5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1



2% od 2 ks






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok737,01 Kč/1kg
431,15 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 250 ml roztok1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CURASEPT EcoBio 300 ml424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Apeiron AP7518, Sprej, 30 ml, Mentol, 1 kusů
8 520,67 Kč/1l
255,62 Kč
Prodejce: taleoo

Ústní voda Breath Fresh 500 ml
678,38 Kč/1l
339,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Odol med 3 Breath Clear ústní voda Original Concentrate Fresh Breath 125ml
1 317,60 Kč/1l
164,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol extra fresh koncentrát pro péči o ústní dutinu, 125 ml roztok
8 859,92 Kč/1l
1 107,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Parodontax ústní voda Extra 0 2 300 ml
630,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Odol 3102966 Odol ZAHNFLEISCH+ Mundspülung 125 ml
1 820,96 Kč/1l
227,62 Kč
Prodejce: M_plus_L

Parodontax Mundsp.Active 300ml
491,93 Kč/1l
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Miradent Aquamed ústní hygienický gel 100 ml
1 464,66 Kč/1kg
238,74 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní voda Odol Plus, 40 ml
2 020,25 Kč/1l
80,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
368 950,01 Kč/1kg
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

TOŁPA Dentica Extra Fresh Mint ústní voda 500 ml
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PARODONTAX, denní péče o dásně, Fresh Mint, 500 ml
866,40 Kč/1l
472,18 Kč
-38,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
433,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
575,06 Kč/1l
287,53 Kč
Prodejce: somnia24

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o ústní dutinu
- pro péči o ústní dutinu
- Roztok ke stříkání do úst
- kosmetický přípravek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG - Consumer Products, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 3259796
Odol Mundspray Extra Fresh Original (15ml balení)
Odol ústní sprej extra fresh 15 ml - prezentace: sprej - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Rozměry
- 15 ml
- Hmotnost
- 31 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- Voda, glycerin, sorbitol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-60, aroma, chlorid zinečnatý, cetylpyridiniumchlorid, citrát sodný, sacharin sodný, benzylsalicylát, eugenol, limonen, linalool.
- Výrobce
- Odol
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 402660011125604026600111256
- Číslo produktu
- 125540001
- Rozměry
- 15 ml
- Hmotnost
- 31 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- Voda, glycerin, sorbitol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-60, aroma, chlorid zinečnatý, cetylpyridiniumchlorid, citrát sodný, sacharin sodný, benzylsalicylát, eugenol, limonen, linalool.
- Výrobce
- Odol
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 402660011125604026600111256
- Číslo produktu
- 125540001
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
1 304,88 Kč/1kg
652,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 2340 x 1080 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
14 300,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: MOBII-X

ScSPORTS činkový set, plast, 20 kg
1 132,00 Kč
-339,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
792,40 Kč
Prodejce: Kokiska

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
649,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Kadeřnické nůžky Sada nůžek na vlasy Profesionální s pouzdrem Prémiové Efilizační nůžky Stříhání vlasů do salonu Muži Ženy Děti Nerezová ocel Retoo
313,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samsung EP-TA800NWEGEU, Vnitřní, AC, 5 V, Bílá
215,06 Kč
Prodejce: evomag

Zubní pasta Fresh Breath 100 ml
3 391,90 Kč/1l
339,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

HP 304 Dvojbalení černé a tříbarevné originální inkoustové kazety, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 4 ml, 2 ml
1 047,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

CLEANmaxx odsávač roztočů pro matrace s UV-C světlem
827,28 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Vileda 1.2 Spray Max, Mikrovlákno, Plast, Laminát, Dřevo, Suché a mokré, Červená, Bílá, Krabice
522,58 Kč
Prodejce: Landema

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verze s funkcí vyhýbání se překážkám, 700 ANSI lumenů, 15000:1, inteligentní vyrovnání plátna, Apollo-P40
5 335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltimeaGmbH

Gallay Náramky 537001-50
72 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Massama

2x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pro Samsung Galaxy A53 5G pancéřová fólie čočka fotoaparátu Full 9H
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 116,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku
5 546,25 Kč/1kg
177,48 Kč
Prodejce: apohealth

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Orální sprej Odol med3 s osvěžující chutí, 15 ml
6 534,00 Kč/1l
98,01 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bleskové doručení
Objednáno dnes v neděli Opět s radostí
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion