4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tepelně odolná barva ve spreji Rust-Oleum Heat Resistant Aerosol 750°C / 500 ml3 918,20 Kč/1l
1 959,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 332,87 Kč/1l
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý lesklý
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Prodejce: Surtep

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l
539,60 Kč/1l
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Hammerite Smaltový Lesklý Grafit 0,7 L - 5Emha.Pgr0.7
498,57 Kč/1l
398,37 Kč
-49,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Lesklý bezbarvý lak na dřevo 0,5 l - Bondex
1 404,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Univerzální lak ve spreji 400 ml bílý matný 9010
295,00 Kč/1l
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Univerzální barva ve spreji 400 ml metalická černá
435,00 Kč/1l
174,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

HAMMERITE na rez, třešeň 0,7l SKLO
797,14 Kč/1l
558,00 Kč
Prodejce: Surtep

Antikorozní akrylový základní nátěr 500 ml bílý
366,00 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Super barevná epoxidová barva ve spreji na smalt 0,4 l bílá
183,00 Kč/1kg
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wilckens bezbarvý lak s vysokým leskem ve spreji 400 ml - Dokonalá ochrana a brilantní lesk
Hledáte vysoce kvalitní, rychleschnoucí bezbarvý lak, který je vhodný pro mnoho povrchů? Wilckens Bezbarvý lak s vysokým leskem ve spreji je ideální volbou pro dřevo, plast, kov a mnoho dalších materiálů. Díky své vynikající přilnavosti zajišťuje trvanlivou povrchovou úpravu odolnou proti povětrnostním vlivům a UV záření.
Vlastnosti a výhody
- Rychleschnoucí - prachově suchý již po 10 minutách, na dotek suchý za 50 minut
- Vynikající přilnavost - Přilne ke dřevu, kovu, sklu, plastu* a dalším materiálům (*pouze na lakovatelné plasty)
- Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření - Vhodný pro vnitřní i venkovní použití, odolný vůči světlu.
- Odolný proti poškrábání, nárazům a otřesům - Odolná ochrana různých povrchů
- Dobrá tekutost - Hladký, rovnoměrný povrch s lesklým povrchem
- Úsporný - Jedna 400 ml plechovka vystačí na cca 0,8 - 1,2 m² (v závislosti na podkladu)
Technické specifikace
- Barva: bezbarvá
- Obsah: 400 ml
- Základ: Syntetická pryskyřice na bázi rozpouštědel
- Stupeň lesku: Vysoký lesk (> 75 GE, podle DIN 67530)
- Obsah těkavých organických látek: Barvy ve spreji nepodléhají směrnici VOC Deko
- Teplotní odolnost: Do +80 °C
- Skladování: 10 let při správném skladování (+10°C až +25°C, max. 60 % vlhkost)
Oblasti použití
Bezbarvý lak ve spreji Wilckens s vysokým leskem je ideální pro
- Kutilské a řemeslné projekty
- Nábytek, dveře a dřevěné obložení
- Kovové předměty, jako jsou zábradlí, ploty nebo dekorace
- Plasty a sklo (pro lakovatelné plasty)
- Porcelán, karton, papír, kámen a další materiály
Návody a tipy
Pro dosažení nejlepšího výsledku postupujte podle následujících pokynů:
- Povrch důkladně očistěte (suchý a zbavený rzi a mastnoty)
- V případě potřeby povrch přebruste (noste protiprachovou masku!)
- Odstraňte uvolněný starý nátěr a rez, plastové díly předem ošetřete základním nátěrem na plasty
- Před použitím plechovku po dobu 3 minut silně protřepejte
- Naneste několik tenkých vrstev křížem ze vzdálenosti přibližně 25 cm
- Mezi jednotlivými vrstvami počkejte přibližně 2 minuty
- lze natřít do 2 hodin nebo po 24 hodinách
- Po použití otočte plechovku dnem vzhůru a ventil nastříkejte naprázdno
Jak dlouho vydrží bezbarvý lak?
Při správném použití a skladování na chráněném místě vydrží bezbarvý lak mnoho let.
Mohu bezbarvý lak použít na plast?
Ano, ale pouze na lakovatelné plasty. Doporučuje se použít základní nátěr.
Jak dlouho trvá úplné zaschnutí?
Lak je prachově suchý přibližně po 10 minutách, na dotek suchý po 50 minutách a zcela suchý a leštitelný po 24 hodinách.
Mohu lak přelakovat jinými laky?
Lak nelze přelakovat akrylovým lakem.
Je bezbarvý lak vhodný pro venkovní použití?
Ano, je světlostálý, odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, a proto jej lze používat i venku.
Další informace
- Zcela prázdné plechovky vyhazujte pouze do recyklačního kontejneru
- Nespotřebované zbytky odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu
- Chraňte před slunečním zářením a zdroji tepla
- Vždy dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na plechovce
Závěr: S bezbarvým lakem ve spreji Wilckens s vysokým leskem získáte prvotřídní a dlouhotrvající ochranu pro řadu materiálů. Kupte si jej nyní a dokonale utěsněte své povrchy!
Wilckens bezbarvý lak s vysokým leskem ve spreji 400ml
Vhodný k natírání a opravám předmětů v interiéru i exteriéru. Vynikající tekutost pro rovné povrchy. Pro dokonalou ochranu povrchu.
Poskytuje natřenému povrchu dlouhotrvající ochranu.
- Barva ve spreji na bázi syntetické pryskyřice
- rychleschnoucí, na dřevo, plast*, kov atd.
- Obsah: 400 ml
- vydrží na cca 2m²
*vhodné pouze pro lakovatelné plasty
- Barva ve spreji na bázi syntetické pryskyřice
- rychleschnoucí, na dřevo, plast*, kov atd.
- Obsah: 400 ml
- vystačí na cca 2m²
Kvalitní bezbarvý lak ve vysokém lesku ve spreji WILCKENS Klarlack Hochglanz Lackspray vysoký 400 ml pro profesionály i domácí kutily.
- Délka
- 20 cm
- Hmotnost
- 0.6 kg
- Objem
- 0.4 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- UV odolnost
- Ano
- Třída otěru za mokra
- 1
- Typ laku
- Bezbarvý lak
- Kód EAN
- 4000590028558
- Číslo produktu
- WI.16000100140
- Výrobce
- Wilckens
- Délka
- 20 cm
- Hmotnost
- 0.6 kg
- Objem
- 0.4 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- UV odolnost
- Ano
- Třída otěru za mokra
- 1
- Typ laku
- Bezbarvý lak
- Kód EAN
- 4000590028558
- Číslo produktu
- WI.16000100140
- Výrobce
- Wilckens
Nebezpečí
P202 Nepoužívejte, dokud jste si nepřečetli všechny bezpečnostní pokyny a neporozuměli jim.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l
539,60 Kč/1l
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Barva na dopravní značení Dopravní značení 5kg bílá AMPERE
2 607,48 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Hammerite – ochranný lak s efektem kladivového povrchu, hnědý, 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 332,87 Kč/1l
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Levior Sprej PROMARKER 12M bílý 500ml
35,68 Kč/1l
214,05 Kč
Prodejce: MCProfi

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

CHEMICAL TIGER péče o lesklé pneumatiky ve spreji - chrání pneumatiky před UV zářením, nečistotami, silniční solí, zabraňuje vzniku prasklin a matování sytě černá 400 ml
654,60 Kč/1l
261,84 Kč
Prodejce: BSH

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 0.75 l Bezbarvý matný
653,40 Kč/1l
490,05 Kč
Prodejce: Artisan

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Barva ve spreji Stříkací plechovka stříbrná lesklá 400ml
930,60 Kč/1l
372,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml
879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

6x plechovka lesklé černé barvy ve spreji
536,60 Kč/1l
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý matný
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý lesklý
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Prodejce: Surtep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré doporučit
Velmi dobrá dobrá manipulace
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velká plechovka
Snadné dávkování
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pro UV laky, masky na pájení, lepidla | Časovač 30 s / 60 s / nepřetržitý provoz | Kompaktní a přenosná
583,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
5 830,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, ochrana proti korozi, měď, 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,05 Kč
Prodejce: MasterBau
638,64 Kč/1l

Rosfix – UV Vytvrzovací Lampa | USB 5V, Kabel 180 cm, 5,9x3,9 cm | Pro Maskování Pájení | Příslušenství pro Osazování Desek Plošných Spojů
263,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
146,11 Kč/1m

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
533,15 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 332,87 Kč/1l

Oranžová soldermaska 10 ml s pístem
82,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 733,33 Kč/1kg

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 637,20 Kč/1l

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau