4,9



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Adidas Boty Strutter, EG26542 383,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar J, FU7713
2 683,79 Kč
Prodejce: Kixpoint

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar, EG4958
2 849,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eltrade

Adidas Sneakers BA8378 in White color size 30
2 167,01 Kč
-434,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 732,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AldoSport

Adidas Boty Superstar, EG4959
4 118,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Tenisky Adidas EG4959 pro Pánské
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

Adidas Boty Superstar, EG4959
4 118,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Adidas Sneakers EG4958 in White color size 46
2 659,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside

Adidas Boty Superstar, EG4958
2 679,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eltrade

Adidas Sneakers EG4957 in Black color size 39 1/3
2 969,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AldoSport

Adidas Boty Superstar, EG4960
2 580,57 Kč
Prodejce: Kixpoint

Adidas Boty Superstar, EG4960
2 970,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Adidas JI0079_580, Černá, Core Black,Cloud White,Core Black
3 034,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Adidas JI0079_540, Černá, Core Black,Cloud White,Core Black
2 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Adidas Boty Superstar, EG4959
4 123,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pánské sportovní boty adidas. V roce 1970 se boty adidas Superstar objevily na basketbalovém hřišti, kde si rychle získaly vynikající pověst mezi hráči NBA a brzy se staly jedním ze základů městského stylu. Tyto dámské boty jsou novým ztělesněním legendy s koženým svrškem obohaceným o lesklé kovové akcenty. Svršek z hrubé lícové kůže. Klasický gumový kryt špičky ve tvaru mušle. Prodyšná síťovaná podšívka. Tři pruhy a pásek na patě z umělé kůže s kovovým leskem. Gumová podrážka se vzorem rybí kosti.
K tomu se hodí také

Adidas Sneakers EG4958 in White color size 39 1/3
2 400,00 Kč
Prodejce: Kick_House

Adidas Boty Superstar, EG4959
2 871,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportbrands_

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
9 930,67 Kč/1l
744,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amazon Echo Pop, Amazon Alexa, Kulatý, Antracit, Android, Fire OS, iOS, 4,95 cm, Knoflíky
3 775,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HP ENVY 6020e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Šedá
2 557,04 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Cybertec24

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
1 347,57 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

EMOS Anténa univerzální VILLAGE CAMP–V400, DVB-T2, FM, DAB, filtr LTE/4G/5G, J0802
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Ninja AF500EUWH, Horkovzdušná fritéza, 10,4 l, 4 kg, 40 °C, 240 °C, 8 člověk/lidí
7 395,79 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Modrá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 353,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Polsterbett 120 x 200 cm Grau Doppelbett Futonbett Bett Bettgestell Lattenrost
2 676,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Fakir Starky WDA 700 Akumulátorový vysavač na mokré/suché vysávání Bílý j
6 986,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odolná trpasličí palma cca 60 cm Chamaerops humilis Jeden z nejchladnomilnějších druhů palem v Evropě
480,54 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

BiOHY čistič podlah pro mopovací roboty, péče o mopování podlah, 1l BY01022001
484,15 Kč/1l
484,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

VEVOR kobercové dlaždice, 610 x 610 mm, koberec s přiloženým polstrováním, měkké polstrované kobercové dlaždice, snadná instalace pro domácí kutily pro ložnice a obývací pokoje (24 ks, smíšená šedá)
3 804,99 Kč
-1 703,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 101,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 483,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, bílý
2 502,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Samsung EO-IC100, Kabel, Hovory/hudba, 20 - 20 Hz, 18,35 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
290,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nedoplnitelná lahvička, Skořicová, Tonkové boby, Magnoliová, Sprej
7 012,50 Kč/1l
561,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

7zónová ergonomická matrace 90 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Elektronická pokladnička pro děti, automat na mince a bankovky, trezor s PIN kódem, automatický počítadlo mincí a přijímač bankovek, dárek ve tvaru prasátka, značka Retoo
252,89 Kč
Prodejce: Retoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Velikost obuvi 39 1/3
Velikost i popis produktu odpovídají výrobku
Ohodnoceno dne 15. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pohodlné
Velikost obuvi 41 1/3
Pěkné a pohodlné tenisky. Dobře padnoucí.
Ohodnoceno dne 6. dubna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velikost obuvi 39 1/3
Perfektně mi sedí s velikostí bot 39. Velmi pohodlné.
Ohodnoceno dne 30. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tenisky Adidas
Velikost obuvi 39 1/3
Perfektně sedí, spolehlivé dodání, spokojený
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Adidas Superstar
Velikost obuvi 38 2/3
Velmi pěkná obuv, sedí, jak má.
Ohodnoceno dne 21. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tenisky i pro dívky
Velikost obuvi 39 1/3
Skvělé boty ! Dcera byla nadšená
Ohodnoceno dne 10. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tenisky Adidas
Velikost obuvi 41 1/3
Přesně podle popisu
Ohodnoceno dne 16. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Alles super
Velikost obuvi 41 1/3
Alles super!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Skechers Sneakers 150123NTPK in Pink color size 39



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
1 537,78 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Skechers Glide Step Altus 150510LTPK
2 014,06 Kč
Prodejce: StreetBrands

Tenisky Tamaris béžové
2 498,75 Kč
Prodejce: Volk_twenty4seven

Dámské nízké tenisky Tamaris 1-23775-47, hnědé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 998,75 Kč
Prodejce: Volk_twenty4seven

Adidas JH9977_560, Bílá, Core Black,Cloud White,Core Black



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 699,00 Kč
Prodejce: Kick_House

Nike Boty Air Max Plus, 604133139



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(29)Počet hodnocení: 29
4 603,33 Kč
Prodejce: Street-Sport

Nike Boty Air Max Plus, 604133139



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 603,33 Kč
Prodejce: Street-Sport

Běžecká obuv On Running 3MF1006 pro Pánské



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 074,54 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Nike Shox R4 HQ1988001



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 594,42 Kč
Prodejce: Street-Sport

Dámská obuv Karl Lagerfeld KL62530N 000 Black Lthr 39



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 668,00 Kč
-1 940,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 727,53 Kč
Prodejce: Street-Sport

On Sneakers 3MF10070692 in Blue color size 44



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
3 621,91 Kč
Prodejce: Street-Sport

Converse Sneakers 570256C in Black color size 36



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 704,63 Kč
Prodejce: StreetBrands

Adidas Sneakers IF7086 in Multicolored color size 38 2/3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 951,57 Kč
Prodejce: Street-Sport

Puma Rickie Classic tenisky v plus velikostech černé 394251-14 velké uni boty



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 346,10 Kč
Prodejce: Desportivo

New Balance 574 Lifestyle pánské tenisky, U5748SB



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 806,03 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Nike Air Max Plus GS IF6169010
3 671,68 Kč
-941,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 730,22 Kč
Prodejce: Street-Sport

Fila Boty Disruptor Low, 10102621FG



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 113,06 Kč
Prodejce: Street-Sport

Pánská Tréninková Obuv Nike Air Max Alpha Trainer 5



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 727,52 Kč
Prodejce: Kixpoint

Adidas HQ8707_650, Vícebarevný, Grey Three,Cloud White,Off White



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(100)Počet hodnocení: 100
1 726,52 Kč
-488,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 237,70 Kč
Prodejce: Street-Sport