |
| Povrchová úprava | Samolepicí bordura |
| Šířka okraje | 500.0 cm |
| Základní barva | Bílá barva |
| Materiál | PVC |
| Výška | 5.0 cm |
| Číslo výrobku výrobce | 2590-11 |
| Pokoje | Chodba / předsíň, kuchyně, ložnice, obývací pokoj |
| Povrchová úprava | Reliéfní |
| Povrchová úprava | Samolepicí |
| Dekor / vzor | Ornament |
| Rozměry (šxv) | 500 x 5 cm |
| Doporučení pro lepení | Není nutná žádná pasta - samolepicí |
| Sbírka / tapetová kniha | Pouze okraje |
Květinová tapeta černá 259011Výrobce: A.S. CréationKolekce: Only Borders 10Materiál: PapírTyp výrobku: BorduraBarva: Černá Vzor: KvětinovýPovrchová úprava: Vinylová vrstvaSplatnost: 2021Rozměry v m cca.
Přibližné rozměry: 5,00 m x 0,05 mMateriál: vinylVlastnosti: vysoce odolný proti praní, dobrá světlostálost,
- Výška
- 5 cm
- Šířka
- 0.05 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.16 kg
- Plocha
- 0.25 m²
- Barva
- ŠedáČerná
- Vzor
- OrnamentyKvětovaný vzor
- Kód EAN
- 4000776259011
- Číslo produktu
- 259011
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
- Výška
- 5 cm
- Šířka
- 0.05 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.16 kg
- Plocha
- 0.25 m²
- Barva
- ŠedáČerná
- Vzor
- OrnamentyKvětovaný vzor
- Kód EAN
- 4000776259011
- Číslo produktu
- 259011
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.