hořká čokoláda 75% s kokosovým cukrem VIVANI 80 g VIVANI

85,15 Kč

1 064,38 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémem
Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémem
2 879,80 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 81
287,98 Kč
Prodejce: Trade2u
Obrázek produktu pro KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
9 818,25 Kč/1kg
392,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vivani 285947, Tmavá čokoláda, 80 g, 2674 kJ, 648 kcal, 59,4 g, 13,1 g
Vivani 285947, Tmavá čokoláda, 80 g, 2674 kJ, 648 kcal, 59,4 g, 13,1 g
1 214,25 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bílá vanilka - veganská 80g
Bílá vanilka - veganská 80g
944,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285901, Tmavá čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
680,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,07 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
980,30 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
98,03 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,28 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Vivani 285908, Tmavá čokoláda, 100 g, 2564 kJ, 621 kcal, 20,4 g, 8,2 g
Vivani 285908, Tmavá čokoláda, 100 g, 2564 kJ, 621 kcal, 20,4 g, 8,2 g
698,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Vivani 285954, Tmavá čokoláda, 80 g, Kokosová, 2768 kJ, 672 kcal, 64,3 g
Vivani 285954, Tmavá čokoláda, 80 g, Kokosová, 2768 kJ, 672 kcal, 64,3 g
1 168,13 Kč/1kg
93,45 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
3 677,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Jemná hořká čokoláda 80% - Panama 100g
Jemná hořká čokoláda 80% - Panama 100g
1 121,10 Kč/1kg
112,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vivani 285964, Mléčná čokoláda, 80 g, 2323 kJ, 558 kcal, 37,6 g, 46 g
Vivani 285964, Mléčná čokoláda, 80 g, 2323 kJ, 558 kcal, 37,6 g, 46 g
1 020,25 Kč/1kg
81,62 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Čokoláda - jemná hořká | Mallorca Flor de Sal 75% Cacao 80g
Čokoláda - jemná hořká | Mallorca Flor de Sal 75% Cacao 80g
964,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Liebhart's 379331, Tmavá čokoláda, 100 g
Liebhart's 379331, Tmavá čokoláda, 100 g
823,84 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vivani 285913, Mléčná čokoláda, 100 g, Oříšková, 2521 kJ, 607 kcal, 45,2 g
Vivani 285913, Mléčná čokoláda, 100 g, Oříšková, 2521 kJ, 607 kcal, 45,2 g
883,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,38 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Vivani 285963, Mléčná čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 583 kcal, 40,6 g, 45,9 g
Vivani 285963, Mléčná čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 583 kcal, 40,6 g, 45,9 g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čokoláda mléčna na vaření200g 200 g VIVANI
Čokoláda mléčna na vaření200g 200 g VIVANI
584,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,80 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vivani 285910, Tmavá čokoláda, 100 g, 2451 kJ, 591 kcal, 45,7 g, 33,1 g
Vivani 285910, Tmavá čokoláda, 100 g, 2451 kJ, 591 kcal, 45,7 g, 33,1 g
1,09 Kč/1kg
109,47 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tato čokoláda s vysokým procentem kakaa má velmi jemnou chuť díky mu panamskému kakau. Lehce karamelový nádech jí dodává přírodní cukr z nektaru květů kokosové palmy. Ten má zároveň nižší glykemický index než běžný cukr.Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšímisurovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.Složení: kakaová hmota, cukr z kokosových květů, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ho zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 75 %.Obsah: 80gZemě původu: NěmeckoMůže obsahovat stopy skořápkových plodů, mléka a lepku.Výživové údaje na 100g:Energetická hodnota 2523 kJ/610 kcalTuky 50,2 g&nbsp,z toho nasycené mastné kyseliny&nbsp, 31,6 gSacharidy &nbsp,27,1 g&nbsp,z toho cukry &nbsp,21,9 gBílkoviny &nbsp,6,9 gSůl &nbsp,0,07 g

Tato čokoláda s vysokým procentem kakaa má velmi jemnou chuť díky mu
panamskému kakau. Lehce karamelový nádech jí dodává přírodní cukr z
nektaru květů kokosové palmy. Ten má zároveň nižší glykemický index než běžný
cukr.


Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga
Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a
zkušenost spolu s nejlepšímisurovinami, moderním vybavením a pečlivou
kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.


Složení: kakaová hmota, cukr z květů kokosové květů, kakaové
máslo. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.Všechny suroviny pocházejí z
kontrolovaného ho zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 75
%.
Obsah: 80g
Země původu: Německo


Může obsahovat stopy skořápkových plodů, mléka a lepku.





Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 2523 kJ/610
kcal
Tuky 50,2 g
&nbsp,z toho nasycené mastné kyseliny&nbsp, 31,6
g
Sacharidy &nbsp,27,1 g
&nbsp,z toho cukry &nbsp,21,9 g
Bílkoviny
&nbsp,6,9 g
Sůl &nbsp,0,07 g

FOLDING


kakaová hmota*, kokosový cukr* (23 %), kakaové máslo* (*certifikovaná ekologická složka) VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 g
Energetická hodnota: 2541 kJ / 607 kcal










Tuky: 51 g včetně nasycených mastných kyselin: 31 g Sacharidy: 27 g včetně cukrů: 21 g Bílkoviny: 6,6 g Sůl : 0,09 g ALERGENNÍ INFORMACE Může obsahovat potraviny obsahující lepek, ořechy a mléko (včetně laktózy) DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte při teplotě 15-18 hodin ℃. Chraňte před teplem.










INGREDIENTS Cocoa mass*, coconut blossom sugar* (23 %), cocoa butter* (*from certified organic farming) NUTRITIONAL VALUEIN 100 g Energy value: 2523 kJ / 610 kcal Fat: 50.2 g; of which saturated fatty acids: 31.6 g; Carbohydrates:








doporučené podmínky skladování: Skladujte při teplotě: Skladujte při teplotě 15-18 °C. Chraňte před teplem.

Jemná organická hořká čokoláda

Tato čokoláda používá jen několik organických ingrediencí a chutná fantasticky! Díky použití hořké čokolády je tabulka vhodná i pro vegany. Nechte se obklopit intenzivní čokoládovou chutí.

Plusový bod: čokoláda je balena bez plastů!

Složení: Kakaová hmota*, cukr z kokosových květů* 23 %, kakaové máslo*.
Kakao: minimálně 75 % *z ho zemědělství. Kontrolováno DE-ÖKO-013 Kakao: minimálně 60 %. Může obsahovat složky ořechů a lepku.

Dekorace není součástí dodávky.



Jemnější čokoláda Panama, sladěná výhradně aromatickým kokosovým cukrem. Tato čokoláda představuje zajímavou alternativu pro všechny milovníky hořké čokolády, kteří preferují mírnější obsah kakaa. Extra tenká tabulka pro jedinečný chuťový zážitek, kvalitní skládací krabička. Vnitřní fólie je biologicky odbouratelná ( OK compost HOME).

Lahodná čokoláda, která potěší svou bohatou a hlubokou chutí. Ideální volba pro každou příležitost - ať už jako rychlá svačinka, nebo jako malý dárek pro někoho blízkého.
Skladování a použití
Skladujte při teplotě 15-18 ℃. Chraňte před teplem.
Seznam přísad
kakaová hmota*, kokosový cukr* (23 %), kakaové máslo* (*certifikovaná ekologická složka)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2541 kJ / 607 kcal; tuky: 51 g (včetně nasycených mastných kyselin: 31 g); sacharidy: 27 g (včetně cukrů: 21 g); bílkoviny: 6,6 g; sůl: 0,09 g
Hmotnost
80 g
Potravinářský podnik
ECOFINIA GMBH, DIEBROCKER 17, 32051 HERFORD
Prodejní název
hořká čokoláda 75% s kokosovým cukrem VIVANI 80 g VIVANI
Výrobce
Vivani
Označení množství
szt
Počet kusů
1
Číslo produktu
902036
Kód EAN
4044889002713

Skladování a použití
Skladujte při teplotě 15-18 ℃. Chraňte před teplem.
Seznam přísad
kakaová hmota*, kokosový cukr* (23 %), kakaové máslo* (*certifikovaná ekologická složka)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2541 kJ / 607 kcal; tuky: 51 g (včetně nasycených mastných kyselin: 31 g); sacharidy: 27 g (včetně cukrů: 21 g); bílkoviny: 6,6 g; sůl: 0,09 g
Hmotnost
80 g
Potravinářský podnik
ECOFINIA GMBH, DIEBROCKER 17, 32051 HERFORD
Prodejní název
hořká čokoláda 75% s kokosovým cukrem VIVANI 80 g VIVANI
Výrobce
Vivani
Označení množství
szt
Počet kusů
1
Číslo produktu
902036
Kód EAN
4044889002713
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Čokoláda - jemná hořká | Mallorca Flor de Sal 75% Cacao 80g
Čokoláda - jemná hořká | Mallorca Flor de Sal 75% Cacao 80g
964,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vivani 285954, Tmavá čokoláda, 80 g, Kokosová, 2768 kJ, 672 kcal, 64,3 g
Vivani 285954, Tmavá čokoláda, 80 g, Kokosová, 2768 kJ, 672 kcal, 64,3 g
1 168,13 Kč/1kg
93,45 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Vivani 285947, Tmavá čokoláda, 80 g, 2674 kJ, 648 kcal, 59,4 g, 13,1 g
Vivani 285947, Tmavá čokoláda, 80 g, 2674 kJ, 648 kcal, 59,4 g, 13,1 g
1 214,25 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
485 500,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
48,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro PLANETpražená pohanka 1 kg
PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Edel Bitter - Blutorange 100% Cacao Santo Domingo 90g
Edel Bitter - Blutorange 100% Cacao Santo Domingo 90g
1 185,89 Kč/1kg
106,73 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Slazené kokosové kondenzované mléko 320 g
Slazené kokosové kondenzované mléko 320 gJednorázové
531,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kousky karamelu 100g
Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kousky karamelu 100g
1 150,30 Kč/1kg
115,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vivani 285983, Mléčná čokoláda, 80 g, 2451 kJ, 590 kcal, 44,2 g, 37,5 g
Vivani 285983, Mléčná čokoláda, 80 g, 2451 kJ, 590 kcal, 44,2 g, 37,5 g
1 020,25 Kč/1kg
81,62 Kč
Prodejce: BioCare
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285901, Tmavá čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
680,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,07 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,28 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Bílá vanilka - veganská 80g
Bílá vanilka - veganská 80g
944,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
980,30 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
98,03 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
3 677,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
CZEKOLADA GORZKA O SMAKU POMARAŃCZOWYM BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285909, Tmavá čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 44,9 g, 32,5 g
701,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
2 326,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
162,87 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tabulková čokoláda – Bílá nugátová křupavka, 80 g | ICHOC
Tabulková čokoláda – Bílá nugátová křupavka, 80 g | ICHOC
909,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tabulková čokoláda - Choco Cookie vegan 80g
Tabulková čokoláda - Choco Cookie vegan 80g
944,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
604,60 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g
Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g
1 599,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1430150, Mléčná čokoláda, 100 g, Mandle, 2411 kJ, 579 kcal, 38,36 g
Rapunzel 1430150, Mléčná čokoláda, 100 g, Mandle, 2411 kJ, 579 kcal, 38,36 g
72 790,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Torr Bezlepková mléčná čokoláda bez přidaného cukru (100g), 39946
513 989,98 Kč/1kg
513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Grand Noir - jemný hořký pomeranč 70% 100g
Grand Noir - jemný hořký pomeranč 70% 100g
973,40 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
97,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Alpia s chutí rozplývající se v ústech 100g
Hořká čokoláda Alpia s chutí rozplývající se v ústech 100g
548,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grand Noir - Ušlechtilá hořká 85% 100g
Grand Noir - Ušlechtilá hořká 85% 100g
971,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
97,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Datlová čokoláda - nugát 50% 85g
Datlová čokoláda - nugát 50% 85g
2 072,82 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
176,19 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg