5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
5 l- 1 l
- 5 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ravenol SSL SAE 0W 40 plně syntetický motorový olej s hladkým chodem 5L414,97 Kč/1l
2 074,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr340,54 Kč/1l
340,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
256,01 Kč/1l
1 280,03 Kč
Prodejce: MroAuto

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
530,04 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litry
996,47 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 099,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
271,94 Kč
Prodejce: MroAuto

ENEOS Motorový Olej Syntetický 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr (Motorový Olej 4t)/Syntetický Olej 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr
457,00 Kč/1l
457,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
306,96 Kč/1l
306,96 Kč
Prodejce: MroAuto

Ravenol Protect VMP motorový olej 5W30 1L 1 litr ACEA A3/B4/C3 MB229.31/51
542,00 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Engine Flush by Mannol 9900, 350 ml, Výplach motoru Čistič motoru Olejové kaly
125,21 Kč
Prodejce: SamSerwisuje

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
633,05 Kč/1l
633,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

ENEOS Motorový Olej Syntetický 4T Eneos Max Performance 10W40 1 Litr (Motorový Olej 4T)/Syntetický Motorový Olej 4T Eneos Max Performance 10W40 1 Litr (Motorový Olej 4T)
467,00 Kč/1l
467,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 litr
356,17 Kč
Prodejce: MroAuto
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej pro osobní automobily s nízkou spotřebou paliva 5L
RAVENOL FO SAE 5W-30 je syntetický motorový olej s nízkým třením a technologií CleanSynto® pro benzínové a naftové motory osobních automobilů s i bez přeplňování a přímého vstřikování. Minimalizuje tření, opotřebení a spotřebu paliva, vynikající vlastnosti při studených startech. Prodloužené intervaly výměny oleje v souladu s pokyny výrobce.
Vynikající vlastnosti při studeném startu zajišťují optimální spolehlivost mazání ve fázi studeného chodu. RAVENOL FO SAE 5W-30 přispívá k ochraně životního prostředí výrazným snížením spotřeby paliva a emisí.
Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH
Jöllenbecker Str. 2
33824 Werther
Vyhláška o odpadních olejích (AltölV)
V souladu s vyhláškou o odpadních olejích jsme povinni bezplatně odebírat následující oleje: -- oleje ze spalovacích motorů -- převodové oleje -- olejové filtry a olejový odpad pravidelně vznikající při výměně oleje. olej nám můžete vrátit v množství odpovídajícím množství, které jste u nás zakoupili.
Mega-Paradies GmbH
Mercklinghausstraße 13-17 59557 Lippstadt
Olej tam můžete odevzdat kdykoli během otevírací doby. Alternativně můžete olej zaslat také do našeho sběrného střediska, přičemž nesete vy.
Upozorňujeme, že na olej se mohou vztahovat zvláštní přepravní podmínky.
Jste-li komerční koncový uživatel, rádi bychom vás upozornili, že k plnění našich závazků týkajících se převzetí vůči vám můžeme využít třetí strany.
Ravenol FO motorový olej SAE 5W30 5L 5 litrů - 5 ltr Vhodný pro Ford WSS-M2C-913-D / ACEA A5/B5 C2, API SN/SM/CF
- Výrobce
- RAVENOL
- Objem
- 5 l
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4014835722651
- Číslo produktu
- 1111115-005-01-999
- Výrobce
- RAVENOL
- Objem
- 5 l
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4014835722651
- Číslo produktu
- 1111115-005-01-999
Pozor
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H361f Podezření na poškození reprodukční schopnosti.
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.H413 Může vyvolat dlouhodobé škodlivé účinky pro vodní organismy.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
256,01 Kč/1l
1 280,03 Kč
Prodejce: MroAuto

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
Použité
1 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

MANNOL Antifreeze AF 12- 40°C, 5 litrů
261,92 Kč
Prodejce: MroAuto

Liqui Moly Motocyklové aditivum 150 ml plechovka
293,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

D Vier USB-C HUB Digitální AV multiportový adaptér USB 3.1 Type-C na 1 HDMI 4K USB
199,00 Kč
Prodejce: d_vier

6 jídelních židlí, ozdobné kamínky
2 813,25 Kč
-135,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 783,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

ZMH LED Strip Light 30m Smart Strip Light RGB 16 milionů barev s dálkovým ovládáním APP ovládání pro domácí párty dekorace TV skříně
857,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Sada na opravu laku pro odstranění škrábanců
8,78 Kč/1l
438,94 Kč
Prodejce: GUGITA

Grilovací vozík na dřevěné uhlí BBQ-Toro | Ø 42 x (D) 80 cm | Premium Charcoal Smoker mobile
2 676,73 Kč
Prodejce: CS-Trading

ENEOS Motorový Olej Syntetický 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr (Motorový Olej 4t)/Syntetický Olej 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr
457,00 Kč/1l
457,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

SONGMICS sada 2 barových židlí v imitaci kůže, výškově nastavitelné, otočné o 360°
4 257,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
271,94 Kč
Prodejce: MroAuto

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Detektor kouře Aroha Safety Pro - baterie na 10 let - požární hlásič, kouřový alarm - 5 sad
1 589,95 Kč
-125,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 464,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ArohaElectronics

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

MP3 / MP4 přehrávač 32 GB hudební přehrávač 1,8palcová obrazovka Přenosný MP3 hudební přehrávač s FM rádiem diktafon pro děti dospělé
707,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

HP Černá originální inkoustová kazeta 305, Standardní výtěžnost, Černá, Inkoust na pigmentové bázi, 17,9 ml, 1 kusů, 120 str.
402,67 Kč
Prodejce: VISO

ARCCAPTAIN MIG MAG svářečka s 200 ampéry, 7 v 1 plně synergická svářečka FLUX flux cored/MAG/MIG svářečka v ochranné atmosféře/MMA E-hand/lift TIG/podpůrná cívková pistole/ bodové svařování, IGBT invertorová svářečka 230V
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Barum GAN car-tyres Quartaris 5 ( 16 )
1 603,25 Kč
Prodejce: CBdily_cz
Třída palivové účinnosti produktu je C.

AREBOS solární sprcha 20 L zahradní sprcha bazénová sprcha venkovní sprcha kempinková sprcha sprcha
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,34 Kč
Prodejce: JANADO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita!
Objem 5 l
Všechno v pořádku! Rádi se vrátíme!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SATRA | Víčko olejového filtru, klíč na olejový filtr, VW Mercedes BMW FIAT 76mm /12K
194,51 Kč
Prodejce: Luxtom

Mazací Linka. Turbokompresor Volvo S80 Ii 10-
1 070,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SSL SAE 0W 40 plně syntetický motorový olej s hladkým chodem 5L
2 074,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,97 Kč/1l

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
639,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MOTUL Scooter Power 2T motorový olej - 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
659,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ČTYŘTAKTNÍ MOTOROVÝ OLEJ HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
432,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
721,45 Kč/1l

Láhev na míchání paliva s olejem NEVADA- 1L
361,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
340,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,54 Kč/1l

Motorový olej Putoline TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová láhev / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
448,22 Kč
Prodejce: NGSStores