4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tepelně odolná barva ve spreji Rust-Oleum Heat Resistant Aerosol 750°C / 500 ml3 908,50 Kč/1l
1 954,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

Bezbarvý lak ve vysokém lesku ve spreji WILCKENS Klarlack Hochglanz Lackspray 400 ml
1 014,97 Kč/1l
405,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hammerite Smaltový Lesklý Grafit 0,7 L - 5Emha.Pgr0.7
498,57 Kč/1l
398,37 Kč
-49,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Pinie
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

Lesklý bezbarvý lak na dřevo 0,5 l - Bondex
1 404,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

REMMERS Udržovací set na dveře 250 ml
1 092,02 Kč/1kg
873,62 Kč
Prodejce: Artisan

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 335,72 Kč/1l
534,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Univerzální lak ve spreji 400 ml bílý matný 9010
283,37 Kč/1l
113,35 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Antikorozní akrylový základní nátěr 500 ml bílý
366,00 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

HAMMERITE na rez, třešeň 0,7l SKLO
797,14 Kč/1l
558,00 Kč
Prodejce: Surtep

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau

Univerzální barva ve spreji 400 ml metalická černá
413,05 Kč/1l
165,22 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Neprůhledný pigmentovaný lak na bázi alkydové pryskyřice na bázi rozpouštědel pro základní, mezivrstvu a vrchní nátěr. Oblasti použití :
- Dřevo v exteriéru
- Rozměrově stálé dřevěné prvky: např. okna a dveře
- Dřevěné prvky s omezenou rozměrovou stálostí: např. okenice, profilované desky, zahradní přístřešky
- Rozměrově nestálé dřevěné díly: např. ploty, dřevěné rámy, přístřešky pro auta, dřevěné obklady
- Základní nátěr, mezivrstva a vrchní nátěr
- Vrchní nátěr bez obsahu biocidů na impregnované dřevo, např. zahradní nábytek
- Také jako generální nátěr
- Není vhodný pro nátěry podlahových ploch (terasy, dřevěné paluby atd.)
- Vysoký obsah pevných látek (vysokotuhý) pro vysoké krytí
- Odolnost proti blokování (podle směrnice HO.03)
- Bez aromatických látek
- Slabé žloutnutí
- Snadno se nanáší
- Dobré krytí okrajů
- Odolný proti povětrnostním vlivům a regulující vlhkost
- Izolační proti dřevěným složkám
- Rozměry
- 0.19 m x 0,19 m x 0,23 m
- Délka
- 19 cm
- Hmotnost
- 6.44 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- Venti-Lack 3in1
- Typ laku
- Syntetický lak
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4004707077781
- Číslo produktu
- 0000270505
- Výrobce
- Rozměry
- 0.19 m x 0,19 m x 0,23 m
- Délka
- 19 cm
- Hmotnost
- 6.44 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- Venti-Lack 3in1
- Typ laku
- Syntetický lak
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4004707077781
- Číslo produktu
- 0000270505
- Výrobce
Pozor
P301 Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

REMMERS Venti-lak 3v1 - krycí lak pro interiér i exteriér 2.5 l Bílý
595,20 Kč/1l
1 488,00 Kč
Prodejce: Surtep

interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
52,78 Kč/1kg
1 055,56 Kč
Prodejce: Profhome

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Kuchyňská pomůcka 12ks nepřilnavá sada kuchyňského náčiní Silikonové kuchyňské náčiní Sady příborů na vaření
604,75 Kč
-12,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
592,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Einhell Power X-Change akumulátorová řetězová pila GE-LC 36/35 Li-Solo
4 021,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Kaštan
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

Bayrol Chlorifix rychle se rozpouštějící chlorové mikroperličky bez prachu 1000g
720,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
323,57 Kč/1m
453,00 Kč
Prodejce: FDC

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Silbergrau RC 970
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

InnovaGoods Magla, Zelená, Stříbrná, Průhledná, Hliník, Sklo, Univerzální, Moderní, Dospělý/dítě, Chlapec/děvče
612,34 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Morelenet

Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml
879,99 Kč/1l
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

Přenosné digitální rádio Retekess V115, dobíjecí AM/FM/SW rádio, baterie 1000 mAh 48H, 100 předvoleb stanic, ideální pro rodinu, venku a na zahradu
804,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retevis_Official_Shop

COSTWAY slunečník Hawaii, plážový slunečník PP-slámový sklápěcí, zahradní slunečník na trhu výškově nastavitelný, UV ochrana, pp-slámový slunečník s taškou na přenášení
1 073,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
13 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

Peněženka Satch s motivem blackjacku
365,73 Kč
Prodejce: LANG-ON

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

10m VLIES TAPETE Roll Dětský pokoj Boy Football Sport Play XXL
204,92 Kč/1m²
1 086,08 Kč
Prodejce: Muralo

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Sada štětců DAYTOOLS PS-10 | 5 různých šířek | 2 štětce v každé šířce | Z odolného plastu | 12,5 mm až 63 mm | Včetně úložného pouzdra
1 335,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

Lavea® prostěradlo na spaní, 120x200 cm, vzor Maya, 100% bavlna – Měkké, prodyšné prostěradlo vhodné pro matrace do výšky 20 cm – Bílá barva
1 310,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kartáč plochý 75 mm latex dřev.
70,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý lak na okna na bázi rozpouštědel
Hmotnost 1,01 kgObjem 0,75 l
Dobrý výrobek. Dobré výsledky obvykle po dvou nátěrech.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super lak
Hmotnost 1,01 kgObjem 0,75 l
Perfektní výrobek a bezkonkurenční cena, jsem nadšená!
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zářivá barva
Hmotnost 6,44 kgObjem 5 l
Není tak snadné ji natřít, protože se rychle objevují běhouny. Musíte pracovat rychle, abyste dosáhli dobrého výsledku. Použili jsme ji na dřevěná okna a ostění a po 3. nátěru jsme dosáhli skvělého výsledku se zářivě bílou barvou.
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 6,44 kgObjem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pro UV laky, masky na pájení, lepidla | Časovač 30 s / 60 s / nepřetržitý provoz | Kompaktní a přenosná
583,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
5 830,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, ochrana proti korozi, měď, 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,05 Kč
Prodejce: MasterBau
638,64 Kč/1l

Rosfix – UV Vytvrzovací Lampa | USB 5V, Kabel 180 cm, 5,9x3,9 cm | Pro Maskování Pájení | Příslušenství pro Osazování Desek Plošných Spojů
263,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
146,11 Kč/1m

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
534,29 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 335,72 Kč/1l

Oranžová soldermaska 10 ml s pístem
82,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 733,33 Kč/1kg

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,70 Kč
-69,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,28 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 640,70 Kč/1l

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau