4,0



Na základě 5 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Plastová kanystr na benzín 5 litrů červený296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kanystr Dunlop Jerry 20 l - Kanystr na vodu a benzín - certifikovaný OSN pro nebezpečné kapaliny - s výlevkou - černý/žlutý405,34 Kč
Prodejce: Enero

Další informace o reklamě
Pressol Armee-Kraftstoffkanister (Inhalt 20 l, aus HDPE, Auslauf 20 mm)64,34 Kč/1l
643,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hünersdorff výtokové potrubí pro nádrž, pro kanystry 5+10+20 litrů
42,26 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Flexibilní výtok pro kanystr 5L a 10L
629,98 Kč/1l
314,99 Kč
Prodejce: Netsilla

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,03 Kč/1l
660,66 Kč
Prodejce: somnia24

Vypouštěcí hrdlo do auta pro kanystry na benzin
717,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

IWH 87696 Kanystr na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
972,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

PRESSOL Ohebný vývod pro plastové kanystry
209,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Kraftstoffkanister Kunststoff schwarz 5 Liter Benzinkanister Dieselkanister
143,00 Kč
Prodejce: Vapol

uniTEC 73742 Automobilový adaptér pro kanystr na palivo pro vozidla se vznětovým motorem
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pressol Kraftstoffkanister 21133 (21133)
63,27 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

hünersdorff 800300, 5 l, Plast, Černá, Červená, 265 mm, 147 mm, 247 mm
79,03 Kč/1l
395,17 Kč
Prodejce: somnia24

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín ČERVENÝ kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
Prodejce: misterkanister

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

DRAPER Ocelový kanystr - červený 20 l
1 620,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Znáte ten problém, že při přelévání paliva se snadno něco pokazí, nebo je otvor nádrže příliš úzký?
Vlastnosti produktu: Výtoková hadice Premium, červená, z HD-PE pro kanystry s palivem
Proč byste si ji měli pořídit: Skládací hadice umožňuje cílené vedení při tankování, čímž podporuje čisté plnění, i když je plnicí otvor umístěn nevhodně. Díky průměru výtoku 20 mm a délce 265 mm se lépe dostanete k nádrži a te riziko rozlití, protože palivo přitéká kontrolovaněji. Materiál polyethylen je vhodný pro kontakt s palivem a zároveň si zachovává tvarovou stálost, takže je tato výtoková hadice praktická pro opakované použití u auta.
Červená barva zajišťuje, že je výtoková hadice na kanystru snadno rozpoznatelná a při uskladnění ji snadno neztratíte. Hodí se k běžným plnicím hrdlům pro benzín i naftu a je vhodná i pro vozidla s ochranou proti nesprávnému tankování benzínem, což umožňuje její flexibilní použití u mnoha vozidel. Pro vozidla s ochranou proti nesprávnému tankování naftou však není vhodná.
Praktické: Díky dlouhé, dobře ovladatelné výtokové hadici z PE můžete palivo do auta nalévat kontrolovaněji a snadněji se dostanete i k obtížně přístupným plnicím hrdlům. n.a.
- Výrobce
- Hünersdorff
- Hmotnost
- 0.302 kg
- Barva
- Červená
- Materiál
- Plast
- Materiálové složení textilu
- 100% Kunststoff
- Kód EAN
- 4007228819670
- Číslo produktu
- 819711
- Výrobce
- Hünersdorff
- Hmotnost
- 0.302 kg
- Barva
- Červená
- Materiál
- Plast
- Materiálové složení textilu
- 100% Kunststoff
- Kód EAN
- 4007228819670
- Číslo produktu
- 819711
K tomu se hodí také

DEUBA® Vánoční stromek svíčky LED bezdrátové 20/30/40 sada baterie s časovačem dálkové ovládání skutečné voskové pohádkové světla Vánoce blikající teplá bílá vánoční stromek, množství/barva:20s / teplá bílá + baterie
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Digitální parkovací automat Cartrend
394,82 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Box na hodinky Pouzdro na hodinky se skleněným okénkem až pro 12 hodinek a krabičku na hodinky Vyjímatelný box na hodinky Polštářek na hodinky Organizér Box na hodinky Syntetická kůže Černá Retoo
438,99 Kč
-144,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
294,19 Kč
Prodejce: Retoo

EEK A Kuchyňský sporák Sporák na dřevo Prity 1P34 - 10 kw
13 280,00 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 000,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: VKGLOBAL

Vypouštěcí hrdlo do auta pro kanystry na benzin
717,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Balkonový polštářový box Dřevěná optika Zahradní truhla Polštářový box Balkonový box Truhla
736,80 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

13.000 semínek pro barevnou květinovou louku - čistá příroda s chrpou, mákem a sedmikráskou luční!
5 085,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Černá rychlé nabíjení 22,5 W PD 20W bezdrátové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
604,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,03 Kč/1l
660,66 Kč
Prodejce: somnia24

Hünersdorff výtokové potrubí pro nádrž, pro kanystry 5+10+20 litrů
42,26 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Ochranný kryt Deštník
469,42 Kč
Prodejce: Landema

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 461,29 Kč/1m
1 388,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Vyhřívací deka HOTseries 3 nastavení teploty 60 W
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Stihl Rollomatic E Mini, Masivní list řetězové pily, Stihl, 30 cm, 25,4 / 4 mm (1 / 4"), Bílá, 1 kusů
845,46 Kč
Prodejce: PolisElectro

Sprchový systém s termostatem, sprchová sada s dešťovou sprchou, sprchová armatura s termostatem 40 °C se skrytým výpustem vody, sprchová tyč včetně
3 166,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

vidaXL Nastavitelný věšák na oblečení 4 kolečka 2 kolejnice na oblečení
914,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Šikmý Unikátní multifunkční šátek trubka šátek šátek motorka - Pure Black
381,90 Kč
Prodejce: Jumada

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výstupní potrubí
dokonale pasuje např. pro 5litrové kanystry a již se nevylévá, protože opotřebovaný plastový vývod netěsní. Velmi dobré !
Ohodnoceno dne 12. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výstupní potrubí Premium
Příliš nepřesný popis závitu - nesedí ani o milimetr
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister