4,6



Na základě 99 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Plastová kanystr na benzín 5 litrů červený296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kanystr Dunlop Jerry 20 l - Kanystr na vodu a benzín - certifikovaný OSN pro nebezpečné kapaliny - s výlevkou - černý/žlutý405,34 Kč
Prodejce: Enero

Další informace o reklamě
Pressol Armee-Kraftstoffkanister (Inhalt 20 l, aus HDPE, Auslauf 20 mm)64,34 Kč/1l
643,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

IWH 87696 Kanystr na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
972,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Kov, Černá, 345 mm, 165 mm, 470 mm
2 453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

hünersdorff 800300, 5 l, Plast, Černá, Červená, 265 mm, 147 mm, 247 mm
79,20 Kč/1l
396,01 Kč
Prodejce: somnia24

Kanystr na palivo HNERSDORFF Classic 5000 ml
534,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank
45,73 Kč/1l
457,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, modrá barva, plast. Ne
154,15 Kč/1l
770,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na benzín, objem 20 litrů, provedení pro vnitřní použití
42,72 Kč/1l
854,37 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Kanystr Jerry-Can, 10 litrů, černý
684,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Výstupní trubka Premium červená, HDPE pro palivové kanystry
862,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kanystr na benzín Benson Kanystr na naftu s nálevkou 20 litrů
40,83 Kč/1l
816,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na palivo Kanystr na benzín o objemu 2 litry, kanystr na naftu černý
532,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

Hünersdorff výtokové potrubí pro nádrž, pro kanystry 5+10+20 litrů
42,26 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Držák na kanystr 482 x 177 x 357
2 518,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kanystr na pohonné hmoty STANDARD 20 l, černý, HDPE se schválením OSN pro benzín, naftu a jiné nebezpečné látky
- splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky
- Výroba testovaná
- Vhodné pro E10
- včetně výstupní trubky a dětského bezpečnostního šroubení s uzávěrem
- pro označení (v souladu s nařízením GHS a ADR) kanystrů naplněných palivem doporučujeme naše štítky pro identifikaci nebezpečí, č. položky 306100
- na vyžádání: možnost značení, označení a individuálního barevného provedení
- k dispozici je samostatné příslušenství a náhradní díly, např. výstupní trubky, štítky pro označení nebezpečí (306100)
- Číslo schválení UN 3H1/Y/150/XX/D/BAM14061-huen
- w = vnitřní Ø plnicího otvoru = 29 mm / a = vnější Ø závitu = 38 mm
- t = hloubka = 178 mm b = šířka = 365 mm h = výška = 435 mm
- Hlasitost:
- 20 l
- Materiál:
- Plast
- Barva:
- Černá, Červená
- Množství:
- 1
- Šířka:
- 365 mm
- Hloubka:
- 178 mm
- Výška:
- 435 mm
- Hmotnost:
- 1,1 kg
- HD-PE (plast)
- Se schválením OSN
- Splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky
- Vhodné pro E10
- Včetně výlevky a dětské pojistky ZU-231330
- 20 litrů
- Černé / červené příslušenství
Technické údaje:
Hmotnost: 0 g
Číslo položky: DVE4007228704914
Kanystr na palivo STANDARD o objemu 20 litrů od společnosti hünersdorff je ideální nádoba pro přepravu benzínu, nafty, E10 a dalších nebezpečných látek. Je to perfektní záložní kanystr pro cesty. Tento kanystr o objemu 20 litrů, vyrobený z recyklovatelného polyethylenu, se vyznačuje velmi vysokou hustotou, je absolutně odolný proti nárazům a otřesům, je bez zápachu a díky certifikaci UN splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky pro přepravu tekutých látek. Produkce, která prošla testy organizace , zaručuje optimální bezpečnost. Díky integrované výtokové trubici v těle kanystru je manipulace praktická a bezpečná, a to i bez dalšího vybavení. Dětská bezpečnostní zátka zajišťuje dodatečnou ochranu. Technické údaje: Rozměry (délka x šířka x výška): 178 x 365 x 435 Hmotnost: 1100 g Barva: černá
se schválením OSN podle ADR/GGVSEB pro přepravu nebezpečných věcí. Splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky, výroba testována , vhodné pro E10, včetně výpustného potrubí a dětského bezpečnostního uzávěru ZU-231330, od 5000 kusů vyrábíme s vaší individuální barvou/nápisem/nálepkou, samostatné příslušenství: výpustné potrubí pro vozidla se vznětovým motorem č. položky 819100, číslo schválení UN 3H1/Y/150/XX/D/BAM12150-huen, w = vnitřní průměr plnicího otvoru = 29 mm
Kanystr na benzin HÜNERSDORFF "Standard" z plastu, vhodný pro E10, černý, se schválením OSN HD-PE se schválením OSN, pro benzin, naftu a jiné nebezpečné látky, včetně výstupní trubky a dětského bezpečnostního šroubení.
Kanystr na benzín 20l standardní černý Jednotka: 1 kus
z plastu - pro přepravu nebezpečných látek v souladu s ADR/GGVSEB - s certifikovaným dětským bezpečnostním šroubením - vhodné pro všechny druhy paliva - s flexibilní výstupní trubkou pro systémy nesprávného tankování (benzinové motory) - se schválením OSN - Všechny kanystry na palivo (UN/RKK) musí být od 1.6.2015 označeny koncovým uživatelem v souladu s nařízením GHS/CLP. K označení se používají naše samolepicí štítky na kanystry, č. položky 4000 818 984
Benzinkanister
- Model
- Petrol Can 20L
- Výrobce
- Hünersdorff
- Objem
- 20 l
- Objem
- 20 l
- Rozměry
- 435 mm x 178 mm x 365 mm
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Barva
- ČernáČervená
- Materiál
- Plast
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4007228704914
- Číslo produktu
- 813500
- Model
- Petrol Can 20L
- Výrobce
- Hünersdorff
- Objem
- 20 l
- Objem
- 20 l
- Rozměry
- 435 mm x 178 mm x 365 mm
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Barva
- ČernáČervená
- Materiál
- Plast
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4007228704914
- Číslo produktu
- 813500
K tomu se hodí také

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Invertorový Generátor Isg 2000-2
13 133,47 Kč
Prodejce: T3S_Shop

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
777,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Bestway 58430, Žebřík, Modrá, Bílá, Kov, Plast, 840 mm, 5,6 kg, Krabice
959,00 Kč
Prodejce: Aga24

Přenosné digitální rádio Retekess V115, dobíjecí AM/FM/SW rádio, baterie 1000 mAh 48H, 100 předvoleb stanic, ideální pro rodinu, venku a na zahradu
804,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retevis_Official_Shop

Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Kulatý, 25,4 / 4 mm (1 / 4"), 1,1 mm, 30 cm
469,92 Kč
Prodejce: PolisElectro

Adaptér Sillar IBC 1/2 palce, mosazný s kohoutkem S60x6 – přípojka s kohoutkem pro 1000litrový vodní tank
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Highline dámské kalhoty do pasu černá/ břidlicová/zinek velikost 38
1 020,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

ProfiCook EKI 1062, Černá, Pracovní deska, Indukční varná deska se zónami, Sklokeramický, 1 zóna/zón, 1 zóna/zón
1 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Bestway Steel Pro 56406, 4678 l, Rámový bazén, 18,3 kg
3 499,00 Kč
Prodejce: AquaPools24

Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

IWH 87696 Kanystr na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
972,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Raketový sporák Petromax rf33
4 046,78 Kč
Prodejce: Feuerkorb-shop

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 20l
271,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín Zelený kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
-38,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
569,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanystr 20L plast stohovací s kohoutem STERK
484,73 Kč
Prodejce: Katomix

Krb na etanol a gel model 001W bílý včetně 27 ks. Sady
10 122,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

Ohnivá mísa Kynast BRAZIER Ø 60cm 613-400214
1 588,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Termotaška s vložkami na led, 20 l
286,39 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
973,80 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Zahradní box na polštáře 310 litrů úložný box ratanového vzhledu Uzamykatelný s kolečky Úchyty Černá barva
1 515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Odpadkový koš s pedálem Rotho Paso ECO 20L modrý
1 579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sony Interactive Entertainment Grand Theft Auto V (PS5), PlayStation 5, Režim multiplayer, Starší, Fyzické médium
696,83 Kč
Prodejce: M_plus_L

AIORBER nouzové rádio se solárním nabíjením a kličkou, powerbanka 10000 mAh, LED svítilna, SOS alarm, odolné a přenosné, zelené
853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Melitta 1023-06, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 1050 W, Černá
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kanystr na palivo
Velmi dobrý kanystr na palivo, dobře vyrobený a snadno ovladatelný! Uzávěr drží pevně. Tento kanystr na palivo mohu doporučit s čistým svědomím!
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kanystr
kvalita je vynikající, mohu jen doporučit, pevné kontejnery s integrovanou výlevkou, mnohokrát děkuji a rád znovu
Ohodnoceno dne 28. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita!
Šroubovací uzávěr pevně drží, nalévací hubice je bezpečně uložena.
Ohodnoceno dne 19. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Zboží je přesně podle popisu. Dobře zabalený a dorazil do 2 dnů.
Ohodnoceno dne 13. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní plastový kanystr
Kanystry značky Hündersdorf jsou vždy zárukou kvality; na výrobku není nic špatného!
Ohodnoceno dne 7. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně podle očekávání.
Dodávka přišla velmi rychle, zboží bylo podle objednávky. Jednoduché a spolehlivé. Tak by to mělo být vždy....
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkný výrobek
Kvalita je dobrá.
Ohodnoceno dne 7. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Turbo Delivery 20litrový kanystr
Není si na co stěžovat. Kanystr super a velmi rychle dodán. Velmi spokojen! Doporučuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister