Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sultana chléb krájený bez lepku 400g307,35 Kč/1kg
122,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

E'sener špaldový chléb - plátky 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

E'sener žitný chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemachercelozrnný žitný chléb se slunečnicovými semínky 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavý chléb - špaldový 250g
195,00 Kč/1kg
48,75 Kč
Prodejce: taleoo

Křupavý chléb z pohanky a quinoy vkvalitě
603,80 Kč/1kg
60,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Indický mini chléb Naan s česnekem a koriandrem 240g
341,44 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldový křupavý chléb 75g
517,87 Kč/1kg
38,84 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Premium košík na celozrnný chléb 5 druhů mini chleba 500g
Ať už pro děti ve škole, k snídani v mezičase nebo jako malá svačinka, mini chleby jsou naprosto univerzální pro všechny příležitosti.
Mestemacher GmbHAm Anger 16
D-33332 Gütersloh
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Celozrnný chlébPšeničná mouka (59 %), voda, sůl.Slunečnicový chlébPšeničná mouka (56 %), voda, slunečnicová semena (5 %), sůl.Lněný chlébPšeničná mouka (56 %), voda, lněné semínko (5 %), sůl.Fitness chléb CELOZRNĚNÉ ZRNO (51 %), voda, CELOZRNNÉ OVESNÉ ZRNO (3 %), slunečnicová semínka (2,5 %), PŠENIČNÁ semínka (1,5 %), sůl.Pumpernickel CELOZRNĚNÉ ZRNO (60 %), voda, řepný sirup, sůl, SLADOVÝ EXTRAKT (JEČMENNÝ), droždí
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 765 kj Energie kcal 181 kcal Sacharidy 32,3 GRM Sacharidy d. cukr 4,1 GRM Bílkoviny 5,9 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 GRM Sůl 1,2 GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- 5 druhů celozrnného chleba v 10 porcích
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 77104
- Kód EAN
- 4000446001315
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Celozrnný chlébPšeničná mouka (59 %), voda, sůl.Slunečnicový chlébPšeničná mouka (56 %), voda, slunečnicová semena (5 %), sůl.Lněný chlébPšeničná mouka (56 %), voda, lněné semínko (5 %), sůl.Fitness chléb CELOZRNĚNÉ ZRNO (51 %), voda, CELOZRNNÉ OVESNÉ ZRNO (3 %), slunečnicová semínka (2,5 %), PŠENIČNÁ semínka (1,5 %), sůl.Pumpernickel CELOZRNĚNÉ ZRNO (60 %), voda, řepný sirup, sůl, SLADOVÝ EXTRAKT (JEČMENNÝ), droždí
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 765 kj Energie kcal 181 kcal Sacharidy 32,3 GRM Sacharidy d. cukr 4,1 GRM Bílkoviny 5,9 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 GRM Sůl 1,2 GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- 5 druhů celozrnného chleba v 10 porcích
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 77104
- Kód EAN
- 4000446001315
K tomu se hodí také

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
232,72 Kč/1kg
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s vlašskými ořechy bez konzervantů 250g
294,24 Kč/1kg
73,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
714,59 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g
135,40 Kč/1kg
67,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb - Chia+Quinoa 500g
114 219,99 Kč/1kg
114,22 Kč
Prodejce: taleoo

Jižní Tyrolsko, křehké pečivo "Schüttelbrot" - mini balení, 125g |GOURMET
718,64 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

San Ignacio 3dílná sada pánví s nepřilnavým povrchem SG-6811-BK-6
1 440,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 46128, 180 g, Německo, 185 kcal, 772 kJ, 4,2 g, 7 g
415,67 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg