4,6



Na základě 99 hodnocení
Barva:
- Zobrazit dostupné možnosti
- Zobrazit dostupné možnosti
- Zobrazit dostupné možnosti
- Zobrazit dostupné možnosti
- Zobrazit dostupné možnosti
Materiál:
- PlastZobrazit dostupné možnosti
Objem:
- 5 lZobrazit dostupné možnosti
- 10 lZobrazit dostupné možnosti
- 20 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Kov, Černá, 345 mm, 165 mm, 470 mm2 453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Kanystr na palivo HPAUTOPolyuretan2x1 326,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plastová kanystr na benzín 5 litrů červený296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

Pressol Kraftstoffkanister 21133 (21133)
63,27 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

hünersdorff 802060, 20 l, Plast, Černá, Červená, 350 mm, 165 mm, 495 mm
26,01 Kč/1l
520,24 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, modrá barva, plast. Ne
154,15 Kč/1l
770,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

hünersdorff 800200, 5 l, Plast, Černá, Olivový, 265 mm, 147 mm, 247 mm
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kanystr na benzín Kanystr na palivo 10L ČERVENÝ/ČERNÝ Náhradní kanystr
22,20 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Vapol

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

hünersdorff 804000, 4,5 l, Plast, Černá, Červená, 308 mm, 145 mm, 254 mm
120,10 Kč/1l
540,43 Kč
Prodejce: somnia24

Cartec 506020, 5 l, Červená, Plast, 330 mm, 422 g, 1 kusů
140,71 Kč/1l
996,19 Kč
-292,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
703,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

hünersdorff 802042 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
631,11 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

hünersdorff 818300, 31 l, Plast, Přírodní, 365 mm, 252 mm, 482 mm
38,56 Kč/1l
1 195,41 Kč
Prodejce: somnia24

IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

hünersdorff 811310 hünersdorff Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
240,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

DRAPER Ocelový kanystr - červený 20 l
1 620,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Plastový kanystr o objemu 20 litrů
1 266,37 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Hlasitost:
- 10 l
- Materiál:
- Plast
- Barva:
- Černá, Červená
- Množství:
- 1
- Šířka:
- 350 mm
- Hloubka:
- 165 mm
- Výška:
- 310 mm
Profesionální kanystr na palivo
- Splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky
- Schválení OSN podle ADR/GGVSEB pro přepravu nebezpečných látek
- Testováno
- Vhodné pro E10
- Materiál: HD-PE kanystr
- Stohovatelný
- S integrovanou výlevkou
Technické údaje:
Barva: červená
Šířka: 350 mm
Výška: 310 mm
Objem: 10 l
Hloubka: 165 mm
Hmotnost: 820 g
Art.-Číslo: DVE4007228801064
Plastový kanystr na palivo
Konstrukce: Robustní a nárazuvzdorný kanystr z polyethylenu. S dětským bezpečnostním uzávěrem a výpustnou trubkou integrovanou v těle kanystru. Testováno , se schválením OSN podle ADR/GGVSEB. Dodává se s výlevkou. Použití: Pro všechny druhy kapalných paliv (pouze pro obalovou skupinu 2 ADR/RID).
Kanystr na pohonné hmoty Profi plast Jmenovitý objem 10l červená hünersdorff Jednotka: 1 kus
Profesionální kanystr na palivo
- Model
- Profi
- Výrobce
- Hünersdorff
- Rozměry
- 345 mm x160 mm x305 mm
- Hmotnost
- 1.286 kg
- Šířka
- 35 cm
- Délka
- 34.5 cm
- Kód EAN
- 4007228801064
- Číslo produktu
- 801060
- Model
- Profi
- Výrobce
- Hünersdorff
- Rozměry
- 345 mm x160 mm x305 mm
- Hmotnost
- 1.286 kg
- Šířka
- 35 cm
- Délka
- 34.5 cm
- Kód EAN
- 4007228801064
- Číslo produktu
- 801060
K tomu se hodí také

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

hünersdorff 802060, 20 l, Plast, Černá, Červená, 350 mm, 165 mm, 495 mm
26,01 Kč/1l
520,24 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

Pressol Kraftstoffkanister 21133 (21133)
63,27 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, červený, plastový,
153,08 Kč/1l
765,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kanystr na benzín 10 litrů, kanystr na naftu červený
26,69 Kč/1l
1 245,40 Kč
-978,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,89 Kč
Prodejce: baulando

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

hünersdorff 800200, 5 l, Plast, Černá, Olivový, 265 mm, 147 mm, 247 mm
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, modrá barva, plast. Ne
154,15 Kč/1l
770,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na pohonné hmoty Kanystr na benzín, ocelový plech, zelený 20 litrů
35,70 Kč/1l
714,05 Kč
Prodejce: baulando

Kanystr na benzín Kanystr na palivo 10L ČERVENÝ/ČERNÝ Náhradní kanystr
22,20 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Vapol

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

IWH 87696 Kanystr na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
972,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Samsung Galaxy Watch Active , 2,79 cm (1.1"), OLED, Dotyková obrazovka, 4 GB, GPS, 25 g
8 963,74 Kč
Prodejce: G-Electronics

Gardlov 23084 skládací přepravní vozík
1 228,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Košík Basil Weawe WP- na nosič černý
1 131,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Bunda Gore GTX Paclite pánské žlutá neon Velikost XL 100651-0800-XL
4 225,29 Kč
-756,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Holokolo

Destičky Magura 7.P Performance 1 pár balené brzdové na kolo šedá 2701625
541,06 Kč
Prodejce: Lohmeier

Wolfcraft 3174000 Sandpaper roll Grit size 120 (L x W) 5 m x 93 mm 5 m
183,45 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Rapid Standard 24/6, Balík svorek, 24/6, 6 mm, Upevnění, 1000 svorek, Zinek
17,00 Kč
Prodejce: CORWELL

LEONARDO Sklenice na bílé víno PUCCINI sada 6 ks 560 ml, 069553
676,10 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Xoro HRS 2610, Satelit, DVB-S2, 4:3, 16:9, AVI, MPG, TS, AVC, H.264, MPEG2, MPEG4, MP3
2 049,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TecTake 401066, Šedá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Tectake

Tedeschi Trucks Band: Revelator (Jewelcase) - Sony Class 88883730662 - (CD / Titul: Q-Z)
373,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

WMF 1879086100, Šéfkuchařský nůž, 9 cm, Nerezová ocel, 4 kusů
650,89 Kč
Prodejce: TR8

UISEBRT Mucholapka Okno 100 X 120cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
507,49 Kč/1m
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kanystr na palivo
Velmi dobrý kanystr na palivo, dobře vyrobený a snadno ovladatelný! Uzávěr drží pevně. Tento kanystr na palivo mohu doporučit s čistým svědomím!
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kanystr
kvalita je vynikající, mohu jen doporučit, pevné kontejnery s integrovanou výlevkou, mnohokrát děkuji a rád znovu
Ohodnoceno dne 28. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita!
Šroubovací uzávěr pevně drží, nalévací hubice je bezpečně uložena.
Ohodnoceno dne 19. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Zboží je přesně podle popisu. Dobře zabalený a dorazil do 2 dnů.
Ohodnoceno dne 13. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní plastový kanystr
Kanystry značky Hündersdorf jsou vždy zárukou kvality; na výrobku není nic špatného!
Ohodnoceno dne 7. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně podle očekávání.
Dodávka přišla velmi rychle, zboží bylo podle objednávky. Jednoduché a spolehlivé. Tak by to mělo být vždy....
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkný výrobek
Kvalita je dobrá.
Ohodnoceno dne 7. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Turbo Delivery 20litrový kanystr
Není si na co stěžovat. Kanystr super a velmi rychle dodán. Velmi spokojen! Doporučuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister