4,5



Na základě 2 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Hmotnost:
1000 g- 1000 g
- 10000 g
Versele-Laga P15 Tropical, Krmná směs (granule), 1 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
419,04 Kč
419,04 Kč / 1kg
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Deli Nature Birdelicious Amazonia 2,5 kg - krmivo pro střední papoušky Deli Nature339,86 Kč/1kg
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Deli Nature Birdelicious Tropical Friut 750g - doplněk stravy a pochoutka pro papoušky Deli Nature349,59 Kč/1l
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Versele Laga Canary Classic 0,5 kg - Krmivo pro kanáry243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Deli Nature Birdelicious Carduelis Light – směs semen pro špačky lehká 750 g Deli Nature970,55 Kč/1kg
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

NutriBird G14 Tropical - 1 kg
338,44 Kč
-67,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
213,24 Kč/1kg
426,47 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Parrots pro velké papoušky 3kg
129,85 Kč/1kg
393,20 Kč
Prodejce: VISO

Versele-Laga 5410340222089, Semínka, 1 kg, Amazonský papoušek, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
215,92 Kč/1kg
215,92 Kč
Prodejce: VISO

Versele-Laga 5410340217818, 600 g, Parrot, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
359,50 Kč/1kg
215,70 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop

Vitapol zvp-2711, Semínka, 900 g, Parrot, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín E, Vitamín K
245,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Versele-Laga Grit with Coral 2.5kg, Semínka, 2,5 kg, Parrot, Vitamín D3, Vitamín E, minerals (coral 15%), 2,5 kg
55,02 Kč/1kg
137,54 Kč
Prodejce: VISO

Vitapol zvp-2400, Semínka, 300 g, Parrot, Vitamín A, Vitamín B, Vitamín E
48,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Birdelicious krmivo pro andulky - 4x2500g
180,00 Kč/1kg
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Deli Nature 33 - Naklíčená krmná směs pro všechny papoušky, naklíčené krmivo, 15 kg
798,09 Kč
-120,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Beduco Kanarien 800 g
210,50 Kč/1kg
168,40 Kč
Prodejce: VISO

Vitapol zvp-2107, Semínka, 90 g, Parrot
54,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Premium Cizí Pěvci - směs semen pro exotické ptáky 1kg Deli Nature
124,52 Kč/1kg
124,52 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyvážené, kompletní krmivo pro velké papoušky. Kompletní krmivo pro velké papoušky.
Pelety s vědecky schváleným složením, založené na vybraných zrnech, čerstvém ovoci a arašídech. Obsahuje Florastimul, která podporuje střevní flóru a chrání proti střevním poruchám. Pokud váš pták není zvyklý na pelety, musí být přechod na tento nový typ potravy postupný.
Krmný návod: podávejte dle potřeby papouška.
Složení: obiloviny, semena (min. 10% jádra z podzemnice olejné), ovoce (min. 5% čerstvého ovoce), rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, cukry, minerály, l-Lysin, methionin, extrakt z juky, frukto-oligosacharidy, vitamíny.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 15%, hrubé oleje a tuky 16%, hrubé popeloviny 6,5%, hrubá vláknina 3,5%, vápník 0,9%, fosfor 0,3%, methionin 0,35%, lLysin 0,8%, threonin 0,5%, tryptofan 0,15%, cystin 0,25%, vitamin A 8000 m.j./ kg, vitamin D3 1650 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 90 mg / kg, vitamin K 3 mg / kg, vitamin B1 7,5 mg / kg, vitamin B2 17,5 mg / kg, vitamin B3 22 mg / kg, vitamin B6 6,5 mg / kg, vitamin B12 0,03 mg / kg, vitamin C 55 mg / kg, vitamin PP 90 mg / kg, kyselina listová 1,65 mg / kg, biotin 0,29 mg / kg, cholin chlorid 625 mg / kg, betakaroten 4,8 mg / kg, jód 2,3 mg / kg, měď 11 mg / kg, mangan 110 mg / kg, zinek 105 mg / kg, selen 0,3 mg / kg.
- Velikost: 1 kg
- Váha: 1.0000
- Supplier: Plaček
Nutribird P 15 Tropical je vyvážené kompletní krmivo pro papoušky. Pelety s vědecky zodpovědným složením, založené na vybraných obilovinách, čerstvém ovoci a venkovských oříšcích. Plně vstřebatelné; beze ztrát. Obsahuje Florastimul; který podporuje střevní flóru a chrání před střevními poruchami. Pokud váš pták není zvyklý na obilné krmivo; přechod na toto nové krmivo musí být prováděn postupně.
- Složení: obiloviny, ořechy (loupané arašídy 10 %), zelenina vedlejší produkty, ovoce (ovoce 5 %), semena, zelenina, oleje a tuky, minerální látky, hlína, cukr, mech, juka
- Analytické složky: Bílkoviny 15 %, obsah tuku 16 %, hrubá tkáň 3 %, hrubý losos 6 %, vápník 0,90 %, fosfor 0,30 %, metionin 0,35 %, lysin 0,80 %, thronin 0,50 %, tryptofan 0,15 %, cystin 0,25 %
- Přídatné látky: vitamin A 8000 m.j., β-karoten 4,80 mg, vitamin D3 1650 m.j., vitamin E 95 mg, vitamin K3 3 mg, vitamin B1 8 mg, vitamin B2 17,50 mg, D-pantothsát vápenatý 22 mg, vitamin B6 6.50A, vitamin B6in B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6in, vitamin B6, Vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6, vitamín B6 6.50a , 5, 50.50, 6.50a, 5.50am, 6.50am, 6.50am5Min B6A 6.50am. mg, niacin 90 mg, kyselina listová 1,65 mg, biotin 0,29 mg, cholinchlorid 670 mg, 3b202 (jód) 2.30 mg, E4 (měď) 11 mg, 3B503 (mangan) 110 mg, 3b605 (dřez) 105, E8, E8I jsou 105, E8, E8AID, E8AID, E8AID, E8aid, e8iod, e8iod, e8iod, e8iot, e8iot, e8iot, e8iot, e8iod) 105 mgants) 105, e8iod) 10IDs, e8iods) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants) 10 Idants). Konzervační látky Barviva
Uživatelská příručka: k poskytnutí.
Obsah: 1 kg
- Typ produktu:
- Krmná směs (granule)
- Hlasitost:
- 1 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
Nutribird P15 Tropical 1 KG
NutriBird P 15 Tropical je vyvážené kompletní krmivo pro papoušky. Pelety s vědecky podloženým složením, jejichž základem jsou vybrané obiloviny, čerstvé ovoce a arašídy. Plně vstřebatelné, beze ztrát. Obsahuje Florastimul, který podporuje střevní flóru a chrání před střevními poruchami. Pokud váš pták není zvyklý na granulované krmivo, je třeba přecházet na toto nové krmivo postupně.
Složení: obiloviny, ořechy (loupané arašídy 10 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce (ovoce 5 %), semena, zelenina, oleje a tuky, minerální látky, jíl, cukry, MOS, juka
Analytické složky: bílkoviny 15 %, tuky 16 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 6 %, vápník 0,90 %, fosfor 0,30 %, methionin 0,35 %, lysin 0,80 %, threonin 0,50 %, tryptofan 0,15 %, cystin 0,25 %
Přídatné látky: vitamín A 8000 IU, β-karoten 4,80 mg, vitamín D3 1650 IU, vitamín E 95 mg, vitamín K3 3 mg, vitamín B1 8 mg, vitamín B2 17,50 mg, D-pantothenát vápenatý 22 mg, vitamín B6 6,50 mg, vitamín B12 0,03 mg, vitamín C 55 mg, niacin 90 mg, kyselina listová 1,65 mg, biotin 0,29 mg, cholinchlorid 670 mg, 3b202 (jód) 2,30 mg, E4 (měď) 11 mg, 3b503 (mangan) 110 mg, 3b605 (zinek) 105 mg, E8 (selen) 0,22 mg antioxidanty, konzervanty barviva.
Návod k použití: Podávejte volně.
Obsah: 1 KG
Vědecky podložené složení se všemi živinami, které ptáci potřebují. Plně konzumovatelné, zabraňuje selektivnímu krmení.
Nutribird P15 Tropical Maintenance Food
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Složení krmiva
- Vezměte prosím na vědomí informace výrobce.
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- obiloviny, semena (min. 10% jádra z podzemnice olejné), ovoce (min. 5% čerstvého ovoce), rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, cukry, minerály, l-Lysin, methionin, extrakt z juky, frukto-oligosacharidy, vitamíny.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340221280
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Složení krmiva
- Vezměte prosím na vědomí informace výrobce.
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- obiloviny, semena (min. 10% jádra z podzemnice olejné), ovoce (min. 5% čerstvého ovoce), rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, cukry, minerály, l-Lysin, methionin, extrakt z juky, frukto-oligosacharidy, vitamíny.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340221280
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
K tomu se hodí také

VL Prestige Parrots pro velké papoušky 3kg
129,85 Kč/1kg
393,20 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird P15 Tropical - 10 kg
1 596,43 Kč
-176,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 419,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Versele Laga Nutribird P15 Original Care 1Kg - Pelety pro velké papoušky
380,65 Kč
Prodejce: VISO

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
213,24 Kč/1kg
426,47 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird G14 Tropical - 1 kg
338,44 Kč
-67,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Klec pro ptáky Yaheetech 59 x 59 x 145 cm, klec pro andulky s odnímatelným stojanem, voliéra pro andulky a papoušky, černá barva
3 308,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PawHut – ptačí klec s bidýlky, podložkou, odkládací plochou a hračkami
4 674,90 Kč
-420,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 254,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Upínací zatemňovací roleta bez vrtání Okenní roleta Termo roleta Žaluzie, Barva:černá, Šířka:40 cm, Délka:160cm
95,60 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Prestige Papageien - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

CLEANmaxx akumulátorový čisticí kartáč 8 nástavců pro čištění a leštění Intenzivní čištění S prodlužovací tyčí Elektrický povrchový kartáč Pro vnitřní i venkovní použití
1 832,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Mucola ptačí voliéra s bidýlky dřevěná ptačí klec se 2 dvířky ptačí domeček papouškova klec zvířecí voliéra budgie venkovní voliéra
2 620,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Klec pro papoušky Montana Madeira III světlá - malí a střední papoušci
12 213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Klec pro papoušky Montana Madeira III tmavá - klec pro malé a střední papoušky
12 335,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Klec pro papoušky Montana Melbourne I tmavá
7 404,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ParrotPlanet_pl
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Deska z plexiskla, rozměry 90x160 cm, voděodolná a odolná proti nečistotám
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Philips 32PHS6000/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
5 943,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Breros_

E-Bike E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
24 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
1 196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Mucola ptačí voliéra s bidýlky Ptačí klec Ptačí domeček Klec pro papoušky Klec pro domácí mazlíčky Voliéra Budgerigar Venkovní voliéra
2 420,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
913,00 Kč/1m
867,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 1 kg
Dobrý
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant