4,7



Na základě 17 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Objem:
5 l- 2.5 lZobrazit dostupné možnosti
- 5 l
Hmotnost:
- 2.87 kgZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tepelně odolná barva ve spreji Rust-Oleum Heat Resistant Aerosol 750°C / 500 ml3 908,50 Kč/1l
1 954,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Pinie
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l
539,60 Kč/1l
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lesklý bezbarvý lak na dřevo 0,5 l - Bondex
1 404,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Hammerite Smaltový Lesklý Grafit 0,7 L - 5Emha.Pgr0.7
498,57 Kč/1l
398,37 Kč
-49,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací set na dveře 250 ml
1 092,02 Kč/1kg
873,62 Kč
Prodejce: Artisan

Univerzální lak ve spreji 400 ml antracit 7016
300,82 Kč/1l
120,33 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Zelená sůl
734,07 Kč/1l
550,55 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Dub rustikální
439,60 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 335,72 Kč/1l
534,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tvrdý lak na podlahy, lak na podlahy, objem 5 litrů, pro přibližně 100 m², matný povrch
639,80 Kč/1l
3 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mosolut

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

HAMMERITE na rez, třešeň 0,7l SKLO
797,14 Kč/1l
558,00 Kč
Prodejce: Surtep

Antikorozní akrylový základní nátěr 500 ml bílý
366,00 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Polyuretanový podlahový lak REMMERS PREMIUM určený pro nátěr dřeva v interiéru
- Vodou ředitelný lak použijte v interiéru na nátěr dřevěného nábytku, dveří, palubek, parket a schodů.
- Vhodný i k ochraně korkových podlah, dřevěných obkladů zdí a stropů.
- Pro dosažení barevného odstínu použijte na schodiště a parkety jako barevný základ REMMERS Voskovou lazuru.
Nalakovaný povrch výborně odolává odření, poškrábání a chemikáliím
- S polyuretanovým lakem se vám bude dobře pracovat - skvěle se roztírá.
- Na povrchu vytváří vysoce odolnou ochrannou vrstvu.
- Podlahový lak PREMIUM dobře odolává běžně dostupným krémům na ruce.
- Velmi rychle schne - už za 1 hodinu je povrch suchý proti prachu a suchý na dotek po 2 hodinách.
REMMERS Podlahový lak PREMIUM - nezávadný pro dětské hračky
Artisan TIP - Pro snadnou údržbu a ochranu lakovaného povrchu vytírejte 1x týdně pomocí mopu a vody s přídavkem REMMERS emulze na údržbu lakovaných povrchů.
Rozdíl mezi Podlahovým lakem a Tvrdým voskovým olejem
- Podlahový lak je vhodný zejména na zátěžová místa, jako jsou schody.
- Lak nezapáchá. Na podlaze vydrží déle než olej, je odolnější, ale hůře se obnovuje.
- Tvrdý voskový olej je jednoduchý na aplikaci - zvládnete sami doma. Ošetření nevydrží vyšší zátěž, ale snadno se roztírá a lze s ním jednoduše lokálně renovovat.
- Více se dozvíte ve videu nebo v poradně.
Jaký je rozdíl mezi lazurou, krycí barvou a lakem? REMMERS Podlahový lak PREMIUM je lak na dřevo
- Lazura slabovrstvá, tenkovrstvá - je polotransparentní nátěr, to znamená, že je pod nátěrem vidět struktura dřeva. Vpije se do dřeva, neudělá na povrchu film. Samozřejmě záleží na síle a počtu nátěrů. Lazury v tmavších odstínech jsou zpravidla trvalejší než světlejší, protože poskytují lepší UV ochranu. Čím tmavší nátěr, tím více pigmentu a tím vyšší UV ochrana.
- Lazura silnovrstvá - má více pigmentu, více kryje, ale je pořád vidět struktura dřeva. Je zde také velké riziko, že nátěr může prasknout a začít se odlupovat. Při renovaci se musí povrch brousit. Nedoporučujeme na nestabilní dřevěné prvky (ploty, fasády, pergoly).
- Krycí barva - vytvoří po natření jednotnou barvu, překryje strukturu dřeva. Jde o velmi dobrou UV ochranu.
- Lak je silnovrstvý nátěr, udělá na povrchu film, který se při renovaci musí brousit.
- Další informace se dozvíte v naší poradně.
REMMERS Podlahový lak PREMIUM byl dříve Treppen und Parkettlack
- Tento lak byl v roce 2021 výrobcem přejmenován. Jeho původní název byl REMMERS Treppen und Parkettlack - polyuretanový lak pro interiéry.
Práci s lazurou zvládne každý kutil a řemeslník
- Podklad pro natírání by měl mít 8 % až 12 % vlhkosti.
- Teplota podkladu, produktu a okolí při natírání by se měla pohybovat v rozmezí +15 °C až +30 °C.
- Natíraný povrch musí být čistý, suchý, bez mastnoty, prachu a oddělujících se částic.
- Uvolněné staré nátěry odstraňte a neporušené důkladně přebruste.
- Pryskyřici z povrchu očistěte ředidlem Verdünnung.
- Proveďte mezibrus brusným papírem P150 - 180.
- Lak nenalévejte přímo na podklad, jinak se mohou vytvořit fleky.
- Proveďte 2 nátěry podlahovým lakem PREMIUM. Vysoce zatížený podklad přetřete minimálně 3x.
- Mezi jednotlivými nátěry proveďte jemný mezibrus za pomoci brusné houbičky o zrnitosti P240 - 320.
- Nenatírejte více než 2 vrstvy v 1 den.
- Při natírání a schnutí zajistěte dostatečné větrání a chraňte plochy před vlhkostí.
- Výsledný vzhled odstínu zjistíte podle zkušebního nátěru. Vše se odvíjí od typu dřeva, jeho povrchu, na způsobu nanášení a počtu aplikovaných vrstev.
1. Po otevření plechovky tekutý obsah dobře promíchejte. 2. Lak je připraven ihned k použití. Při aplikaci válečkem lze zředit cca 5 % vody. 3. Aplikujte pomocí štětce nebo válečku ve směru vláken dřeva. 4. Doba schnutí první vrstvy je cca 4 hod. (při optimálních vlhkostních a teplotních podmínkách). 5. Po uplynutí doby schnutí první vrstvy povrch jemně zbruste brusnou houbičkou o zrnitosti P240 - 320. Vyvarujte se probroušení. 6. Druhý nátěr můžete provést až po úplném zaschnutí. Opět počítejte s dobou schnutí zhruba 4 hod. podle síly vrstvy. 7. Na velmi zatěžované plochy aplikujte min. 3 vrstvy. 8. Nalakovaný povrch lze plně zatížit po 7 dnech. 9. Nářadí při práci ihned po skončení omyjte vodou s mycím přípravkem.
Vydatnost laku
- Při jednom nátěru štětcem či válečkem spotřebujete cca 100 - 120 ml přípravku na 1 m2.
- Přesné množství zjistíte podle zkušebního nátěru. Vše se odvíjí od typu dřeva a jeho opracování.
- Lepší je mít dostatek laku, než aby se vám nedostalo - do 1 měsíce od nákupu laku u nás můžete vrátit neotevřenou a neporušenou plechovku. Vrátíme vám, při předložení dokladu o nákupu, částku za výrobek.
REMMERS Podlahový lak PREMIUM dodáváme v těchto baleních
- Tento lak nabízíme v objemu 0.75 l, 2.5 l a 5 l.
Jak o nevyužitý olej pečovat?
- Skladujte plechovku důkladně uzavřenou v originálním obalu.
- Nebo když vám přípravek zbude, plechovku pečlivě zavřete a otočte ji dnem vzhůru, aby se zamezilo přísunu vzduchu.
- Uchovávejte v chladu, suchu a chraňte před mrazem na dobře větraném místě.
Po použití doporučujeme pracovní nástroje hned omýt
- Nářadí při práci ihned po skončení omyjte vodou a mycím přípravkem.
Laky, barvy, oleje a lazury skladem na e-shopu odesíláme ihned
- Zboží, které máme skladem na e-shopu, odesíláme ihned.
- K zasílání drobných zásilek (barvy, spojovací materiál, nářadí, tmely, pěny, lepidla) používáme dopravní společnost, která vám zásilku dopraví až domů nebo na stavbu. Informace o přepravě nebo vyzvednutí jsou na stránce Doprava.
- Zboží, které nemáme skladem, vám doručíme do 2 pracovních dnů.
Zboží, které posíláme, pečlivě balíme
- Plechové nádoby na barvy jsou křehké a snadno se promáčknou, proto zboží pečlivě balíme. Menší plechovky do kartonu, větší plechovky do bublinkové fólie.
Proč uživatelé nakupují barvy na našem e-shopu?
- Jsme největšími prodejci barev, laků, olejů a příslušenství REMMERS. Tuto značku prodáváme již několik let jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
- Sami tyto výrobky používáme při montážích, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují.
- Maximálně zásobená vzorkovna v Praze Uhříněvsi.
- Garantujeme, že u nás barvy neleží skladem dlouho.
- Na každé naší prodejně není vždy celá barev jako na e-shopu, ale pokud je produkt na e-shopu skladem, můžeme vám jej převézt na jakoukoliv prodejnu.
- Pro vás, kteří nejste zaregistrovaní jako firma nebo řemeslník, máme výhody formou dárků podle výše odběru.
- Jsme vám k dispozici na zákaznické lince denně i o víkendu - mobil a chat.
Pro zaregistrované stavební firmy a řemeslníky máme tyto výhody:
- Bezplatné zaškolení a další pravidelná školení od výrobců barev.
- Vybavíme vás vzorníky barev, olejů, laků a vosků většiny značek, li>
- na každý produkt barev pro zaregistrované firmy.
Technické dokumenty
- Před použitím si prostudujte informace k produktu, najdete je v technických listech.
- Produkt není klasifikován jako nebezpečný, více informací najdete v bezpečnostních listech.
Klady
- Chrání před odřením, poškrábáním a chemikáliemi.
- Odolný vůči spoustě krémů na ruce.
- Krátká doba schnutí.
Zápory
- Na velmi zatěžované povrchy aplikujte minimálně 3 nátěry.
- Povrch lze plně zatížit po 7 dnech.
Těsnicí polyuretanový lak na vodní bázi na podlahy, korek a nábytek
Interiérové dřevo
Nábytek a interiérové dveře
Terasy, parkety a schody
OSB a korkové podlahy
Dřevěné obklady stěn a stropů
- Objem
- 5 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- Barva
- Průhledné
- Kód EAN
- 4004707138932
- Výrobce
- Objem
- 5 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- Barva
- Průhledné
- Kód EAN
- 4004707138932
- Výrobce
Pozor
P301 Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H302 Zdraví škodlivý při požití.K tomu se hodí také

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý lesklý
425,60 Kč/1l
2 128,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Sada 4 péřových polštářů 45x45
827,72 Kč
Prodejce: wometo

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml
879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Puluomis koupelnové zrcadlo s osvětlením bez mlhy 80x60, s hodinami a teplotou Koupelnové zrcadlo LED 6500k stmívatelné IP44 odolné proti stříkající vodě
2 149,75 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Teak
800,42 Kč/1l
1 600,83 Kč
Prodejce: Artisan

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

NuaSol držák na plochou střechu 72 cm | Výška solárního panelu, nastavitelná v rozmezí 0-90°
847,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Montážní držák pro solární panel Do 114 cm Fotovoltaický solární modul 0°-90° elevace
2 193,99 Kč
-354,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 839,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

SensaHome - Kulaté koupelnové zrcadlo bez rámu s LED osvětlením - stmívatelné - Nástěnné zrcadlo - 60 cm
1 624,75 Kč
-175,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buxibo

Držák balkonové elektrárny Solární držák 114 cm pro plochou střechu Volně stojící solární modul Výška 45 palců Nastavitelný úhel PV modulu 0-90 stupňů
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

LuxeBath umyvadlo Umyvadlo na desku Square, 60,5x36,5x13 cm, bílá, keramika
1 917,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

LED zrcadlo do koupelny EMKE s 3násobným zvětšením, dotykovým ovládáním, studeným bílým světlem, rozměry 80 x 60 cm, s funkcí proti zamlžování a s hodinkami
4 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: sonni24

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 725,28 Kč
Prodejce: velmontask

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Scheppach ACS 3000 - malířský stříkací systém 750 W
5 302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

SONNI koupelnové zrcadlo s LED osvětlením energeticky úsporné IP44 měděné/bezolovnaté zrcadlo matný světelný pás (okraje) nástěnné zrcadlo 60 x 50 cm
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI 120x200 cm sprchový kout se stabilizátorem z 8 mm plně satinovaného skla včetně nanovrstvy Sprchové kouty
9 276,99 Kč
-901,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 375,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý lak
Objem 2,5 l
Velmi výhodná cena ve srovnání s obchody s stavebninami a skvělá kvalita od firmy Remmers
Ohodnoceno dne 15. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá povrchová úprava
Objem 5 l
Super rychlé odeslání. S výrobkem se velmi snadno pracuje. Doufám, že dlouhodobě dodrží své sliby.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře zabalené
Objem 2,5 l
Ještě jsem neviděl nic tak dobře zabaleného, rád si to zopakuji
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
REMMERS PREMIUM podlahový lak 5 l bezbarvý lesklý
Objem 5 l
Dobrý den, jedná se o velmi dobrý lak.
Ohodnoceno dne 4. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
včasné dodání produktu i.O.
Objem 2,5 l
Barva byla dodána včas a je špičková !
Ohodnoceno dne 15. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zpětný import
Objem 0,75 l
O samotné barvě zatím nemohu nic říct, ale doufám, že je to stejná směs, jaká se prodává v Německu. Každopádně plechovka je až na jeden řádek výhradně ve "východním" jazyce, ani ne v angličtině, což mě osobně vadí, uvítal bych alespoň příbalový leták.
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,5 l
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pro UV laky, masky na pájení, lepidla | Časovač 30 s / 60 s / nepřetržitý provoz | Kompaktní a přenosná
583,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
5 830,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, ochrana proti korozi, měď, 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,05 Kč
Prodejce: MasterBau
638,64 Kč/1l

Rosfix – UV Vytvrzovací Lampa | USB 5V, Kabel 180 cm, 5,9x3,9 cm | Pro Maskování Pájení | Příslušenství pro Osazování Desek Plošných Spojů
263,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
146,11 Kč/1m

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
534,29 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 335,72 Kč/1l

Oranžová soldermaska 10 ml s pístem
82,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 733,33 Kč/1kg

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,70 Kč
-69,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,28 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 640,70 Kč/1l

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau