5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vitakraft Polly Delicious - krmivo pro velké papoušky 750g327,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Deli Nature Birdelicious Amazonia 2,5 kg - krmivo pro střední papoušky Deli Nature339,86 Kč/1kg
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
213,24 Kč/1kg
426,47 Kč
Prodejce: VISO

Deli Nature Birdelicious Serengeti 2kg - pokarm dla papugi Żako i Senegalka Deli Nature
181,47 Kč/1kg
362,94 Kč
Prodejce: VISO

Beduco Papoušek s ovocem Premium 3 kg
131,65 Kč/1kg
394,95 Kč
Prodejce: VISO

Versele-Laga Big Parakeets 1kg, Semínka, 1 kg, Parrot, Vitamín D3, Yellow millet 33.5%, shelled oats 13%, red millet 10%, kardi 8%, canary seed 6%, striped sunflower..., 1 kg
122,57 Kč/1kg
122,57 Kč
Prodejce: VISO

Deli Nature 61 - Amazonen BRILLIANT | 15kg
63,68 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Papageien Fruit Mega - 15 kg
61,76 Kč/1kg
1 257,74 Kč
-207,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Versele-Laga 5410340217818, 600 g, Parrot, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
359,50 Kč/1kg
215,70 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop

Prestige Loro Parque African Parakeet Mix - 20 kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Versele-Laga P15 Tropical, Krmná směs (granule), 1 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
419,04 Kč/1kg
419,04 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Premium pro andulky 800g
210,00 Kč/1kg
168,00 Kč
Prodejce: STREFA

Prémiové krmivo pro papoušky | Amazone Parrot Mix | Amazon | Krmivo pro amazoňany 1kg
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Parakeet Classic 500G - Krmivo pro středně velké papoušky - kakadu, hrdličky, ptáčci
265,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prémiové krmivo pro papoušky - organické datle pro všechny papoušky 100G
609,90 Kč/1kg
197,99 Kč
-137,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Versele-Laga 5410340240571, Pták, 550 g, Hranatý, Péče o zažívání, Péče o kosti, Phosphorus, Vápník
194,30 Kč/1kg
116,58 Kč
Prodejce: VISO

Deli Nature Birdelicious Down Under 800g - krmivo pro střední kakadu. Deli Nature
209,82 Kč/1kg
167,86 Kč
Prodejce: VISO

Versele-Laga Mineral Bloc Loro Parque, Pták, 400 g, Hranatý, Krabice
461,80 Kč/1kg
184,72 Kč
Prodejce: VISO

Lafeber NutriBerries Garden Veggie - zeleninové krmivo ve tvaru koule pro střední a velké papoušky 284g
332,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky. Kompletní krmivo pro velké papoušky.
Prestige je pestrá a vyvážená směs se složením speciálně přizpůsobeným specifickým požadavkům na výživu vašeho papouška.
Krmný návod: denně naplňte krmítko. Denní dávka může být rozdílná, záleží na věku, velikosti a druhu papouška, proto s první dávkou nešetřete a posléze přizpůsobte denní ideální dávku dle zkušenosti.
Složení: semena, obiloviny, ořechy.
- Velikost: 3 kg
- Váha: 3.0000
- Supplier: Plaček
Prestige Parrot 3KG
Představení produktu:
Klasická směs pro papoušky s vysokým obsahem obilovin. Prestige parrot je kompletní krmivo pro ptáky.
Složení: slunečnicová semena pruhovaná 25%, slunečnicová semena bílá 20%, kukuřice plata 8%, loupané arašídy 7%, pšenice 6%, pohanka 5%, oves vrchovatý 5%, oves loupaný 5%, karfiol 5%, neloupaná rýže 4%, milo 4%, neloupané arašídy 2%, cedrové ořechy 2%, kukuřice pufovaná 1%, dýňová semena 1%
Návod k použití: Vaši ptáci budou ve špičkové kondici, pokud jim budete pravidelně podávat také některé vaječné krmivo, vitamíny a/nebo minerály (např. Orlux Gold Patee Large Parakeets and Parrots, Oropharma Omni-Vit nebo Orlux Clay Bloc Amazon River). Včas měňte krmivo a pitnou vodu.
Obsah : 3 kg
Prestige - Papoušek 3 kg
- Klasická směs pro papoušky se spoustou semínek
- Složení: slunečnicová semínka pruhovaná 25%; slunečnicová semínka bílá 20%; kukuřice plata 8%; loupané venkovské ořechy 7%; pšenice 6%; pohanka 5%; oves pěchovaný 5%; oves loupaný 5%; kardy 5%; neloupaná rýže 4%; milo 4%; nemotorné přírodní poznámky 2%; cedr ne 2%; kukuřice parct 1%; dýňová semínka 1%
- Návod k použití: Vaši ptáci budou ve špičkové kondici, pokud budou pravidelně podávat i rohy na vejce. Velkým papouškům a andulkám se podávají vitamíny a/nebo minerály (např. Orlux Gold Patee; Oropharma Omni-Vit nebo Orlux Clay Bloc Amazon River). Včas vraťte krmivo a pitnou vodu.
- Obsah: 3 kg
Tato směs semen Prestige má pestré a vyvážené složení, které je speciálně přizpůsobeno nutričním požadavkům vašeho ptáka. Klasická směs pro papoušky s velkým množstvím zrní
n.a.
Prestige Papoušci 3kg
Vysoce kvalitní směs zrnin a semen
- Obsahuje pouze kvalitní semena
- Klasika pro papoušky
- Ideální pro doplnění vaječného krmiva, vitamínů a minerálů
Hochwertige Getreide- und Samenmischung für Papageien
Klasická směs pro papoušky s vysokým obsahem obilovin. Složení : Pruhovaná slunečnicová semena 25 %. Bílá slunečnicová semena 20 %. pletená kukuřice 7 %. Pšenice 6 %. Oves 5 %. Cardy 5 %. Pohanka 5 %. Loupané arašídy 5 %. Neloupané arašídy 4 %. Neloupaná rýže 4 %. Milo 3 %. Konopné semeno 3 %. Loupaný oves 3 %. Pufovaná kukuřice 2 %. Cedrové ořechy 2 %. Dýňová semena 1 %.
Versele-Laga Prestige Papegaaien
- Hmotnost
- 3028 g
- Objem
- 3 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- Prestige pro velké papoušky 3 kg
- Složení krmiva
- semena, obiloviny, ořechy.
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Keine Angaben erforderlich
- Doplňkové látky
- semena, obiloviny, ořechy.
- Počet kusů
- 1
- Návod k použití
- Keine Angaben erforderlich
- Kód EAN
- 5410340217962
- Číslo produktu
- 1138800
- Výrobce
- PADU
- Schvalovací číslo
- 1234
- Hmotnost
- 3028 g
- Objem
- 3 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- Prestige pro velké papoušky 3 kg
- Složení krmiva
- semena, obiloviny, ořechy.
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Keine Angaben erforderlich
- Doplňkové látky
- semena, obiloviny, ořechy.
- Počet kusů
- 1
- Návod k použití
- Keine Angaben erforderlich
- Kód EAN
- 5410340217962
- Číslo produktu
- 1138800
- Výrobce
- PADU
- Schvalovací číslo
- 1234
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Klec pro ptáky Yaheetech 59 x 59 x 145 cm, klec pro andulky s odnímatelným stojanem, voliéra pro andulky a papoušky, černá barva
3 308,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Versele-Laga P15 Tropical, Krmná směs (granule), 1 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
419,04 Kč/1kg
419,04 Kč
Prodejce: VISO

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
213,24 Kč/1kg
426,47 Kč
Prodejce: VISO

Prémiové krmivo pro papoušky - organické datle pro všechny papoušky 100G
609,90 Kč/1kg
197,99 Kč
-137,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Papageien Fruit Mega - 15 kg
61,76 Kč/1kg
1 257,74 Kč
-207,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prestige Papageien - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Classic Papageien - 12,5 kg
838,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

HANSGROHE 71717140 Umyvadlová baterie 240 Talis E
9 527,00 Kč
Prodejce: REUT

Sada hraček pro ptáky Hračka pro papoušky Houpací závěsný zvonek Budgerigar
560,09 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Mucola ptačí voliéra šedá ptačí klec ptačí dům klec pro zvířata voliéra papoušek andulka vnitřní voliéra VoGelbauer klec pro papoušky
2 120,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Pneumatika TOYO 225/65 R16 112T NANO ENERGY VAN
3 996,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Prestige pro papoušky bez slunečnicových semínek – 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

APS-Germany NOTE, Průhledná, Sklo, Polyetylen, 1,2 l, 1 kusů, Odklápěcí víčko, Jednobarevný
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
75,20 Kč
Prodejce: VISO

Beduco Papoušek s ovocem Premium 3 kg
131,65 Kč/1kg
394,95 Kč
Prodejce: VISO

Pneumatika MICHELIN 195/55 R16 87W PRIMACY 4 (*)
4 160,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je A.

Hankook So car-tyres Ventus Prime 4 K135 ( 17 )
3 191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je B.

Deli Nature Birdelicious Serengeti 2kg - pokarm dla papugi Żako i Senegalka Deli Nature
181,47 Kč/1kg
362,94 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

WENKO teleskopická kolejnice sprchový kout Kompaktní police rohová sprcha 4 police vany
921,63 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Relaxdays 10025133, 1 kusů
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Makita KT001G - Rychlovarná konvice - 800 ml - akumulátorová
4 191,15 Kč
-2 296,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 894,65 Kč
Prodejce: RA-Trading

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
2 965,71 Kč
-89,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 875,75 Kč
Prodejce: kk-shopping
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,028 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 1. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kgPočet kusů 3
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant