5,0



Na základě 3 hodnocení
Hmotnost:
5 kg- 5 kg
- 20 kg
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8








5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit1 966,63 Kč/1kg
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg638,99 Kč/1kg
15 974,77 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecilastic Entkopplungsgewebe 50 m284,92 Kč/1m
14 246,23 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
11,32 Kč/1kg
339,45 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repahaft Mörtel-Haftbrücke 5 kg Beutel
111,74 Kč/1kg
558,70 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Polyfix 5 Min. Blitz-Zement-Mörtel 15kg
1 104,48 Kč/1kg
16 567,22 Kč
Prodejce: bauschnell

Molto Innen Reparatur Moltofill, Bílá, Namíchané, 0,33 kg, Pasta, Špachtle, Betonový, Sádra, Sádrokarton, Rigid foam, Kámen
219,30 Kč/1kg
72,37 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber 5 kg
92,39 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Verlegemörtel Fliesenkleber 20 kg
18,15 Kč/1kg
363,08 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber weiß 25 kg
67,14 Kč/1kg
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S1 20kg
48,57 Kč/1kg
971,37 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.27 Jurabeige 5kg
106,87 Kč/1kg
534,37 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S2 Fliesenkleber 20kg
58,36 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Emulsion Mörtel-Haftzusatz 1 kg Standbodenbeutel
388,91 Kč/1l
388,91 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
16,50 Kč/1kg
412,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Opravná a modelovací malta PCI Repafix na betonové podlahy, schody a stěny
Vlastnosti výrobku:
- Vodotěsnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a mrazu, univerzální použití v interiéru i exteriéru.
- Po přidání vody plastická a poddajná, snadno se s ní pracuje.
- Rychle tuhne, lze po ní chodit po cca 90 minutách a je plně zatížitelná po 24 hodinách.
- Pevně přilne k betonu, omítce, potěru a zdivu.
- Vysoká stabilita, ideální pro reprofilační a modelářské práce.
- Vysoká pevnost v tlaku, může být namáhána pěším i automobilovým provozem.
Barvy: šedá
Oblast použití:
- Pro vnitřní i venkovní použití.
- Pro stěny a podlahy.
- Pro tvarování opotřebovaných schodišťových stupňů a zalomených hran schodů.
- Vyplňování výlomů a děr v potěrech, betonových stropech, sloupech a balkonových deskách.
- Vyplňování drážek pro potrubí v betonových stěnách, dutin mezi betonem a ocelovými rámy apod.
- K vyrovnávání schodišťových stupňů.
- Pro reprofilační práce.
- Lze použít jako výplň dutin.
- Pro tloušťky vrstev od 2 do 50 mm.
Předúprava podkladu:
Podklad musí být čistý, pevný a zbavený prachu, oleje a mastnoty. Odstraňte volné částice a cementovou kaši.
Podklad musí být vlhký, ale ne mokrý. Povrchy znečištěné mastnotou a olejem očistěte přípravkem PCI Entöler.
Aplikace přípravku PCI Repafix:
- Do čisté pracovní nádoby nalijte vodu, přidejte odpovídající množství PCI Repafix a míchejte vhodným míchacím nebo míchacím nástrojem jako nástavcem na výkonné vrtačce, dokud nevznikne plastická malta bez hrudek.
- Namíchanou směs PCI Repafix zpracujte přibližně do 15 minut.
- Vykopanou plochu předem navlhčete štětcem nebo zednickou lžící.
- Namíchanou maltu rozetřete hladítkem nebo stěrkou těsně a hluboko do místa výlomu jako kontaktní vrstvu. Při velkoplošném použití (ne více než cca 0,5 m²) naneste na předem navlhčený podklad PCI Repafix smíchaný se záměsovou kapalinou (voda + PCI Emulze 2 : 1) nebo PCI Repahaft. Do čerstvé kaše zapracujte PCI Repafix.
- Ihned poté naneste zbývající maltu a případně model.
- Po zatvrdnutí malty lze opravované místo znovu opracovat houbovou deskou.
Bezpečnostní list | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | |||||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 07.06.2017 | |||||||||
| Gefkommlink | ||||||||||
Bezpečnost práce a skladování | ||||||||||
| H-věty-GHS | H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. | |||||||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P261 Nevdechujte prach/dým/plyn/hmlu/výpary/stříkance. P264 Po manipulaci s přípravkem se důkladně omyjte .... P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/..... P304+P340 PŘI VDECHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zajistěte jí pohodlí pro dýchání. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. P315 Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. P332+P313 Dojde-li k podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. P362+P364 Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte. P501 Odstraňte obsah/kontejner ..... | |||||||||
| Třídy skladování | 13 Nehořlavé pevné látky | |||||||||
| Třída ohrožení vodou | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | |||||||||
Nebezpečnost | ||||||||||
| Signální slovo | Nebezpečí | |||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS05 Žíravý, dráždivýGHS07 Nebezpečný pro zdraví | |||||||||
Složky | ||||||||||
| ||||||||||
- Hmotnost
- 5 kg
- Objem
- 5 l
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 4083200023037
- Číslo produktu
- 2303
- Výrobce
- PCI Augsburg
- Hmotnost
- 5 kg
- Objem
- 5 l
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 4083200023037
- Číslo produktu
- 2303
- Výrobce
- PCI Augsburg
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P264 Po manipulaci důkladně omyjte ….
P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P315 Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P304 + P340 PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
P332 + P313 Při podráždění kůže: vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
P362 + P364 Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte.
Odstraňte obsah/obal ...
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.K tomu se hodí také

PCI Nanocret R2 Leichter Reparaturmörtel 20 kg
65,67 Kč/1kg
1 313,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repament Fein grau 25kg Reparaturmörtel
25,11 Kč/1kg
627,80 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repahaft Mörtel-Haftbrücke 5 kg Beutel
111,74 Kč/1kg
558,70 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
46,69 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
11,32 Kč/1kg
339,45 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanocret FC Betonspachtel 5 kg Beutel
63,04 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,08 Kč/1kg
3 551,94 Kč
Prodejce: bauschnell

TecTake 403518, Černá, Modrá
4 557,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Korundový brusný list, 10 m role 10 m, zrnitost 120
1 291,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Molto Innen Reparatur Moltofill, Bílá, Namíchané, 0,33 kg, Pasta, Špachtle, Betonový, Sádra, Sádrokarton, Rigid foam, Kámen
219,30 Kč/1kg
72,37 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

PCI Pericret Ausgleichsmörtel grau 25kg
44,70 Kč/1kg
1 117,39 Kč
Prodejce: bauschnell

Fartools REX 80 Kompaktní výstružník, 420 W, lamelový kartáč Ø80 mm/L100 mm, 1000 - 3200 ot/min
4 297,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell

Vrtací a sekací kladivo Makita HR2470 SDS Plus
3 739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

ARCCAPTAIN MIG MAG svářečka s 200 ampéry, 7 v 1 plně synergická svářečka FLUX flux cored/MAG/MIG svářečka v ochranné atmosféře/MMA E-hand/lift TIG/podpůrná cívková pistole/ bodové svařování, IGBT invertorová svářečka 230V
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

WISFOR Vertikální postel Flower Box 3 úrovně Planter Box Zvýšená postel Bylinky Zelenina Květiny Dřevěná postel
1 213,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Dílenský vozík AREBOS | montážní vozík se 2 přihrádkami | nosnost 100 kg
1 068,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

SAKRET Kontaktschlämme KS grau 25 kg
59,35 Kč/1kg
1 483,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Rowenta Ultimate Experience CF4310, Kulma, Teplé, 130 °C, 200 °C, 30 s, Hliník
3 458,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Plynový gril Juskys BBQ Kansas se 4 hořáky
9 701,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Abrazivní kartáč Fartools 110886 Nylon
1 753,09 Kč/1kg
1 577,78 Kč
Prodejce: Profizentrum

Hliníková vodováha typ 600, 150 cm, 3 lahvičky
599,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kumho GAN car-tyres Solus 4S HA32 ( 13 )
1 066,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SklepOpon_com
Třída palivové účinnosti produktu je D.

LED plážové lehátko XXL včetně potahu celočalouněné zahradní lehátko Baltic Sea + 4 polštáře, skládací stolky, přihrádky na noviny - antracitová barva
8 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 20 kg
Materiál dobrý a dobrou hodnotu, by znovu objednat
Ohodnoceno dne 12. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 21. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma












PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K grau 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
49 161,59 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,46 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 407,08 Kč
Prodejce: bauschnell
170,35 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg natur



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell
84,67 Kč/1kg

vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg basalt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 116,71 Kč
Prodejce: bauschnell
84,67 Kč/1kg