4,8



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tepelně odolná barva ve spreji Rust-Oleum Heat Resistant Aerosol 750°C / 500 ml3 918,20 Kč/1l
1 959,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Bezbarvý lak ve vysokém lesku ve spreji WILCKENS Klarlack Hochglanz Lackspray 400 ml
1 014,97 Kč/1l
405,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l
539,60 Kč/1l
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 332,87 Kč/1l
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lesklý bezbarvý lak na dřevo 0,5 l - Bondex
1 404,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Antikorozní akrylový základní nátěr 500 ml bílý
366,00 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Univerzální lak ve spreji 400 ml bílý matný 9010
295,00 Kč/1l
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

HAMMERITE na rez, třešeň 0,7l SKLO
797,14 Kč/1l
558,00 Kč
Prodejce: Surtep

Univerzální barva ve spreji 400 ml metalická černá
435,00 Kč/1l
174,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

REMMERS Udržovací set na dveře 250 ml
1 092,02 Kč/1kg
873,62 Kč
Prodejce: Artisan
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wilckens Bezbarvý lak s vysokým leskem bezbarvý 0,75 l na bázi syntetické pryskyřice odolný vůči povětrnostním vlivům odolný vůči opotřebení rychleschnoucí ekonomický pro použití v exteriéru i interiéru odolný vůči lesku Barva: bezbarvý Obsah: 0,75 l Doba schnutí: zaschnutí na dotek: cca 10 hodin, přelakování: cca 24 hodin Návod k použití: Lakujte s pomocí bezbarvého laku: Před použitím dobře promíchejte, nanášejte rovnoměrně a v tenkých vrstvách. Při aplikaci více nádob dbejte na to, aby byly dávky stejné.Nižší teploty a vyšší vlhkost vzduchu prodlužují dobu schnutí. Neobsahuje žádné látky v rámci stanovených limitů Informace o barvě: Vezměte prosím na vědomí, že barvy na vašem monitoru se mohou lišit od originálních barev.
Výstražné symboly/signální slova: GHS02: Plamen; GHS07: VykřičníkStandardní věty onebezpečnosti (H-věty ): H226 Hořlavá kapalina a páry. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.Pokyny pro bezpečnézacházení (P-věty ): P101 V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. P210 Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte. P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraném prostoru. P370 + P378 V případě požáru: K hašení použijte suchý chemický prášek nebo písek. P403 + P233 Uchovávejte na dobře větraném místě. Nádobu udržujte těsně uzavřenou. P403 + P235 Uchovávejte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. P405 Uchovávejte pod zámkem.
P501.W1 Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s národními úředními předpisy Na bázi syntetických pryskyřic Odolný proti povětrnostním vlivům Tvrdý Rychleschnoucí Vysoce odolný Pro použití v exteriéru i interiéru Odolný proti lesku
na bázi syntetické pryskyřice, odolné proti povětrnostním vlivům,
odolná proti opotřebení, rychleschnoucí,
úsporný, pro použití v exteriéru i interiéru,
odolný proti lesku
Kvalitní bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml pro profesionály i domácí kutily.
- Délka
- 9.9 cm
- Hmotnost
- 0.78 kg
- Objem
- 0.75 l
- Typ laku
- Syntetický lak
- Barva
- Průhledné
- Kód EAN
- 4000590042707
- Číslo produktu
- 10000000050
- Výrobce
- Wilckens
- Délka
- 9.9 cm
- Hmotnost
- 0.78 kg
- Objem
- 0.75 l
- Typ laku
- Syntetický lak
- Barva
- Průhledné
- Kód EAN
- 4000590042707
- Číslo produktu
- 10000000050
- Výrobce
- Wilckens
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.
P370 + P378 V případě požáru: K hašení použijte ….
P403 + P233 Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
P403 + P233 Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.
P405 Skladujte uzamčené.
Odstraňte obsah/obal ...
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l
539,60 Kč/1l
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Barva na dopravní značení Dopravní značení 5kg bílá AMPERE
2 607,48 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Bezbarvý lak ve vysokém lesku ve spreji WILCKENS Klarlack Hochglanz Lackspray 400 ml
1 014,97 Kč/1l
405,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hammerite – ochranný lak s efektem kladivového povrchu, hnědý, 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 332,87 Kč/1l
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Levior Sprej PROMARKER 12M bílý 500ml
35,68 Kč/1l
214,05 Kč
Prodejce: MCProfi

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

CHEMICAL TIGER péče o lesklé pneumatiky ve spreji - chrání pneumatiky před UV zářením, nečistotami, silniční solí, zabraňuje vzniku prasklin a matování sytě černá 400 ml
654,60 Kč/1l
261,84 Kč
Prodejce: BSH

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 0.75 l Bezbarvý matný
653,40 Kč/1l
490,05 Kč
Prodejce: Artisan

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Barva ve spreji Stříkací plechovka stříbrná lesklá 400ml
930,60 Kč/1l
372,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

6x plechovka lesklé černé barvy ve spreji
536,60 Kč/1l
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý matný
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý lesklý
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Prodejce: Surtep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super neprůhlednost
Hmotnost 0,95 kgBarva Bílá
Lak se velmi dobře a snadno nanáší. Kvalita barev je krásná a poměr cena/výkon je špičkový.
Ohodnoceno dne 5. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrchní lak
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
S dodáním tohoto zboží jsem velmi spokojen. Cena top produkt top doprava top. Vřele doporučuji
Ohodnoceno dne 10. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wilckens bezbarvý lak vysoký lesk, 750 ml
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
super poměr cena/výkon, Používám ho na řemeslné práce (dřevo, plast/fólie).
Ohodnoceno dne 24. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
Dobrý produkt Dobrá kvalita doporučit. Rychlé dodání jako vždy u Kauflandu
Ohodnoceno dne 17. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
Líbí se mi produkt, dodání je rychlé a dobré. Děkuji.
Ohodnoceno dne 18. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SUPER
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
SUPER
Ohodnoceno dne 7. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
Perfektní a za dobrou cenu. Děkuji
Ohodnoceno dne 3. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wilckens 0,75l bezbarvý lak
Hmotnost 0,78 kgBarva Průhledné
Krásný žalud, dobrý lak
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pro UV laky, masky na pájení, lepidla | Časovač 30 s / 60 s / nepřetržitý provoz | Kompaktní a přenosná
583,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
5 830,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, ochrana proti korozi, měď, 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,05 Kč
Prodejce: MasterBau
638,64 Kč/1l

Rosfix – UV Vytvrzovací Lampa | USB 5V, Kabel 180 cm, 5,9x3,9 cm | Pro Maskování Pájení | Příslušenství pro Osazování Desek Plošných Spojů
263,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
146,11 Kč/1m

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
533,15 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 332,87 Kč/1l

Oranžová soldermaska 10 ml s pístem
82,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 733,33 Kč/1kg

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 637,20 Kč/1l

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau