Hoyer 4002029001279, Kaštanový med, 500 g, Itálie, Sklenice

364,75 Kč

284,59 Kč-80,16Kč

569,18 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 799 999,91 Kč/1kg
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
3 398,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Vícekvětový med 900ml 1200g
Vícekvětový med 900ml 1200g
388,89 Kč/1l
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pohankový med 210ml 250g
Pohankový med 210ml 250g
566,67 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Italský med z kaštanových květů, 250 g (Miele di Castagno)
Italský med z kaštanových květů, 250 g (Miele di Castagno)
819,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
204,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
MIÓD MANUKA MGO 550+ BIO 250 g - TRANZALPINE
Hoyer 9421903616036, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, Sklenice
7 762,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 940,57 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hoyer 4002029030538, 250 g, Sklenice
Hoyer 4002029030538, 250 g, Sklenice
528,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
132,18 Kč
Prodejce: taleoo
MIÓD MANUKA MGO 100+ BIO 250 g - TRANZALPINE
Hoyer 9421903616296, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, Sklenice
544 909,97 Kč/1kg
544,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hoyer 4002029030545, Med květový, 250 g, Sklenice
Hoyer 4002029030545, Med květový, 250 g, Sklenice
528,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
132,18 Kč
Prodejce: taleoo
MIÓD MANUKA MGO 400+ BIO 250 g - TRANZALPINE
Hoyer 9421903616203, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, Sklenice
5 549,68 Kč/1kg
1 387,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hoyer 4002029001583, Med z jedle bělokoré, 250 g, Sklenice
Hoyer 4002029001583, Med z jedle bělokoré, 250 g, Sklenice
798,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
199,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Med - Sladký kaštan 250g
Med - Sladký kaštan 250g
535,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
133,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Italský lesní med, 500 g (Medovicový med)
Italský lesní med, 500 g (Medovicový med)
627,90 Kč/1l
313,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Hoyer 4002029064014, Manukový med, 96 g,  Zéland, Krabice
Hoyer 4002029064014, Manukový med, 96 g, Zéland, Krabice
338 679,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
338,68 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 210ml 250g
Nektar medovicový med 210ml 250g
566,67 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Yucatnsk med
Yucatnsk med
931,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,68 Kč
-169,03 Kč
465,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro TGQ Vícekvětový med 500 g
TGQ Vícekvětový med 500 g
449,67 Kč/1kg
233,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Manukový med MGO 400+, 250 g
Manukový med MGO 400+, 250 g
2 796,62 Kč/1kg
1 118,65 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dubov lesn med
Dubov lesn med
1 124,56 Kč/1kg
749,21 Kč
-186,93 Kč
562,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Ořechy v akátovém medu, 240 gramů.
Ořechy v akátovém medu, 240 gramů.
1 445,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
346,93 Kč
Prodejce: italia-genuss

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Model:
Kaštanový med
Obsah:
500 g
Země původu:
Itálie
Typ balení:
Sklenice


nicht maschinell gefiltert, schonend und traditionell abgefüllt, ständige Qualitätskontrollen
Seznam přísad
Med (100%) z certifikované ekologické produkce.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1197 kJ / 282 kcal Tuky: méně než 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: méně než 0,1 g Sacharidy: 70 g z toho cukry: 64 g Bílkoviny: 0,4 g Sůl: méně než 0,1 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
HOYER
Prodejní název
Med z kaštanů, Toskánsko, 500g | HOYER
Výrobce
Wilhelm Hoyer
Země původu
Itálie
Číslo produktu
15.11
Kód EAN
4002029001279

Seznam přísad
Med (100%) z certifikované ekologické produkce.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1197 kJ / 282 kcal Tuky: méně než 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: méně než 0,1 g Sacharidy: 70 g z toho cukry: 64 g Bílkoviny: 0,4 g Sůl: méně než 0,1 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
HOYER
Prodejní název
Med z kaštanů, Toskánsko, 500g | HOYER
Výrobce
Wilhelm Hoyer
Země původu
Itálie
Číslo produktu
15.11
Kód EAN
4002029001279
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-102,58 Kč
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
3 134,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pohankový med 900ml 1200g
Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 900ml 1200g
Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
624,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 497,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vícekvětový med 900ml 1200g
Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l
Obrázek produktu pro Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035807, B
Open Food 4028700035807, B
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035913, A
Open Food 4028700035913, A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg