Šířka:
0.13 m- 0.04 mZobrazit dostupné možnosti
- 0.05 mZobrazit dostupné možnosti
- 0.13 m
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Only Borders 9 - Dekorativní nástěnné šperky
Kolekce Only Borders 9 osloví svými rozmanitými vzory a barvami malé i velké. Výběr bordur pokrývá všechny motivy a barevné světy a zdobí stěny svěžími vzory - od květinových úponků a grafických motivů až po stylové ornamenty a živé přírodní motivy. Veselé a barevné bordury s hravými medvídky, roztomilými sovičkami a dobrodružnými astronauty vezmou nejmenší na vzrušující cestu. Kromě klasických bordur obsahuje kolekce A.S. Création také živé velkoměstské vzory a moderní motivy kamene a dřeva. Jako zvláštní pozornost je k dispozici výběr bordur se samolepicí fólií, díky níž je jejich aplikace ještě snazší.
Vlastnosti výrobku:
- Materiál: vinyl
- Podkladový materiál: fólie (samolepicí)
- Vlastnosti: odolný proti omytí, dobře odolný proti světlu
- Rozměry: 5,00 m (délka) x 0,13 m (šířka)
- Opakování: bezešvé
- Colour(s): Béžová, metalická
- Kvalita:
Módní rámeček SK s motivem sovy v šedé, tyrkysové a světle modré barvě. Only Borders 8 - dekorace na zeď Kolekce Only Borders 8 s mořem vzorů, stylů a barev zaujme svou rozmanitostí. Jemné linie se táhnou v jemném pudrovém odstínu, nádechu žluté a elegantních hnědých tónech a vykouzlí na stěnách lehké, hravé vzory. Listové úponky v luční zelené a plamenné červené vnášejí do domova jaro a barevné květinové motivy podtrhují svěží přírodní vzhled. Stopy přírody se odrážejí také ve vzhledu surového dřeva a přírodního kamene. Veselé dětské tapety s veselými zvířecími motivy, dobrodružnými planetami, roztomilými kytičkami a mašličkami i velkými a malými písmeny a číslicemi vytvářejí barevnou souhru. Kapky, květiny a pruhy v grafickém provedení vypovídají o přímočarosti a jednoduchých, přírodních tvarech. Souhra přírodních barev sahá od alabastru, oblázkové šedi, mědi a holubičí modři až po odstíny černé, které přecházejí do čisté bílé. Rychle a snadno vytvoříte zvýraznění pomocí našich samolepicích papírových nebo netkaných bordur. Borduru lze snadno aplikovat na stěny, tapety nebo malované stěny. Jednoduše vymezte plochu pomocí vodováhy a opatrně přiložte borduru.
| Upozornění | Povrch musí být suchý, odmaštěný, čistý a hladký. |
|---|---|
| Typ výrobku | Hranice |
| Povrchová úprava | Samolepicí bordura |
| Šířka okraje | 500.0 cm |
| Základní barva | Béžová, šedá |
| Barevný tón | Krémově béžová, tmavě šedá |
| Materiál | PVC |
| Výška | 13.0 cm |
| Číslo výrobku výrobce | 2635-13 |
| Pokoje | Chodba / předsíň, kuchyň, ložnice, obývací pokoj |
| Povrch | Pěnový profil |
| Povrchová úprava | Samolepicí |
| Dekor / vzor | Ornament |
| Rozměry (šxv) | 500 x 13 cm |
| Doporučení pro lepení | Není nutná žádná pasta - samolepicí |
| Sbírka / tapetová kniha | Pouze okraje |
| Svět stylu | Trend |
Oblast použití:
- Barevný svět: béžová, hnědobéžová, metalíza
- Svět bydlení: ložnice, obývací pokoj, kuchyně, předsíň/chodba
- Svět stylu: klasický
- Materiál: samolepicí bordura
Vlastnosti:
- samolepicí bordury: 5,00 m x 0,13 m
- Rapport: bezešvý
- Hmotnost: 137 g
- Doba trvání: 2016
- RAL (značka pro tapety s kontrolovanou kvalitou)
FSC ( trvale udržitelné lesní hospodářství)
Kolekce "Only Borders" od společnosti "A.S. Création" spojuje nejkrásnější bordury od společnosti "A.S. Création" do jedné kolekce a obsahuje tu správnou nástěnnou dekoraci pro každý styl. Květinové, grafické a mladé motivy v široké škále barev nenechají nic náhodě.
Barokní tapeta béžová 263513Výrobce: A.S. CréationKolekce: Only Borders 10Materiál: PapírTyp výrobku: BorduraBarva: Béžová Vzor: DamašekPovrchová úprava: Vinylová vrstvaSplatnost: 2021Rozměry v m cca.
Přibližné rozměry: 5,00 m x 0,13 mMateriál: vinylVlastnosti:vysoce odolná proti omytí, dobrá světlostálost,
- Výška
- 13 cm
- Šířka
- 0.13 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.151 kg
- Model
- Only Borders 9
- Plocha
- 0.65 m²
- Barva
- Béžová
- Vzor
- Ornamenty
- Kód EAN
- 4000776263513
- Číslo produktu
- 263513
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
- Výška
- 13 cm
- Šířka
- 0.13 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.151 kg
- Model
- Only Borders 9
- Plocha
- 0.65 m²
- Barva
- Béžová
- Vzor
- Ornamenty
- Kód EAN
- 4000776263513
- Číslo produktu
- 263513
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.