3,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml4 350,00 Kč/1l
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola Smooth Care Straightening Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Olej z bavlníkových semen, Kakaové máslo
330,14 Kč/1l
330,14 Kč
Prodejce: Katomix

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
201,81 Kč/1l
264,26 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,81 Kč
Prodejce: AllYour

Suchá vlasová maska s obsahem spreje - Intenzivní vyživující péče ve spreji o objemu 200 ml
1 530,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Orofluido Radiance Argan, 500 ml, Ženy, Všechny vlasy, Náročné vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Arganový olej
708,00 Kč/1l
354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Vlasová Terapie Botox proti Stárnutí vlasů - Profesionální Maskovací Produkt, 1000g
292 391,65 Kč/1kg
350,87 Kč
Prodejce: Katomix

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
43 941,33 Kč/1l
659,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všechny vlasy, Oprava, Revitalizační, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Dávkovač, 1 kusů
1 373,93 Kč/1l
412,18 Kč
Prodejce: VISO

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Londa Professional Velvet Oil In-Salon Treatment 750 ml
506,67 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FanolaBotugen Botolife | Regenerační maska pro poškozené vlasy 1000ml
Fanola Botugen Botolife Mask je regenerační maska pro poškozené vlasy. Přípravek je bez sulfátů a parabenů, pH 4,5. Kosmetický přípravek soustřeďuje své působení na poškozené vlasy, obnovuje defekty, posiluje vlákna pramenů a dodává pramenům hladkost, sílu a lesk. Maska usnadňuje rozčesávání vlasů, uhlazuje jejich strukturu, minimalizuje krepatění, regeneruje a vyživuje prameny. Díky tomu jsou vlasy pružné, poddajné a odolné proti vnějšímu poškození a lámání. Základem regenerační masky Fanola Botugen Botolife je jedinečný komplex Botolife a také keratin a kyselina hyaluronová. Tyto složky fenomenálně hydratují žíznivé vlasy, uzavírají kutikulu a obnovují pružnost a ohebnost. Dejte sbohem drsným, krepatým a zacuchaným vlasům!Obsah:1000 ml Tato maska je 3. krokem čtyřfázové péče pro obnovu a regeneraci poškozených vlasů. K provedení kompletní kúry budete potřebovat: - čisticí šampon - rekonstrukční kúru - masku - kondicionér ve spreji pro poškozené a lámavé vlasy (pro styling) Kompletní kúra by se měla provádět každé 3 měsíce
- Aplikujte na vlhké, ručníkem vysušené vlasy a rozetřete.
- nechte působit 5 minut.
- Důkladně opláchněte.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Fanola z kolekce Botugen byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Fanola - Botugen Mask 1000ml Cosmetics. For women.
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
Fanola Botugen Hair System Botolife Mask
Fanola Botugen Restrukturalizační maska 1000ml
Tento jedinečný produkt nabízí INTERNATIONAL Fanola Glamourpuss
Fanola Botugen Botolife Mask je regenerační maska pro poškozené vlasy. Přípravek je bez sulfátů a parabenů, pH 4,5. Kosmetický přípravek soustřeďuje své působení na poškozené vlasy, obnovuje defekty, posiluje vlákna pramenů a dodává pramenům hladkost, sílu a lesk. Maska usnadňuje rozčesávání vlasů, uhlazuje jejich strukturu, minimalizuje krepatění, regeneruje a vyživuje prameny. Díky tomu jsou vlasy pružné, poddajné a odolné proti vnějšímu poškození a lámání. Základem regenerační masky Fanola Botugen Botolife je jedinečný komplex Botolife a také keratin a kyselina hyaluronová. Tyto složky fenomenálně hydratují žíznivé vlasy, uzavírají kutikulu a obnovují pružnost a ohebnost. Dejte sbohem drsným, krepatým a zacuchaným vlasům!Obsah:1000 ml Tato maska je 3. krokem čtyřfázové péče pro obnovu a regeneraci poškozených vlasů. K provedení kompletní kúry budete potřebovat: - čisticí šampon - rekonstrukční kúru - masku - kondicionér ve spreji pro poškozené a lámavé vlasy (pro styling) Kompletní kúra by se měla provádět každé 3 měsíce
- Aplikujte na vlhké, ručníkem vysušené vlasy a rozetřete.
- nechte působit 5 minut.
- Důkladně opláchněte.
Obnovující maska pro lámavé a poškozené vlasy. Její bohaté, husté a krémové složení uzavírá kutikulu a podporuje vnitřní proces obnovy. Zajišťuje také účinné rozčesávání vlasů.
[Vlastnosti]
- Botolife Rekonstrukční maska pH 4,3 - 4,7
- bohaté, zpevňující a krémové složení
- podporuje proces vnitřní rekonstrukce
- účinně rozčesává vlasy
- dodává vlasům hedvábnost, pružnost a objem
[Použití]
Aplikujte do délek a konečků rozetřených vlasů a vmasírujte do délek vlasů po dobu 5 minut, počínaje u kořínků. nechte působit 5 minut a poté opláchněte.
Složení
Aqua (Voda), Cetearyl Alcohol (Cetearyl Alcohol), Cetrimonium Chloride (Cetrimonium Chloride), Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter), Parfum (Fragrance), Amodimethicone (Amodimethicone), Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone (Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone), C11-15 Pareth-5, C11-15 Pareth-9, Triethylenglykol, Benzylalkohol, Propylenglykol, Fenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Kyselina octová, Decylenglykol, Hydroxid sodný, Hydrolyzovaný keratin, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, Glycerin, Dusičnan hořečnatý, Chlorid hořečnatý, Butylenglykol, PCA SODNÝ, Urea, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Trehalosa, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Polyquaternium, 51, Sodium Lactate, Carbomer, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapetide-7
Fanola Botugen Hair Ritual Botolife Mask Tato maska je vhodná pro poškozené a porézní vlasy. Maska cíleně působí na poškozená místa vlasů. Textura proniká hluboko do vlasového vlákna a opravuje ho zevnitř. Zároveň vlasy intenzivně hydratuje a podporuje jejich regenerační mechanismus. Složení neobsahuje žádné sulfáty. Použití: Vložte do vlasů a nechte je vysušit: Aplikujte na vlhké vlasy a nechte působit 5 až 10 minut. Přebytečný přípravek opláchněte vlažnou vodou.
Fanola Botugen Botolife Mask 1000ml
Fanola Botugen Botolife Mask je pečující maska pro silně poškozené vlasy.
- Díky bohatému, krémovému a zpevňujícímu složení masky je usnadněna vlastní regenerace vlasů.
- Zároveň vlasy účinně rozčesává a dodává jim hedvábnost, pružnost a objem.
Vlastnosti:
- Pečující maska pro silně poškozené vlasy
- dodává vlasům hedvábnost, pružnost a objem
- podporuje vlastní regeneraci vlasů
- bohaté, krémové a zpevňující složení
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Fanola z kolekce Botugen byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Fanola - Botugen Mask 1000ml Cosmetics. For women.
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
Fanola Botugen Hair System Botolife Mask
Fanola Botugen Restrukturalizační maska 1000ml
Tento jedinečný produkt nabízí INTERNATIONAL Fanola Glamourpuss
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8032947866458
- Číslo produktu
- 1086645_000
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8032947866458
- Číslo produktu
- 1086645_000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Ošetřené vlasy, Oprava, Láhev
449,00 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Fanola - Oro Therapy 24K Gold Shampoo 1000ml
256,34 Kč/1l
256,34 Kč
Prodejce: Tersorte

Fanola Oro Therapy Oro Puro Illuminating Shampoo ochranný šampon pro všechny typy vlasů 1000 ml
1 283,36 Kč/1l
1 372,35 Kč
-88,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 283,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nanoil Pro Zdravé a Lesklé Vlasy – Termochrónní Ochrana 200ml
1 679,25 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Černá, Keramický
2 384,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Botugen Botolife, 300 ml, Šampon, Ženy, Poškozené vlasy, Ošetřené vlasy, Oprava, Láhev
860,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
326,00 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kosmetické zrcadlo s osvětlením Led do Make-Up Zrcadlo na stěnu s LED osvětlením Osvětlené do Make-Up Krokové světlo Hollywood Retoo
290,99 Kč
-111,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,39 Kč
Prodejce: Retoo

VASAGLE zrcadlová skříňka s policí a 2 dvířky Koupelnová skříňka
1 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Děti mimozemšťané noční světlo LED hvězdná obloha světlo projektor lampa hvězdné noční světlo dobíjecí projekční lampa strana ložnice školka dekorace dárky
607,20 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Vyhřívací deka HOTseries 3 nastavení teploty 60 W
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Fanola Nourishing Restructuring Fluid Crystals 100 ml
3 480,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

tillvex balkonová markýza 250 cm modrá/bílá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
2 336,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 376,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Nejlepší sportovní hole pro Nordic Walking z hliníku, plynule nastavitelné od 84 do 140 cm
524,39 Kč
Prodejce: Enero

Umělá vánoční stromek FairyTrees, výška 180 cm, typ smrk (Nordmann), s dřevěným stojanem | Umělý smrk se zeleným kmenem | EU
9 851,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Dyon Enter 40 Pro X2, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Černá
7 504,09 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Arboremedia

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Xxl Plyšový Medvěd Medvídek Cusheltier Plyhtier Medvěd Látky Amigo 160 Béžová
1 266,00 Kč
Prodejce: PAFEN

Fiber Fix šampon Fiber Shampoo 3 pro ženy 1000 - Fanola
354,46 Kč/1l
368,00 Kč
-13,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SILVERCREST Monsieur Cuisine SKMS 1200 A1, 4,5 l, 130 °C, 125 ot/min, 5500 ot/min, 37 °C, Boil, Smažení, Hnětění, Pyré, Opláchnutí, Sauce, Slow cooking, Pára
12 419,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 13. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l