5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml3 582,53 Kč/1kg
3 403,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Pěnový šampon pro citlivou pokožku Dualsenses Scalp Specialist (Sensitive Foam Shampoo) 250 ml
5 234,00 Kč/1l
1 308,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 709,25 Kč/1l
1 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Péče před šamponováním proti lupům Scalp Detox (Pre-Shampoo Treatment) 150 ml
3 144,40 Kč/1l
471,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 797,20 Kč/1l
1 199,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Swiss-o-Par Tiefenreinigung Shampoo
255,08 Kč/1l
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
259,00 Kč
-7,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 056,95 Kč/1l
1 056,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Mastné vlasy, Proti lupům, Proti svědění, Ochana, Změkčující
617,53 Kč/1l
185,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Citlivé vlasy, Zklidňující
2 097,35 Kč/1l
2 097,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon hloubkově čistí vlasy i vlasovou pokožku. Důkladně z vlasů odstraňuje zbytky vlasového stylingu, nečistoty i maz. Zanechá vaše vlasy dokonale čisté a zářící zdravím.
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep cleansing šampon 250ml
Hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů. Obsahuje microPROtec complex a Zinc-PCA-komplex s hydratačním extraktem z květů lípy. Jemně, ale efektivně odstraní zbytky stylingu, kožního mazu a chlóru. Okamžitě dodává pocit svěžesti a čistoty.
Použití: naneste do mokrých vlasů a vytvořte pěnu. Poté důkladně opláchněte.
Goldwell Dualsenses
Šampon pro hloubkové čištění vlasové pokožky Scalp Specialist 250ml
Šampon Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo čistí pokožku hlavy do hloubky a odstraňuje zbytky kožního mazu. Tvorba mazu je regulována a je zabráněno rychlému maštění. Vlasy zůstávají lehké, zdravé a lesklé.
Použití: Vlasy jsou jemné a jemné, ale přesto jsou velmi jemné a jemné:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby proces opakujte
Obecné informace:
- Zanechává pokožku hlavy čistou a svěží a při pravidelném používání účinně působí proti konstitučnímu vypadávání vlasů.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,
Laureth-4 karboxylová kyselina, amodimethicone, Zinc PCA, Octyldodecyl
PCA, PCA sodný, extrakt z kůry vrby černé (Salix Nigra), PEG-18 glyceryl oleát/
Cocoate, EDTA disodná, chlorid sodný, propylenglykol,
Panthenol, Quaternium-80, Glycerin, Hydroxid sodný,
Kyselina citronová, PPG-9, extrakt z plodů limetky (Citrus Aurantifolia),
C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, kyselina octová, glykoproteiny,
Benzoát sodný, fenoxyethanol, draslík
Sorbát, vůně/Parfém, alfa-isomethyl-ionon, amyl
Cinnamal, Limonene, Linalool.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Goldwell Dualsenses Scalp Deep Cleansing 250 ml pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Doporučené použití: Vložte do vlasů a vlasů, abyste mohli používat vlasovou kosmetiku:
- Doporučené použití: Mastné vlasy
- citlivá pokožka hlavy
- Složení:
- Cocamidopropyl betaine
- Edta disodná
- Vůně (parfém)
- Glykoproteiny
- Limonen
- Linalool
- Panthenol
- Fenoxyethanol
- Glycerin
- Laureth-9
- Oktyldodecyl Pca
- Trideceth-12
- Kyselina octová
- Peg-18 glyceryl oleát/kokoát
- Quaternium-80
- Extrakt z plodů limetky (Citrus aurantifolia)
- Kyselina citronová
- Sorban draselný
- Propylenglykol
- Extrakt z kůry vrby černé (Salix nigra)
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Hydroxid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Pca sodný
- Voda (Aqua)
- Zinek pca
- Alfa-isomethyl-ionon
- Amodimethicone
- Amyl cinnamal
- Objem: 250 ml
- Pohlaví: Unisex
- Type:
- Šampon
- Gel
- Normální vlasy
- Doporučený věk: Dospělí
Goldwell Scalp Specialist hloubkově čisticí šampon 250 ml
Pro mastnou pokožku hlavy.
- Dodává pocit svěží pokožky hlavy
- Účinně odstraňuje zbytky stylingu, kožní maz a chlór
Jak používat
Naneste na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST HLUBOKÝ ČISTICÍ ŠAMPON250ml / 1000ml
zbavuje pokožku hlavy zbytků mazových látek. Komplex účinných látek ZINC-PCA reguluje tvorbu kožního mazu a zabraňuje rychlému maštění vlasů.
Produkty řady Goldwell Dualsenses Scalp Specialist jsou veganské a bez parabenů.
Vlasy jsou jedinou věcí, která je na vlasech...
SPECIALISTA NA MASTNOU PLEŤ
Hloubkově čisticí šampon >> Zanechává pokožku hlavy svěží >> Účinně odstraňuje zbytky stylingu, kožního mazu a chlóru
Goldwell New Dualsenses Scalp Specialist hloubkově čisticí šampon. Šampon pro mastnou pokožku hlavy. Obohacený o komplex microPROtec pro rovnoměrné rozložení účinných látek a Zinc-PCA pro regulaci funkce vlasové pokožky. Účinně odstraňuje zbytky stylingu, mastnotu a chlór. Zanechává pokožku hlavy svěží. Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte.
Šampon důkladně čistí vlasy a pokožku hlavy. Důkladně odstraňuje zbytky stylingu, nečistoty a mastnotu z vlasů. Zanechává vlasy dokonale čisté a se zdravým leskem.aktivní látky:regulační systém s komplexem zinku PCA, výtažek z limetky.vlastnosti:důkladně čistí vlasy a pokožku hlavy,hydratuje,osvěžuje pokožku hlavy,pro všechny typy vlasů,dermatologicky testováno.použitíNaneste na pokožku hlavy, napěňte a nechte působit.upozorněníVyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou.
DualsensesScalpSpecialistČistící šampon250ml
Goldwell Dualsenses šampon pro hloubkové čištění vlasové pokožky 250 ml
Dualsenses Scalp Specialist hloubkově čisticí šampon
0
Goldwell Dual Senses SS hloubkově čisticí šampon pro všechny typy vlasů 202937XA DUITSLAND karton @ 1 stuk x 250 ml
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- n/d
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609029373
- Číslo produktu
- 5898
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- n/d
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609029373
- Číslo produktu
- 5898
K tomu se hodí také

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
783,86 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 213,73 Kč/1l
332,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
600,59 Kč/1l
600,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
769,93 Kč/1l
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Braun Silk-épil 9 81688635, Bílá, Zlato, 40 pinzeta/pinzety, Podpaží, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer upper arms, Holicí, LED, 0,5 mm
8 629,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Goldwell - Maska pro suché a poškozené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml
1 124,24 Kč/1l
562,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
577,95 Kč/1l
577,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy
1 959,65 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 200 ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple iPhone 13 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Zrepasovaný
10 646,36 Kč
Prodejce: NESATEC

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
259,00 Kč
-7,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml
1 364,65 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 797,20 Kč/1l
1 199,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo 250 ml
1 041,96 Kč/1l
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Aqua Pure Purifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Čisticí, Osvěžující, Láhev
721,18 Kč/1l
721,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hairloss Serum sérum proti vypadávání vlasů 150 ml
4 129,60 Kč/1l
619,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt, dlouhá trvanlivost
Objem 1 l
Ráda kupuji velkoobjemová balení, abych ušetřila za plast. Tento výrobek si vždy ráda koupím.
Ohodnoceno dne 5. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 1. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l