5,0



Na základě 2 hodnocení
Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
636,93 Kč
636,93 Kč / 1l
plus 129,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profesionální kondicionér pro barvené vlasy O'shy Color, 1000 ml303,00 Kč/1l
303,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Aliver Batana kondicionér pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner posilující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 1000 ml503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 300 ml, Láhev
1 143,10 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Hydrasource, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Tuba
2 758,05 Kč/1l
551,61 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová péče pro křehké vlasy 200 ml
2 097,78 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 300 ml
1 029,70 Kč/1l
308,91 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 433,30 Kč/1kg
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Olaplex No.5 Bond Maintenance, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Lesklý, Změkčující, 100 ml
3 070,00 Kč/1l
514,81 Kč
-207,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Mega Sleek Smoothing Conditioner 300 ml
1 516,83 Kč/1l
455,05 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesionální kondicionér, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 273,30 Kč/1l
254,66 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Equave Instant Detangling, Ženy, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Vyživující, Revitalizační, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 018,80 Kč/1l
275,93 Kč
-72,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bumble And Bumble Super Rich Conditioner for Every Day Hair Moisture, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 250 ml
2 358,20 Kč/1l
589,55 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 250 ml
803,08 Kč/1l
200,77 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, 200 ml
1 107,65 Kč/1l
221,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 400 ml
1 164,65 Kč/1l
465,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

PHILIP B Mega Curl Enhancer bezoplachová péče pro vlnité a kudrnaté vlasy 178 ml
7 572,02 Kč/1l
1 347,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
536,83 Kč/1l
536,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Instant Conditioner, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Vyhlazující, 200 ml
2 126,20 Kč/1l
425,24 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Ženy
- Model:
- Profesionální kondicionér
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Kondicionér efekt:
- Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující
- Objem:
- 1000 ml
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Dílčí ingredience:
- Bambucké máslo
- Složení:
- Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Stearamidopropyl Dimethylamine, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, BHT, Citric Acid, Chlorhexidine Dihydrochloride, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol.
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner 1000 ml je vyživující kondicionér pro obzvláště namáhané a nepoddajné vlasy, který působí proti nepříjemnému krepatění. Vyživující bambucké máslo a olivový olej vlasy vyživují a trvale regenerují. Dodávají jim tak zářivý lesk a větší objem. Pokožka hlavy a celé vlasy jsou účinně a do hloubky vyčištěny. Kondicionér Mega Sleek dodává vlasům intenzivní hydrataci a uhlazuje krepatou strukturu pomocí obohacených ceramidů pro viditelně vyživené a nádherně hebké vlasy.
Vlasové vlákno je potaženo a je dosaženo dokonalého efektu proti krepatění. Díky produktům Mega Sleek jsou vlasy 5x hladší a poskytují větší kontrolu. Obohaceno o bambucké máslo.
Totel Results je kompletní řada přípravků, která nabízí optimální péči v každé fázi péče o vlasy. Profesionální péče pro všechny typy vlasů za dostupné ceny. Výkonná péče pro každou potřebu vlasů.
[Použití: ]
Po umytí šamponem řady TOTAL RESULTS naneste na mokré vlasy trochu kondicionéru, nechte působit 3 minuty a poté důkladně opláchněte.
MatrixTotal Results Mega Sleek - vyhlazující kondicionér 1000ml
Total ResultsKondicionér Mega Sleek hydratuje a uhlazuje nepoddajné vlasy. Vyživuje a podporuje rekonstrukci oslabených vlasů. Usnadňuje upravitelnost a pomáhá chránit vlasy před krepatěním po celý den. Vyvinutý pro neukázněné vlasy. Ideální pro všechny typy vlasů. 1000 mlobjemu
Návod k použití:
- Aplikujte kondicionér na vlhké, šamponem umyté vlasy.
- Nechte kondicionér na vlasech působit 1 minutu.
- Poté je důkladně opláchněte.
Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner 1000 ml
Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner s bambuckým máslem pomáhá kontrolovat nepoddajné vlasy a chrání je před krepatěním. Pro uhlazené vlasy.
Návod k použití
Naneste na umyté vlasy, dobře vmasírujte do délek a konečků (kořínky vynechte) a důkladně opláchněte. Podle potřeby nechte několik minut působit.
Složení
Závazné údaje o složkách převezměte přímo z dodaného výrobku.
MATRIX Mega Sleek - uhlazující kondicionér 1l
Uhlazující kondicionér Total Results hydratuje, uhlazuje a rozčesává vlasy, chrání je a zanechává je hladké a upravené po celý den.
Technologie 24H Smooth Repair obsahuje:
- Bambucké máslo
- Olivový olej
Objem: 1 l
Vyživuje a chrání vlasy před vlhkostí.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny pro nepoddajné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner Odżywka do włosów z masłem shea, 1000ml
Kondicionér Matrix Mega Sleek Shea Butter. Tento kondicionér vyživuje a pomáhá kontrolovat nepoddajné vlasy a chrání je před krepatěním. Obohacený o bambucké máslo. Poskytuje hladkost, lesk a kontrolu. Použití: Slouží k úpravě vlasů, které se snadno rozčesávají: Po umytí šamponem Mega Sleek naneste na ručníkem vysušené vlasy, vmasírujte a opláchněte.
Matrix Total Results Mega Sleek kondicionér 1000 ml
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1.2 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner Odżywka do włosów z masłem shea, 1000ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474630740822
- Číslo produktu
- Fach L63/J
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1.2 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner Odżywka do włosów z masłem shea, 1000ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474630740822
- Číslo produktu
- Fach L63/J
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 1000ml + Conditioner 1000ml + 2x Pumpe
643,97 Kč/1l
1 287,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová péče pro křehké vlasy 200 ml
2 097,78 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 2x1000ml
619,47 Kč/1l
1 238,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Výživa, Vyhlazující, Změkčující, Goji
1 319,58 Kč/1l
659,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix Total Results Mega Sleek, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 300 ml, Láhev
1 143,10 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Hydrasource, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Tuba
2 758,05 Kč/1l
551,61 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results Color Obsessed šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
472,47 Kč/1l
972,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 433,30 Kč/1kg
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 1000 ml
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Redken Acidic Bonding Concentrate šampon 1000 ml
1 608,40 Kč/1l
1 608,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
1 203,57 Kč/1l
361,07 Kč
Prodejce: Katomix

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Glow Mania Glow Sealing Leave-In Conditioner 250 ml
1 884,00 Kč/1l
471,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Ústní irigátor Bezdrátový elektrický čistič zubů pro optimální péči o zuby a dásně Dobíjecí vodní nit s USB Type-C IPX6 Retoo
1 558,08 Kč/1kg
817,99 Kč
Prodejce: Retoo

Matrix TR High Amplify šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
482,97 Kč/1l
993,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
965,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 300 ml
1 029,70 Kč/1l
308,91 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší kondicionéry
Skvělé! Úžasný výsledek hned po nanesení
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
644,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 148,73 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Wygładzająca odżywka do włosów, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l