5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Takis Blue Heat 113,4g2 604,78 Kč/1kg
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Snyder’s Pieces – křupavé kousky preclíků s příchutí jalapeño, 110 g617,27 Kč/1kg
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pommes Snack Kečup Křupavý bramborový snack s příchutí rajčat 125g
449,04 Kč/1kg
56,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Partymix Paprika Style Potato Wheat Snack fiery spicy 300g
1 000,57 Kč/1kg
300,17 Kč
Prodejce: somnia24

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
450,08 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g
691,87 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Vepřové kůže smažené ve vlastním tuku 100g
630,50 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

XOX Party Tacos Barbecue kukuřičný snack ohnivě pikantní křupavý 500g
228,90 Kč/1kg
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cheetos Spirals Cheese & Ketchup Corn Chips 80 G
517,44 Kč/1kg
46,57 Kč
Prodejce: Katomix

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
272,17 Kč/1kg
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
XOX Pommes Snack Currywurst křupavý slaný s nádechem kari 125g
Přehled produktů
XOX Pommes Snack Currywurst kombinuje dvě klasiky: křupavé kukuřičné snacky ve tvaru chipsů a pikantní chuť originálního currywurstu s pikantní omáčkou. Kombinace lehké sladkosti, jemné pikantnosti a intenzivního kari koření dělá z tohoto snacku opravdový zážitek pro každého, kdo má rád vydatné chuťové zážitky.
Klíčové vlastnosti
Autentická chuť: Inspirováno oblíbeným německým currywurstem
Křupavé pečení: Vzdušný kukuřičný snack s mimořádně lehkou strukturou
Pikantní tón kari: Harmonická směs koření pro typický charakter currywurstu
Bez umělých přísad: Žádné zvýrazňovače chuti ani umělá barviva
Svačina pro každou příležitost: Na cestách, doma nebo při filmovém večeru
Vegetariánská: Vyrobena bez masa, s aromatickým profilem koření
Tipy pro použití
Vychutnejte si ihned: Podávejte s dipem: Čerstvé ze sáčku - ideální pro všechny slané svačinky
Podávejte s dipem: Vhodný s dipem XOX Cheese Dip nebo kečupem
Tématické večery: Ideální pro grilování, filmové večery nebo fotbalové zápasy
Ke sdílení nebo k vlastnímu občerstvení: 125g balení pro každou chuťovku
Často kladené otázky
Chutná svačinka opravdu jako currywurst?
Směs koření intenzivně připomíná currywurst, aniž by byla umělá - příjemně pikantní se sladkým a slaným nádechem.
Je svačinka veganská?
Ne, je vegetariánská, ale obsahuje aromata živočišného původu.
Jak silná je pálivost?
Pálivost je mírná, spíše pikantní než pálivá - vhodná i pro citlivější znalce.
Lze svačinu ohřívat?
Je určena k přímé konzumaci a neměla by se ohřívat v mikrovlnné troubě.
balení po 1 ks
Atmosféra berlínské currywurst u vás doma. XOX Pommes Currywurst zachycuje chuť berlínského originálu a přináší ji ve formě oblíbené bramborové přílohy. Křupavé tyčinky dokonale nesou ušlechtilé kari koření a v ten správný okamžik ho uvolňují na patře.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 26 % bramborový škrob, 26 % slunečnicový olej, 21 % bramborové vločky, 7 % bramborový granulát, modifikovaný bramborový škrob, 3,7 % rajčatový prášek, cukr, sůl, PŠENIČNÁ mouka, koření, 0,5 % kari, maltodextrin, přírodní aroma, dextróza, kurkuma, řepkový olej, barvivo: paprikový extrakt. Okyselující látka: kyselina citronová. Regulátor kyselosti: octan sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2023 kj Energie kcal 484 kcal Tuky 27GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 57GRM Sacharidy, z toho cukr 6,1GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 3,1GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichLepekArašídy a výrobky z nichSkořápkové plodyOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Bramborová svačinka s příchutí kari a rajčat
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 81155
- Kód EAN
- 4031446811567
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 26 % bramborový škrob, 26 % slunečnicový olej, 21 % bramborové vločky, 7 % bramborový granulát, modifikovaný bramborový škrob, 3,7 % rajčatový prášek, cukr, sůl, PŠENIČNÁ mouka, koření, 0,5 % kari, maltodextrin, přírodní aroma, dextróza, kurkuma, řepkový olej, barvivo: paprikový extrakt. Okyselující látka: kyselina citronová. Regulátor kyselosti: octan sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2023 kj Energie kcal 484 kcal Tuky 27GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 57GRM Sacharidy, z toho cukr 6,1GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 3,1GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichLepekArašídy a výrobky z nichSkořápkové plodyOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Bramborová svačinka s příchutí kari a rajčat
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 81155
- Kód EAN
- 4031446811567
K tomu se hodí také

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Partymix Paprika Style Potato Wheat Snack fiery spicy 300g
1 000,57 Kč/1kg
300,17 Kč
Prodejce: somnia24

XOX Pommes Snack Kečup Křupavý bramborový snack s příchutí rajčat 125g
449,04 Kč/1kg
56,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Fusilli Paprika křupavý snack rafinovaný s pikantním kořením 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Peppermix křupavá bramborová pšeničná svačinka s paprikovou příchutí 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
450,08 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Bacon Snack pikantní křupavá s kouřovým nádechem na svačinu 100g
448,60 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED podsvícení televizoru Osvětlení pozadí USB světelné pásky RGB 2m
452,39 Kč
Prodejce: BK-Licht

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
313,87 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
412,08 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gönrgy Blueberry Coconut (24x500ml)Jednorázové
426,66 Kč/1l
5 119,95 Kč
Prodejce: Store-Germany

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g
199,44 Kč/1kg
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,47 Kč/1kg
59,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky štěstí s vanilkovou příchutí, jednotlivě balené, Kaiserpalast 72g
956,53 Kč/1kg
68,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Cibule pikantní cibulové kroužky s pikantní bylinkovou příchutí 100g
315,20 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,00 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg