5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecilastic Entkopplungsgewebe 50 m284,92 Kč/1m
14 246,23 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg steingrau84,67 Kč/1kg
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

PCI Polyfix 5 Min. Blitz-Zement-Mörtel 5kg
53,31 Kč/1kg
266,53 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repahaft Mörtel-Haftbrücke 5 kg Beutel
111,74 Kč/1kg
558,70 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber 5 kg
92,39 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Verlegemörtel Fliesenkleber 20 kg
18,15 Kč/1kg
363,08 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S1 20kg
48,57 Kč/1kg
971,37 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repafix Reparaturrmörtel 5 kg
97,09 Kč/1kg
485,43 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber weiß 25 kg
67,14 Kč/1kg
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S2 Fliesenkleber 20kg
58,36 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.27 Jurabeige 5kg
106,87 Kč/1kg
534,37 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Periplan Extra Spachtelmasse 25kg
59,35 Kč/1kg
1 483,87 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S1 Flott 20kg
36,45 Kč/1kg
729,01 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 6kg
214,93 Kč/1kg
1 289,56 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanofug Nr. 43 - Pergamon 15 kg
74,09 Kč/1kg
1 111,39 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 5 kg Beutel
72,77 Kč/1kg
363,87 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PCI Emulzní přísada do malty pro zlepšení malty a omítky
Vlastnosti výrobku:
- Odolnost vůči zmýdelnění, bez separačních a korozi podporujících přísad.
- Jako mísicí kapalina pro výrobu spojovacích suspenzí Zlepšuje přilnavost, bezpečné spojení mezi čerstvou maltou a cementovým podkladem.
- Jako přísada pro temperování malty a omítky Plastifikace, malta a omítka jsou hladší a lépe se s nimi pracuje.
- Zvyšuje odolnost malty proti opotřebení, menší otěr, a tím delší životnost.
- Zvyšuje odolnost malty vůči vodě, olejům a roztokům solí.
- Zvyšuje pevnost v tahu za ohybu, dosahuje tuhnutí bez napětí, a to i na velkých plochách.
- Tvrdnutí bez trhlin, napětí v maltě.
Barvy: mléčně bílá
Formy : 10 kg kbelík/ 5 kg kbelík/ 1 kg stojící sáček
Oblast použití:
- Pro použití v interiéru i exteriéru.
- Pro stěny a podlahy.
- Jako míchací kapalina pro výrobu spojovacích suspenzí
- Pro lepené potěry, omítky a pro nové na starý beton.
- Jako nástřik před pokládkou obkladů a dlažeb v silném loži na betonové plochy, např. v bazénech.
- Jako přísada pro temperování malty a omítky
- Pro záplatovací maltu k opravě poškozených betonových povrchů a omítek.
- Pro omítky na beton a zdivo.
- Pro jemnou maltu na opravy a vyrovnávání obnažených betonových povrchů, pokud má být konstrukce zachována.
Předúprava podkladu:
Podklad musí být pevný, čistý, zbavený separačních prostředků, bednicího oleje, prachu, otěru gumy, asfaltu a zbytků lepidel. Pískování nebo tryskání (Blastrac) povrchů, které jsou zaprášené cementem a znečištěné až do hlubokých vrstev. Pískováním odstraňte rez z obnažených výztužných prutů. Odrezivělou výztuž natřete antikorozním nátěrem PCI Legaran RP.
Bezpečnostní list | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | ||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 25.08.2014 | ||||||
| Gefkommlink | |||||||
Bezpečnost práce a skladování | |||||||
| Třídy skladování | 10 Hořlavé kapaliny, bod vzplanutí > 60 °C | ||||||
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | ||||||
Složky | |||||||
| |||||||
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4083200010075
- Číslo produktu
- 1007
- Výrobce
- PCI Augsburg
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4083200010075
- Číslo produktu
- 1007
- Výrobce
- PCI Augsburg
Žádné signální slovo
K tomu se hodí také

PCI Emulsion Mörtel-Haftzusatz 5 kg Eimer
282,61 Kč/1l
1 413,07 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Stolní chladnička Merax 128 l s mrazicím prostorem a skleněnými dveřmi, chladnička na láhve s LED osvětlením a nastavitelnou policí, chladnička na nápoje 110 cm s funkcí chladničky a mrazničky, volně stojící
7 926,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 751,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: MERAX

Proxxon 28741
346,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Stropní svítidlo ve tvaru mraku, lustr, závěsné svítidlo, stropní lampa do dětského pokoje, lampa ve tvaru mraku, LED lampa, lampa do obývacího pokoje, lampa do kavárny, bílá
1 663,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Easybuy

BRILIANTNÍ moderní stropní svítidlo LED TUCO | panel stmívatelný pomocí dálkového ovládání | nastavitelná barva světla + funkce nočního světla | Ø 50 cm | 33W 3900 lumenů 3000 až 6500 Kelvinů | plast
3 570,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
80,95 Kč/1kg
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Tefal DPA 130 LA MOULINETTE 1000, 0,3 kg, Průhledná, Bílá, 1000 W, 276 mm, 202 mm, 198 mm
1 766,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

PCI Lastogum Abdichtung 15kg Grau
183,33 Kč/1kg
2 749,88 Kč
Prodejce: bauschnell

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke
1 691,90 Kč/1m
169,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lauftech

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
11,32 Kč/1kg
339,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Hunter Dog postroj pro psy Divo velikost M
1 878,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KREUL 17748, Modrá, Modrá, Bílá, Dark Blue, 1 barva/barev, Střední, Kuličkový hrot
147,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Dětská koloběžka 24622, s XXL koly, nožním stojánkem, třecí brzdou zadního kola, modrá
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HERMA 5028, Bílá, Samolepicí štítek, A4, Papír, Laserová/inkoustová tiskárna, Permanentní
396,03 Kč
Prodejce: somnia24

PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell

Epoxidová pryskyřice Epoxidová odlévací pryskyřice univerzální | 1 KG | Odlitky do 5 cm | Pourpoxy | Křišťálově čirá | Epoxidová pryskyřice | Obsahuje UV blokátor
746,35 Kč/1kg
746,35 Kč
Prodejce: Pourpoxy

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BRUBAKER pánské slipy 7-pack 100% bavlna - velikost XL černá
499,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
203,79 Kč/1kg
1 630,35 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
160,13 Kč/1kg
2 401,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

PCI Polyfix 5 Min. Blitz-Zement-Mörtel 5kg
53,31 Kč/1kg
266,53 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 1 kg
Vše perfektní
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
641,72 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 407,08 Kč
Prodejce: bauschnell
170,35 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg