Hmotnost:

1500 g
  • 1500 g
  • 3000 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 7500 g
    Zobrazit dostupné možnosti

Počet kusů:

1
  • 1
  • 19
    Zobrazit dostupné možnosti

Objem:

1.5 l
  • 1.5 l
  • 7.5 l
    Zobrazit dostupné možnosti

Royal Canin Maltese Adult, Dospělý jedinec, Maltézský psík, Extra malý (<4 kg), Kukuřice, Drůbež, 1,5 kg

353,63 Kč

235,75 Kč / 1kg

plus 315,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
247,77 Kč/1kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Akinu VITALITY Kuřecí & hovězí granule krmivo pro psy středně velkých plemen 3 kg
Akinu VITALITY Kuřecí & hovězí granule krmivo pro psy středně velkých plemen 3 kg
156,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
468,00 Kč
Prodejce: Akinu
Obrázek produktu pro Myslím si Josera Adult Jahněčí rýže 12,5 kg
Myslím si Josera Adult Jahněčí rýže 12,5 kg
172,39 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin BHN Maltese Adult 500g suché krmivo pro dospělé psy plemene maltézský psík
Royal Canin BHN Maltese Adult 500g suché krmivo pro dospělé psy plemene maltézský psík
444,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin West Highland White Terrier Adult, Dospělý jedinec, West Highland White teriér, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, Drůbež, 3 kg
Royal Canin West Highland White Terrier Adult, Dospělý jedinec, West Highland White teriér, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, Drůbež, 3 kg
195,43 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
586,30 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Royal Canin Adult Small Dog, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 2 kg
Royal Canin Adult Small Dog, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 2 kg
262,58 Kč/1kg
525,16 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Shih Tzu Adult, Dospělý jedinec, Shih-tzu, Malý (5-10 kilogramů), 1,5 kg
Royal Canin Shih Tzu Adult, Dospělý jedinec, Shih-tzu, Malý (5-10 kilogramů), 1,5 kg
285,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
427,63 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Chihuahua Adult, Dospělý jedinec, Čivava, Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Chihuahua Adult, Dospělý jedinec, Čivava, Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
335,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
502,62 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Chihuahua Adult, Dospělý jedinec, Čivava, Extra malý (<4 kg), 500 g
Royal Canin Chihuahua Adult, Dospělý jedinec, Čivava, Extra malý (<4 kg), 500 g
362,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
181,34 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Yorkshire Terrier Junior, Štěně, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), Drůbež, Rýže, 1,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Junior, Štěně, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), Drůbež, Rýže, 1,5 kg
350,52 Kč/1kg
525,78 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Dachshund Adult, Dospělý jedinec, Jezevčík, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Dachshund Adult, Dospělý jedinec, Jezevčík, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
316,29 Kč/1kg
474,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin MINI Sterilised, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 8 kg
Royal Canin MINI Sterilised, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 8 kg
220,52 Kč/1kg
1 764,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
283,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
566,38 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Mini Adult 8+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, 2 kg
Royal Canin Mini Adult 8+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, 2 kg
265,48 Kč/1kg
530,96 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
530,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 060,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Labrador Retriever Adult, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
Royal Canin Labrador Retriever Adult, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
180,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
2 166,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin 3182550799768, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
Royal Canin 3182550799768, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
251,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Jack Russell Adult, Dospělý jedinec, Jack Russell Teriér, Malý (5-10 kilogramů), Drůbež, Rýže, 1,5 kg
Royal Canin Jack Russell Adult, Dospělý jedinec, Jack Russell Teriér, Malý (5-10 kilogramů), Drůbež, Rýže, 1,5 kg
248,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
372,28 Kč
Prodejce: velmontask

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Royal Canin BHN Maltese Adult 1,5kg Karma Sucha Pro Dospělé Psy
Rasy Maltese

- Zdraví srsti

- Snížený objem a zápach stolice

- Uspokojí i vybíravé jedlíky

- Speciálně vyvinuté granule

Živí, oddaní a inteligentní maltézští psi jsou skvělými společníky. Stejně jako všechna plemena mají specifické nutriční potřeby, takže výběr správného krmiva je pro zdraví vašeho maltézského psíka zásadní.

Krmivo ROYAL CANIN® Maltese Adult, určené pro maltézské psy starší 10 měsíců, bylo speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo potřeby vašeho dospělého psa. Denní kartáčování je nezbytné pro zdravou kůži a udržení charakteristické bílé, hedvábné srsti maltézského psíka.

Výživa je také klíčová pro zdraví kůže a srsti, a proto krmivo ROYAL CANIN® Maltese Adult obsahuje speciálně vybrané živiny, včetně esenciálních omega-3 mastných kyselin, pro udržení krásné a elegantní srsti vašeho psa.

Maltští psi mohou být obzvláště vybíraví, pokud jde o jídlo. Vyžadují velmi chutné krmivo a ROYAL CANIN® Maltese Adult díky své kombinaci jedinečných chutí uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Je to krmivo, které váš pes dychtivě sní.

KRMIVO ROYAL CANIN® Maltese Adult navíc zápach a objem stolice, protože receptura obsahuje živiny, které podporují zdraví trávicího traktu.

Maltští psi mají jemnou čelist a jejich zuby jsou poměrně silné a velké. Ve srovnání s velkými plemeny mají malí psi relativně menší kosti podpírající stoličky, a proto je správná ústní hygiena tak důležitá.

Použití sloučenin vázajících vápník (chelatačních) v krmivu ROYAL CANIN® Maltese Adult podporuje ústní hygienu a brání tvorbě zubního kamene.

Ve společnosti ROYAL CANIN® usilovně pracujeme na tom, abychom poskytovali nutriční řešení, která nejlépe vyhovují potřebám domácích mazlíčků. Všechny naše produkty procházejí důkladným procesem kontroly kvality, což zaručuje nejvyšší kvalitu krmiva a úplné pokrytí nutričních potřeb, přizpůsobených životnímu stylu vašeho psa.

To znamená, že krmením svého psa krmivem ROYAL CANIN® Maltese Adult mu poskytujete kompletní a dokonale vyváženou stravu.

Složení: kukuřice, rýže, sušený drůbeží protein, živočišné tuky, hydrolyzovaný živočišný protein, sušený vepřový protein, kukuřičná mouka, izolát rostlinných proteinů*, čekanková dřeň, sójový olej, rybí olej, kvasnice a jejich části, minerály, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského (0,1 %), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).
*L.I.P.: protein vybraný pro svou velmi vysokou stravitelnost.

Přísady (na 1 kg krmiva): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 29500 UI, Vitamín D3: 800 UI, Biotin: 3 mg, E1 (Železo): 64 mg, E2 (Jód): 5,7 mg, E4 (Měď): 15 mg, E5 (Mangan): 72 mg, E6 (Zinek): 143 mg, E8 (Selen): 0,15 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 5 g - Senzorické doplňkové látky: Extrakt z čaje (zdroj polyfenolů): 150 mg - Konzervační látky - Antioxidanty.

Analytické složky:Hrubý protein: 24,0 % - Hrubé oleje a tuky: 18,0 % - Hrubý popel: 5,6 % - Hrubá vláknina: 1,5 % - Na 1 kg krmiva: Omega-6 mastné kyseliny: 39,1 g - Omega-3 mastné kyseliny: 8,1 g včetně kyselin EPA/DHA: 3 g - Trifosforečnan pentasodný: 3,5 g.

Návod k použití:viz tabulka. Minimální trvanlivost do: viz datum expirace. Datum expirace, číslo šarže a registrační číslo závodu jsou uvedeny na zadní straně obalu. Skladujte na chladném a suchém místě.



Fáze života zvířete:
Dospělý jedinec
Příchuť krmiva:
Kukuřice, Drůbež
Hmotnost:
1,5 kg
Psí plemeno:
Maltézský psík
Velikost plemene:
Extra malý (<4 kg)
Obsahuje vitamíny:
Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamin H (biotin)
Účinky na zdraví:
Celkový zdravotní stav, Kůže a srst
Včetně antioxidantů:
Ano
Bílkoviny:
24%
Obsah tuku:
18%
Hrubý popel:
5,5%
Hrubá vláknina:
1,4%
Fosfor:
0,7%
Vápník:
0,7%
Sodík:
0,4%
Obsah hořčíku:
0,07%
Obsah draslíku:
0,7%
Metabolizovatelná energie (ME):
4042 kcal/kg
Obsah taurinu:
0,2 mg/kg
Obsah biotinu:
3070 μg/kg
Obsah vitamínu C:
300 mg/kg
Obsah železa:
144 mg/kg
Obsah zinku:
236 mg/kg
Obsah manganu:
77 mg/kg
Obsah mědi:
14 mg/kg
Obsah selénu:
0,28 mg/kg
Obsah vitamínu A:
31000 IU/kg
Obsah vitamínu D3:
800 IU/kg
Obsah vitamínu E:
600 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1):
27 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2):
48,6 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3):
482,9 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
145,2 mg/kg
Obsah vitamínu B6:
75,7 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
13,6 mg/kg
Obsah vitamínu B12:
130 μg/kg


Royal Canin Maltézský psík 24 Adult

Kompletní krmivo pro dospělé a starší maltézské psíky - od 10 měsíců věku. Toto krmivo je speciálně vyvinuto pro potřeby maltézských psíků a podporuje zdraví srsti a kůže.

Vlastnosti:

  • Speciální recepturapodporuje zdravou, lesklou srst a zdravou kůži díky vybraným aminokyselinám a mastným kyselinám z brutnákového oleje a lněného semínka.
  • Snížení zápachu stolice: Speciální receptura pomáhá snižovat zápach stolice a její objem.
  • Maximální přijatelnost: Pečlivě vybrané příchutě zajišťují vysokou přijatelnost i u vybíravých psů.
  • Profylaxe zubního kamene: Složení s trifosforečnanem sodným zachycuje vápník ve slinách a zabraňuje tak tvorbě zubního kamene.

Doporučená denní dávka (g/den):

Tělesná hmotnost (kg)Snížená aktivita (g)Normální aktivita (g)
240 g (4/8 odměrky)46 g (5/8 odměrky)
354 g (5/8 odměrky)62 g (6/8 odměrky)
466 g (6/8 odměrky)77 g (1 odměrka)

Složení: 1:

  • Kukuřice
  • Rýže
  • Drůbeží bílkovina (sušená)
  • Živočišný tuk
  • Vepřová bílkovina (sušená)
  • Živočišné bílkoviny (hydrolyzované)
  • Izolát rostlinných bílkovin*
  • Kukuřičná krmná moučka
  • Čekanková vláknina
  • Sójový olej
  • Minerální látky
  • Rybí tuk
  • Kvasinky
  • Fruktooligosacharidy
  • Brutnákový olej (0,1 %)
  • Extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu)
  • Hroznová semínka a zelený čaj (zdroj polyfenolů)
  • Hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)
  • Hydrolyzát z chrupavky (zdroj chondroitinu)

*L.I.P.: Vybrané, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.

Přídatné látky (na kg):

  • Nutriční doplňkové látky:
    • Vitamín A: 29 500 IU
    • Vitamin D3: 800 IU
    • Biotin: 3,07 mg
    • Železo (E1): 52 mg
    • Jód (E2): 5,2 mg
    • Měď (E4): 10 mg
    • Mangan (E5): 67 mg
    • Zinek (E6): 201 mg
    • Selen (E8): 0,11 mg
  • Technologické přídatné látky: trifosforečnan pentasodný: 3,5 g
  • Konzervační látky - antioxidanty

Analytické složky:

  • Bílkoviny: 24 %
  • Obsah tuku: 18 %
  • Hrubý popel: 5,5
  • Hrubá vláknina: 1,4
  • Omega 6 mastné kyseliny: 39,6 g/kg
  • Omega 3 mastné kyseliny: 7,2 g/kg
  • z toho EPA a DHA: 3 g/kg


Kompletní krmivo pro psy - speciálně pro dospělé a stárnoucí Maltézské psy - Od 10 měsíců věku. Exkluzivní tvar granule: zdravé zuby Receptura, která díky obsahu chelátorů vápníku pomáhá snížit riziko vzniku zubního kamene. Uspokojuje vybíravý apetit Toto složení uspokojuje vybíravý apetit díky kombinaci výjimečných chutí. Zdravá srst Tato výjimečná receptura přispívá k udržování zdraví dlouhé srsti maltézského psa. Obosacená o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), Omega 6 mastné kyseliny, brutnákový olej a biotin. Snížení zápachu stolice Tato receptura pomáhá snižovat objem a zápach stolice. Složení kukuřice, rýže, dehydratované drůbeží bílkoviny, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičná mouka, izolát rostlinných bílkovin *, čekanka, sójový olej, rybí olej, kvasinky, kvasinky 1%), měsíčkový extrakt (zdroj luteinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu). Doplňkové látky (na kg): Výživové doplňkové látky: vitamin A: 29500 IU, vitamin D3: 800 IU, biotin: 3 mg, E1 (železo): 64 mg, E2 (jód): 5,7 mg, E4 (měď) : 15 mg, E5 (Mangán): 72 mg, E6 (zinek): 143 mg, E8 (selen): 0,15 mg - Technologické doplňkové látky: Clinoptilolite sedimentárního původu: 5 g - Senzorické doplňkové látky: čajový extrakt (zdroj polyfenolů ): 150 mg - Konzervační látky - Antioxidanty - Konzervační látky - Antioxidanty. Analytické složky: Protein: 24 % - Obsah tuku: 18 % - Hrubý popel: 4,4 % - Hrubá vláknina: 1,4 % - V 1 kg: Omega-3 mastné kyseliny: 6,9 g - Omega - 6 mastné kyseliny : 36,5g.
Hmotnost
1500 g
Objem
1.5 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Psi
Doplňkové látky
Dodržujte pokyny výrobce.
Počet kusů
1
Kód EAN
3182550782203
Číslo produktu
NEW-2311
Výrobce
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
1500 g
Objem
1.5 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Psi
Doplňkové látky
Dodržujte pokyny výrobce.
Počet kusů
1
Kód EAN
3182550782203
Číslo produktu
NEW-2311
Výrobce
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro GNCC P1  Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 57
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1957
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro vidaXL Nástěnné zrcadlo černé 80x60 cm kovové
vidaXL Nástěnné zrcadlo černé 80x60 cm kovové
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
1 546,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Kovový stojan na ručníky LEVANTE, výška 79 cm
Kovový stojan na ručníky LEVANTE, výška 79 cm
949,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro BASI - Trezor na klíče - černý - SSZ 200 - s kombinačním zámkem - hliník
BASI - Trezor na klíče - černý - SSZ 200 - s kombinačním zámkem - hliník
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 205,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Dremel 3000-1/25 EZ, Řemeslo, Řezání, Vrtání, Broušení, Leštění, Smirkování, 130 W, 230 V, AC, 190 mm, 550 g
Dremel 3000-1/25 EZ, Řemeslo, Řezání, Vrtání, Broušení, Leštění, Smirkování, 130 W, 230 V, AC, 190 mm, 550 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 20
2 413,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Continental GAN car-tyres ContiContact™ TS815 ( 17 )
Continental GAN car-tyres ContiContact™ TS815 ( 17 )
4 516,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je D.
Obrázek produktu pro Schwaiger WAH6290 301, Železo, Metalická
Schwaiger WAH6290 301, Železo, Metalická
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
914,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Pneumatika YOKOHAMA 235/50 R19 103V GEOLANDAR X-CV G058 M+S XL
Pneumatika YOKOHAMA 235/50 R19 103V GEOLANDAR X-CV G058 M+S XL
4 071,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je D.
Obrázek produktu pro Gardena 17002-20, Ocel, Plast, Černá
Gardena 17002-20, Ocel, Plast, Černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 185,06 Kč
Prodejce: Lacnepostreky
Obrázek produktu pro NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 40
309,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Konev s růžicí plastová oranžová 10l
Konev s růžicí plastová oranžová 10l
14,20 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
142,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Trixie Postroj s vodítkem pro kočku jednobarevný 22-42cm/10mm 1,25m
Trixie Postroj s vodítkem pro kočku jednobarevný 22-42cm/10mm 1,25m
92,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Royal Canin Poodle Adult, Dospělý jedinec, Pudl, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Poodle Adult, Dospělý jedinec, Pudl, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
248,19 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
372,28 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Royal Canin Bulldog Adult, Dospělý jedinec, Bulldog, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
Royal Canin Bulldog Adult, Dospělý jedinec, Bulldog, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
160,24 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 922,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kreul Universal Basic Synthetics Vějířový štětec 04 1 ks
Kreul Universal Basic Synthetics Vějířový štětec 04 1 ks
348,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro keeeper 1055400100000 keeeper "björk" mísa, PP, kulatá, 6,0 litrů, přírodní
keeeper 1055400100000 keeeper "björk" mísa, PP, kulatá, 6,0 litrů, přírodní
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 17
114,89 Kč
Prodejce: Modadeti
Obrázek produktu pro Revell 1965 Ford Mustang 2+2 Fastback, Model sportovního automobilu, Montážní sada, 1:24, 1965 Ford Mustang 2+2 Fastback, Jakékoliv pohlaví, Plast
Revell 1965 Ford Mustang 2+2 Fastback, Model sportovního automobilu, Montážní sada, 1:24, 1965 Ford Mustang 2+2 Fastback, Jakékoliv pohlaví, Plast
1 048,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Sada nádobí Silit Extra Cook* 4dílná 3201113792 4004633306368
Sada nádobí Silit Extra Cook* 4dílná 3201113792 4004633306368
3 517,99 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro Royal Canin West Highland White Terrier Adult, Dospělý jedinec, West Highland White teriér, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, Drůbež, 3 kg
Royal Canin West Highland White Terrier Adult, Dospělý jedinec, West Highland White teriér, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, Drůbež, 3 kg
195,43 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
586,30 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro ROTHO Stolička PASO
ROTHO Stolička PASO
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
824,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Royal Canin BHN Maltese Adult 500g suché krmivo pro dospělé psy plemene maltézský psík
Royal Canin BHN Maltese Adult 500g suché krmivo pro dospělé psy plemene maltézský psík
444,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Maximex Solar Zahradní figurka kočka s LED horkovzdušným balónem, solární figurka zvířete s teplým, blikajícím světlem, odolná proti povětrnostním vlivům, do zahrady, na balkon a terasu, 16 x 26,5 x 15 cm, polyresin
Maximex Solar Zahradní figurka kočka s LED horkovzdušným balónem, solární figurka zvířete s teplým, blikajícím světlem, odolná proti povětrnostním vlivům, do zahrady, na balkon a terasu, 16 x 26,5 x 15 cm, polyresin
849,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), 7,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Extra malý (<4 kg), 7,5 kg
217,44 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 630,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vodovodní baterie SCHOCK SC-540 v barvě CROMA s vytahovací výpustí / CRISTALITE PLUS®
Vodovodní baterie SCHOCK SC-540 v barvě CROMA s vytahovací výpustí / CRISTALITE PLUS®
7 263,00 Kč
Prodejce: HAI-END
Obrázek produktu pro Sada pilových kotoučů Wolfcraft: dřevo, kov, plast
Sada pilových kotoučů Wolfcraft: dřevo, kov, plast
668,00 Kč
Prodejce: KARBA
Obrázek produktu pro TFA Dostmann ZENO 35.1163.01 Rádiová meteorologická stanice (35.1163.01)
TFA Dostmann ZENO 35.1163.01 Rádiová meteorologická stanice (35.1163.01)
2 164,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Fiskars 112590, Pákové nůžky, Černá, 692 mm
Fiskars 112590, Pákové nůžky, Černá, 692 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 557,85 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Merxx Parasol - Barva: šedá - Rozměry: 200 cm x 300 cm x 256 cm; 29059-309
Merxx Parasol - Barva: šedá - Rozměry: 200 cm x 300 cm x 256 cm; 29059-309
4 146,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. října 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 14. října 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 25. července 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 7,5 kgPočet kusů 1
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 12 kg
Wolfsblut VetLine Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 12 kg
2 458,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
204,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
147,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
232,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 677,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,51 Kč/1kg